(ne)ozbiljnost moto klubova

Status
Not open for further replies.
*lady_750* said:
da, idem odmah prodati suzukija i sav alat i kupiti si sparket i kuhacu jer je bezkintos otkrio kako on tretira zene oko sebe, a ja jadna mislila da moze i drugacije.... :shock:

evo vec, sam na putu u pevec  :LOL: :LOL: dok se vratim napisite mi recept za sarmu  :mrgreen:

Pevec ti ne radi :jesus:
 
dugi 201 said:
Napisao sam s kuharicama, a ne s tobom  (y)


ma viruj mi na rič,kad ti kažem da dobro znam na što se "naši muži" pale...a to nisu kuharice...bez obzira na njihove trbušine :jesus:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
kober said:
Pevec ti ne radi :jesus:
radi...dobili su stečajnog upravitelja...al nemaju kaj prodavat   :mrgreen:

i sad sam se tek sjetila da se s tobom više ne družim  :jesus:
 
trxa said:
...jesi li i ti muuuž...  :klopa: :hrana:

Ja sam do sada na forumu upoznao samo par muževa-Bandit,Orin,Gigi,Grizzlly,Mrva....a koliko znam nitko od nas nije u tom klubu  :jesus:  :LOL:
 
paranoid said:
nije ni to toliko loše, mislim ko voli pa se tješi narodnom:"Stara koka, dobra juha"!da ali ima i dalje(Treba dobra drva da se skuha)  a i ne treba glavu razbijati kontracepcijom!  :jesus: :LOL: :LOL:
:banana2:

To je več problem!

 
kober said:
Pevec ti ne radi :jesus:

bas zato i kazem  (y)

Robi R. said:
ma imam jedno pitanje, ali nije mi namjera podjebavat, pa molim doticne da me ne shvate krivo. sta nije mnozina od rijeci "wolf" - "wolves" a ne "wolf's"? "Crazy Wolf's" bi u stvari trebalo znaciti "Ludi vučji"....

ispravno si uocio, doslo je do greske pri uspisu kluba i tako je i ostalo svih 11 godina ko interna klupska zajebancija, pol eng, pol njemacki  :mrgreen:
 
dugi 201 said:
Za 3 litre bambusa nemamo love  :neznam:
Litra pive je zadnja ponuda.
Ma čekaj, organizirate party, a toliko ste dekintirani da ni cugu za tetke ne možete pokrit?
Onda bi se tribali zvat MK Socijalna Pomoć, pa ko van je motore kupija, vidin Strom K8, Breva 750... sve socijalna prometala...  :LOL: :LOL: :LOL:

NHF, samo se zajebajen, vanka sunce, a ja trunen u kancelariji.
 
dugi 201 said:
Za 3 litre bambusa nemamo love  :neznam:
Litra pive je zadnja ponuda.

nisam tak jeftina, a pivu ni ne pijem. idem radje nekoj babi u Veseliće na rakiju  :LOL:
 
Robi R. said:
ma imam jedno pitanje, ali nije mi namjera podjebavat, pa molim doticne da me ne shvate krivo. sta nije mnozina od rijeci "wolf" - "wolves" a ne "wolf's"? "Crazy Wolf's" bi u stvari trebalo znaciti "Ludi vučji"....
Ima i većih bisera, ne boj se... ali bolje da mučin.
 
*lady_750* said:
nisam tak jeftina, a pivu ni ne pijem. idem radje nekoj babi u Veseliće na rakiju  :LOL:
djdi k meni...imam ja par buteljki, a budemo si malo i potračale dok svom mužeku ručka ne zgotovim  :mrgreen:
 
jelka said:
djdi k meni...imam ja par buteljki, a budemo si malo i potračale dok svom mužeku ručka ne zgotovim  :mrgreen:

:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
dugi 201 said:
Neću!! Svaka od njih će dobiti litru pive, ali kad dođu na susret  :LOL: :LOL:
(sad će ponovno ...)
E, a da te pitam...pošto će bit piva na susretu :lolcry:


Flanjka, jelka...in my office :mrgreen:
 
Bandit said:
E, a da te pitam...pošto će bit piva na susretu :lolcry:


Flanjka, jelka...in my office :mrgreen:

e da, i jel se može doći sa skuterom ili autom?!
i pošto je vino?!  :LOL: :LOL:
 
Bandit said:
E, a da te pitam...pošto će bit piva na susretu :lolcry:...
Druže Pantiću, ne mogu a da ne primetim, da u svakoj temi o partijima, postavljate vazda jedno te isto pitanje...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepa said:
Druže Pantiću, ne mogu a da ne primetim, da u svakoj temi o partijima, postavljate vazda jedno te isto pitanje...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Normalno...da izradim troškovnik, pa ako nema dosta da se napijem, da ni ne dolazim :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.