NE DAJTE DA VAS VOZAJU, VOZITE SE SAME!

Status
Not open for further replies.
Renata, odlično životno iskustvo i sjajan odabir prioriteta...
Ti i Blondie ste ovo veoma lijepo prikazale... (y)
Puno sreće u budućem životu i još mnogo kilometara...
 
Hvala Gasho, ministre!
I ja tebi želim sve najbolje, a i svima koji se voze na motorima !
NEKA NAM JE SRETNA I USPJEŠNA NOVA GODINA, PUNO SREĆE, LJUBAVI I ZDRAVLJA, I DA NAS MOTORI DOBRO SLUŽE!
:bananapivo: :party: :djed: :zaljubljeni:
 
sibenik said:
priča je skroz solidna ima pouku određenu.ipak, po mnei, motor njie za dvoje a kamoli za troje, za to se može vozit u auti ili nečem drugom. po meni je motor baš toliko jači od auta jer si sam na njemu,moš ti imat i obitelj i prijatelje i krdo poznanika, al kad sidneš da motor, sam, e to je ono pravo, tu niko ne triba biti osim tebe i motora. naravno, nekad je film i povest nekoga, bacit điricu,pogotovo kad je na zadnjem neka cura, a pogotovo još kad je svitlokosa...ipka, to bi tribali biti rjeđi trenuci.motor i ti sam, to je po meni jeidni pravi smisao motora.za sve ostalo tu je auto.

Meni je baš gušt ići negdje s Boljom Polovicom, onda ne samo da putujem nego i uživam u putovanju, a ne samo u vožnji. Nađi si dobrog suputnika i svaka vožnja u dvoje će ti biti užitak.
 
svakak said:
Meni je baš gušt ići negdje s Boljom Polovicom, onda ne samo da putujem nego i uživam u putovanju, a ne samo u vožnji. Nađi si dobrog suputnika i svaka vožnja u dvoje će ti biti užitak.
apsolutno se slažem....ali ipak ja svoju penny nagovaram da počne sa nečim jer niko ponosniji od mene  8) :D :wink:
 
stoji to normalno, al recimo satareš se i šta da ti cura radi tebe završi ka invalid il možda i pogine.mislim meni se to neće dogodit, ja iman privilegije  al sitin se kad san ja kroz staklo letija i završija u bolnici (to je bila kušnja)bija tip do mene koji se satra sa motoron i još cura bila sa njim.vide u nogama obadvoje, iša je na štakam posli 6 miseci još...meni ipak nekkao bolje kad san sam pa i ako se sataren satraću sebe i motor.neznam kako bi uopće bilo ma i da padne neko sa menom pa mui nebude ništa kamoli nešto ozbiljnije.podržavan tezu nedajte da vas vozaju, vozite se samE
 
sibenik said:
stoji to normalno, al recimo satareš se i šta da ti cura radi tebe završi ka invalid il možda i pogine.

To bi bila tragedija i grizao bih se do kraja života. Stalno pokazujem djevojci kako se s motorom lako gine i svjesni smo rizika, ali opet - i kad se vozimo autom lako se pogine. Radije ću se voziti defanzivno penzionerski, nego se odreći gušta putovanja s djevojkom. Evo baš smo ovaj vikend sjeli na eMZu i zapalili do Vukovara onako neplanski, obišli neke prijatelje i navečer se vratili kući. Odlično potrošeni novci, prevaljeno 350km, malo se smrzli, ali i odlično se proveli. Takve gušte ne bih mijenjao ni za kakvu samačku vožnju, koliko god ona uzbudljiva i brza bila.
 
dobbro razmišlaš,svaka čast (y)
 
Hvala Toni, lijepo je to čuti  :D
 
Renata svaka čast na priči  (y)  (y)

Moja se priča pomalo podudara s tvojom i trenutno imamo muž i ja svaki svoj motor.
Apsolutno se slažem s tobom da je ljepše sama voziti nego biti suvozač.
 
Bravo, Goldica  (y) , baš mi je drago !
 
Indijanka said:
(y) svakim danom sve nas je vise....lijep podatak....


Dobro došla među " babe"  (y)  :D
 
još da očete u vojsku, kabele stavljat po šahtovima,asfalt mećat u srid lita po zvizdanu onom...svakim danom sve isto..  :LOL:  :LOL:
 
pa sve ok da, kad volite te trbušćiće imat a pogotovo onog zlikovca koji uzrokuje taj trbušćić. porođaj i ručak su kao aduti našoj vječnoj životnoj patnji koju prolazimo radi vas? ma vozite se da same..  :jesus:  (y)
lzv7miaa.gif
 
sibenik said:
još da očete u vojsku, kabele stavljat po šahtovima,asfalt mećat u srid lita po zvizdanu onom...svakim danom sve isto..  :LOL:  :LOL:

:lolcry:  :lolcry:  :lolcry:  :lolcry:
 
sibenik said:
pa sve ok da, kad volite te trbušćiće imat a pogotovo onog zlikovca koji uzrokuje taj trbušćić. porođaj i ručak su kao aduti našoj vječnoj životnoj patnji koju prolazimo radi vas? ma vozite se da same..  :jesus:  (y)
lzv7miaa.gif

majke ti mile :lolcry:
 
sibenik said:
pa sve ok da, kad volite te trbušćiće imat a pogotovo onog zlikovca koji uzrokuje taj trbušćić. porođaj i ručak su kao aduti našoj vječnoj životnoj patnji koju prolazimo radi vas? ma vozite se da same..  :jesus:  (y)
lzv7miaa.gif
no stvarno :shock:
 
Status
Not open for further replies.