Nedjelja - idemo na more

zlikavac said:
Kakvu čast ćemo imat,vozit se s dr. Chalom,pa ja nebum mogel danas spavat od uzbuđenja. :mrgreen: :jesus:

PA mora vas netko vodit tko vidi iznad magle!  :LOL:
 
Ja ću predložiti kad se mi u Rijeci nađemo da napravimo đir do g. kotara pa da vas tamo sačekamo (ako ne budete išli preko slo)
 
kron said:
Ja ću predložiti kad se mi u Rijeci nađemo da napravimo đir do g. kotara pa da vas tamo sačekamo (ako ne budete išli preko slo)

99% ćemo ići tim putem (GK)!  :wink:
 
i kad se krece, da probam i ja malo usicarit lijepog vremena ;-)
 
nemorate nas cekati.stignemo vas negdije kod delnica  :misli: :mrgreen:

p.s. pazite na preseRRetace iz Duge RRese  :LOL:
 
dr.chala said:
Idemo i gđa i ja s Vama papcima!Oćete da vas vodim prek Slo?Cca 1 sat duže , al se ima kaj za vidjeti?  :wink:

Ako idete gledat onda vam je bolje otić u kino.Jeftinije,sigurnije,daleko ste brži ,a i nebute smetali dečkima koji se idu vozit  :starac: :2up:
 
Cigara said:
Ako idete gledat onda vam je bolje otić u kino.Jeftinije,sigurnije,daleko ste brži ,a i nebute smetali dečkima koji se idu vozit  :starac: :2up:

Dobraaa :mrgreen:

I ekipa s ceste, oće kakve slike :?:

Ili ste ostali smrznuti negdje uz put :?: :cool:
 
Cigara said:
Ako idete gledat onda vam je bolje otić u kino.Jeftinije,sigurnije,daleko ste brži ,a i nebute smetali dečkima koji se idu vozit  :starac: :2up:

Dobro zboriš,ali me zanima na koje si to dečke mislil,jer ne znam gdje bi ja to recimo Vas sreo van rute do baRRake u autu do RI!  :misli:  :jesus:
 
zlikavac said:
Živ sam  :hura:

jesi mogo pratit Villyjev tempo :jesus: :LOL:
 
Moram vam iskreno priznati da se ne bi puno ljudi (pa bili i baRRakasi) odlucilo na ovaj put danas. Jebeno hladno!

U Lokvi uletili u maglu i nisku naoblaku, cisto sumnjam da je bilo vise od 2-3 stupnja+prilicno slinava cesta na dosta mjesta. Ithilas skoro izletio pa sam nakon tog incidenta imao s kim penzionirati na kraju kolone.

A cijeli put kako bi sjedili satima na rivi i cugali nesto i meketali kako je lijepo prziti se na suncu u sijecnju (januar za Gashu). Kad ono - glupi oblaci na cijeloj obali - od Rijeke do Senja!!! :cry:

A smrzavali se do tamo i nazad - za sta? Pa za dobru klopu i da bi se s Rijecanima malo provozali i fakat je vrijedilo. Zao mi samo Zlikavca - stoicki je podnosio voznju u trapericama, sve negdje do povratka i to tek od Ravne Gore.

Adventurer, ne zajebavaj  nego daj slike!!!  (znas na koju mislim).

Jos par detalja - vratili se tek oko 8 navecer, od Rijeke do Zagreba po mraku i podjednako slinavoj cesti. Ali, za sve Chalo-ljupce, iako sam obecao da necu nikome reci, moram ovo podijeliti s vama - do Novog Vinodolskog mu je trebalo 4 fuckin' sata!!!!  :LOL:

Doduse, najvise radi mene i mog taljiganja po cesti, ali nema veze!