Nedjelja - idemo na more



viš doktore da je bolje ič i makarsku.bar nema ovakvih slika :jesus: :jesus:
 
VEKI said:


viš doktore da je bolje ič i makarsku.bar nema ovakvih slika :jesus: :jesus:

Veki, Veki - pa na muci se poznaju junaci! Ili...?

:jesus:
 
[quote author=vlucic ]
Veki, Veki - pa na muci se poznaju junaci! Ili...?

:jesus:
[/quote]

Nagradno pitanje:

Tko je ovaj junak koji je potamanio horde čevapa i palačinki ni ne trepnuvši :misli: :misli: :misli:

 
Adventurer said:
Nagradno pitanje:

Tko je ovaj junak koji je potamanio horde čevapa i palačinki ni ne trepnuvši :misli: :misli: :misli:


da to nije neka morska neman  :LOL:
 
VEKI said:


viš doktore da je bolje ič i makarsku.bar nema ovakvih slika :jesus: :jesus:

A kaj fali ovome,pa nisam ti ja Makarski pozer!  :shock:  :jesus:
 
Hm, malo je falilo da krenemo za vama, ali smo mogli tek u 11 sati krenuti, a s obzirom da moja gospođa i nije baš tip za vožnje na temperaturi ispod 10 stupnjeva, bolje da nismo niti išli...Ona bi se jadna do mora zaledila  :(

Ne znak kak je kolega u trapericama to izdržal  :shock:

Ali vožnja je sve 5  (y)


Zašto ste tako kasno došli doma ( stigli ste tek iza 20 sati, ako sam dobro shvatio  :misli:)?
 
nismo smjeli brze da se zlikavac nebi rastopil  :mrgreen:
 
brum said:
Hm, malo je falilo da krenemo za vama, ali smo mogli tek u 11 sati krenuti, a s obzirom da moja gospođa i nije baš tip za vožnje na temperaturi ispod 10 stupnjeva, bolje da nismo niti išli...Ona bi se jadna do mora zaledila  :(

Ne znak kak je kolega u trapericama to izdržal  :shock:

Ali vožnja je sve 5  (y)


Zašto ste tako kasno došli doma ( stigli ste tek iza 20 sati, ako sam dobro shvatio  :misli:)?
alo brum  :hello: čekali da čala i čoks pojedu palačinke ...otegnulo se to do mraka  :mrgreen:
 
brum said:
Hm, malo je falilo da krenemo za vama, ali smo mogli tek u 11 sati krenuti, a s obzirom da moja gospođa i nije baš tip za vožnje na temperaturi ispod 10 stupnjeva, bolje da nismo niti išli...Ona bi se jadna do mora zaledila  :(

Ne znak kak je kolega u trapericama to izdržal  :shock:

Ali vožnja je sve 5  (y)


Zašto ste tako kasno došli doma ( stigli ste tek iza 20 sati, ako sam dobro shvatio   :misli:)?

E onda bi još bili na putu...  :LOL:
 
Samo vucete vraga za rep vozeci se po takvom vremenu
 
itilas said:
hvala još jednom svima na ugodnom druženju i vožnji( do sljedečeg puta)

Mi se nismo sreli na ovom điru (odletio nazad za RI iz Novog Vinodolskog prije nego što je došla ZG ekipa) ali eto moram javno pohvaliti tvoju pilu... baš je pRRekRRašna!  :mrgreen:  :slinavac: Nadam se da ću ju vidjet uživo sljedeći puta kada budeš išao prema primorju! :)
 
Adventurer said:
Nagradno pitanje:

:misli: :misli: :misli:

nego kako je prosao danasnji dan i antifog folija
 
[quote author=Dario]
nego kako je prosao danasnji dan i antifog folija
[/quote]

Evo danas se spremam nazvati gosp. Šepića i poprićati s njim na temu "viziri S-1 kaciga nakon 3 vožnje" :misli:
 
Usput javi Sandiju da ne kupuje dok ti ne provjeris zasto antifog folija na nula stupnjeva ima tendenciju otpasti. Mozda ima shrincking problem?

:LOL:
 
Dave said:
Mi se nismo sreli na ovom điru (odletio nazad za RI iz Novog Vinodolskog prije nego što je došla ZG ekipa) ali eto moram javno pohvaliti tvoju pilu... baš je pRRekRRašna!  :mrgreen:  :slinavac: Nadam se da ću ju vidjet uživo sljedeći puta kada budeš išao prema primorju! :)


dapače  :D (y)