NC750 X/S DCT

Prvi utisci, nije loše po gradu, vidjet ću na duže kad uhvatim vremena.
IMG_2919.jpeg
IMG_2920.jpeg
 
A podmazivanje lanca?

Ne znam za te servise, ja sam Transalpa servisira u Ogija u ST, vrhunski meštar za Honde, mislim da je cak i ovlasteni jer ljudi dovoze nove Honde u njega na servis. I uvik je bilo da ja nabavin djelove, a on odradi... Ura mu je 40e i vozi. Zadovoljan on, zadovoljan ja. U Šage san jedan put uša i odma izaša.
U Šage ne valja što? Moja polovna AT je kod njega imala skoro sve pečate, samo prva dva id DE.
 
Nisu u pitanju tu pečati, nego to sitničarenja na pizdarijama... ako sam ja nabavio tu jebenu sajlu kvačila originalnu za 50€, i u roku od 5 dana ju dobija doma, što mu treba to sitničarenje i na kraju krajeva varanje... jer nije on meni đaba dava tu saju, nego ono 40€ laganih, pa ono "skrati malo, odlično će to bit"... a lika srca ti isusova...
da se razumimo, meni u šage nijedan motor nije bija ni minute na servisu, ne mogu ja reć nevalja ovo ono... al ovo je detalj kojim je zatvorija vrata šta se tiče mene...
 
Nisu u pitanju tu pečati, nego to sitničarenja na pizdarijama... ako sam ja nabavio tu jebenu sajlu kvačila originalnu za 50€, i u roku od 5 dana ju dobija doma, što mu treba to sitničarenje i na kraju krajeva varanje... jer nije on meni đaba dava tu saju, nego ono 40€ laganih, pa ono "skrati malo, odlično će to bit"... a lika srca ti isusova...
da se razumimo, meni u šage nijedan motor nije bija ni minute na servisu, ne mogu ja reć nevalja ovo ono... al ovo je detalj kojim je zatvorija vrata šta se tiče mene...
Pravi majstor mora biti snalažljiv.
 
Jos mu dam part number... I on mene uvjerava...

Odem i narucim u ducanu iz Austrije dođe tocno sto sam trebao dobit za 5 dana...

Pricamo o ovlastenom, sa pecatom itd itd...

Nije to snalazljivost nego ga boli kurac za neke kupce... Nemogu rec da je tako za sve,al ja tamo vise neidem niti vidu uzest.
 
Zato je Sekol prestao biti ovlaśteni, da ga ne stavljaju u isti koš sa takvima.
Nije samo Sekol, ima i kod nas koji je bio ovlasten pa unazad nesto godina vise nije htjeo, a i dalje radi Honde, evo moja ima 10 godina , a nije vidila drugoga majstora
 
i što kaže srećko....
meni skoro 100000km i neće iz principa da provjeri ventile....
nema potrebe kaže.....
pretrnem kad uzme čekić i komad cijevi da nešto uglavi....
ponekad malo fušari, ali zna posal... honda ne staje....
 
i što kaže srećko....
meni skoro 100000km i neće iz principa da provjeri ventile....
nema potrebe kaže.....
pretrnem kad uzme čekić i komad cijevi da nešto uglavi....
ponekad malo fušari, ali zna posal... honda ne staje....
Ja san dobro preko 100... samo da ne zapamti niko, morat cu sat promijenit 🤣 da lakse prodam, a ne prodajem, honda je to
 
Ako nekog zanima, NC ide kao munja nakon servisa, zbog prije evidentno zaštopanog filtera zraka i nepražnjenja tog nekog crijeva oduška uljnih para. Kočenje nakon čišćenja sistema i zamjene ulja je brutalno. Razlika je osjetna i kod ubrzanja i kod kočenja. Motor je odličan, toplo preporučujem NC750x dct svim početnicima poput mene. Onaj jastuk što sam stavio na sjedalo je 4/5, funkcionira dobro ali bilo bi bolje da je skrojen po sjedalu, ali ostavljam ga gore.