NE DAJTE DA VAS VOZAJU, VOZITE SE SAME!

Status
Not open for further replies.
ovo je prva prica koju sam procitao jer me bas i ne zanimaju ...
ali je jako ljepo napisana  (y)
ne odustaj od dva kotaca  :wink:
 
:cool: Bravoooo za temu! Potpisujem!!! Imam sina 9 god. već dvije god. vozi minibike (R1), ja CBR 600. I mi smo bikerska obitelj!!! "Velike" motore vozim od 14.-te i znam da onaj tko osjeti sta znaci biti vozač, nikad vise ne zeli biti suvozač!!!
Kada sam sinu sa 7 god. kupila minibike, bilo je raznih komentara: smrt djetetu itd. Kada sam kupila motor sebi, ni dan danas ne pričam s roditeljima: Kakva majka, lujka itd...
Motor imam tek par mjeseci...
Kad sjednem na motor i krenem u vožnju sa sinom, koji ispred mene izvodi svakakve vratolomije na minibike-u (ustaje, zaliježe, sjeda na rezervoar itd.) nitko nije sretniji od mene!
Ljubav prema motorima, čini mi se najteža je za objasnit neljubiteljima istih. nije ni bitno. Najvažnije mi je da udovoljim djetetu i sebi, i da sina od malena upoznam sa pilom, uz koju će, vjerujem provest život.
Kakva majka??? :neznam:
 
Blondie, čini mi se da si ti sretna majka  :D
Uživaj u vožnji i svom sinu.
 
Hvala Renata! :hug:
Sve najbolje tebi i tvojoj obitelji!!!
Mozda se nekad i sretnemo i "muski" provozamo zajedno! (y)
 
ova priča me je vratila u "te" godine ..ko da si ispričala moju priču, svaka čast Renata, ova današnja mladjarija neće nikada osjetiti tako nešto  (y) (y)
 
:wave:  HVALA, dragi moji !
Veseli me što vam se priča sviđa i što sam neke od vas prisjetila na mlade dane.
HVALA i vama mladima, uživajte na svojim ljubimcima i ženite se bajkericama  :zaljubljeni:
Čuvajte se, pazite se...! :zelje: (y)
 
(y)  :D
 
sale5 said:
...hoču ženit bajkericu!!!! 5+

Ne budi lud, pa da se stalno svadjate za motore, opremu, ko ce koju kacigu, tko bolje vozi. Daj razmisli jos jednom  :mrgreen:
 
Sip said:
Ne budi lud, pa da se stalno svadjate za motore, opremu, ko ce koju kacigu, tko bolje vozi. Daj razmisli jos jednom  :mrgreen:
ali bi zato uvjek motor bio cist
 
markookram said:
ali bi zato uvjek motor bio cist

Jest cist, moja ga oprala spuzvicom za sudje. ONOM zelenom stranom. Mislo sam poluditi, jos mi ostaje sanacija stete  :mrgreen:
 
priča je skroz solidna ima pouku određenu.ipak, po mnei, motor njie za dvoje a kamoli za troje, za to se može vozit u auti ili nečem drugom. po meni je motor baš toliko jači od auta jer si sam na njemu,moš ti imat i obitelj i prijatelje i krdo poznanika, al kad sidneš da motor, sam, e to je ono pravo, tu niko ne triba biti osim tebe i motora. naravno, nekad je film i povest nekoga, bacit điricu,pogotovo kad je na zadnjem neka cura, a pogotovo još kad je svitlokosa...ipka, to bi tribali biti rjeđi trenuci.motor i ti sam, to je po meni jeidni pravi smisao motora.za sve ostalo tu je auto.
 
Status
Not open for further replies.