neke gej slike 2

bruno

New member
evo konačno jedan dan nakon ovih "ne da mi se pogledat kroz prozor" dana...pa smo otišli pola sata izguštati se da možemo mirno spavati...2 mjeseca ne vožnje malo ubije feeling, ali eto...
 
još malo... :mrgreen: eto djeco to je sve za danas...ako bude dana lijepih ko što najavljuju vidit ćete još koji trik...
 
mario kad ćete ti i zdravko doći na jedan trening? Zabavnije je u društvu...
 
evo još koja,...
 
Hebate pa to je bivši motor od onog geya


:mrgreen:


srki
 
Srki said:
Hebate pa to je bivši motor od onog geya


:mrgreen:


srki

to ti je od teta dade :misli: :mrgreen: :LOL:
 
da bako :mrgreen:
 
Srki said:
Hebate pa to je bivši motor od onog geya


:mrgreen:


srki

Je baš tak'
A dadek je stalno jambral da ga nemre zdići na zadnji i da nikam nejde,zato si je i zel hayabusu...
A vidiš Bruno ga zdigne bez problema :misli: :misli:
  Možda je dadek pretežak? :mrgreen:
 
pa dobro čovječe, ako nemaš para za nove hlače, poslaću ti ja jedne svoje čitave..  :jesus:
 
jbg, vidiš da nemam...tvoje će mi biti malo kratke, ali reći ću da su to "capri" iliti 3/4 :mrgreen:

a da mi vidiš tek rukavice :LOL:
 
bruno said:
jbg, vidiš da nemam...tvoje će mi biti malo kratke, ali reći ću da su to "capri" iliti 3/4 :mrgreen:
a čučni malo.... snađi se...  :LOL:
 
pa izgleda da ću morati...ništa mi drugo ne preostaje...al čučim dovoljno na wc-u dosta mi je toga :mrgreen:
 
kako znaš da ne dolazim? al ne dolazim :mrgreen: ne znam, ovih par šabana će ići autom mislio sam možda s njima, (a ići će i ostatak šabana motorima), ali ne znam kad će se vraćati, a i imam neke obaveze tj. neke dogovore već pa ne želim ispalit ljude...a motorom da idem...nisam ja za ta transalpska putovanja...a i vjerojatno bi se izgubio negdje po putu :mrgreen:
 
Svaka ti dala ako navratiš u SK rješit ćemo neku. Kod nas je staro turski običaj ko digne na zadnji preveze 599 metara dajemo mu najbolju trebu i hladnu pivu. (y) (y)
 
urarmili said:
Svaka ti dala ako navratiš u SK rješit ćemo neku. Kod nas je staro turski običaj ko digne na zadnji preveze 599 metara dajemo mu najbolju trebu i hladnu pivu. (y) (y)
ima li kaki popust ( metarski ) na vozače pocketa.... znaš ono... za nas je 402 = 40,2 m ...  :LOL: