neke gej slike 2

bruno said:
kako znaš da ne dolazim? al ne dolazim :mrgreen: ne znam, ovih par šabana će ići autom mislio sam možda s njima, (a ići će i ostatak šabana motorima), ali ne znam kad će se vraćati, a i imam neke obaveze tj. neke dogovore već pa ne želim ispalit ljude...a motorom da idem...nisam ja za ta transalpska putovanja...a i vjerojatno bi se izgubio negdje po putu :mrgreen:
ajde, ako dođeš možeš mi platiti pivo... a akone dođeš, ko zna kad će ti se pružiti prilika za tako nešto...  (y)
 
urarmili said:
Svaka ti dala ako navratiš u SK rješit ćemo neku. Kod nas je staro turski običaj ko digne na zadnji preveze 599 metara dajemo mu najbolju trebu i hladnu pivu. (y) (y)

Kako se dize na zadnji  :jesus:  :mrgreen:
 
Hornet_Fan said:
Kako se dize na zadnji  :jesus:  :mrgreen:
sjedne ekipa na pod, i naslo ni se na zid... izvade svi kitu i džaraju s njom... kome se ZADNJI digne, ta je pobijedio...  8)
 
strasilo said:
ajde, ako dođeš možeš mi platiti pivo... a akone dođeš, ko zna kad će ti se pružiti prilika za tako nešto...  (y)

na zapovjed! (y)

ti kolko piva imaš već dogovorenog od raznih forumaša javi u bolnicu termin da stižeš na ispumpavanje...:mrgreen:

@urar: odakle vam baš 599? jel ti to stvarno il prcaš? akoje stvarno onda pripremite neku polovnjaču i pola piva jer više neću zaslužiti...
 
bruno said:
na zapovjed! (y)

ti kolko piva imaš već dogovorenog od raznih forumaša javi u bolnicu termin da stižeš na ispumpavanje...:mrgreen:

@urar: odakle vam baš 599? jel ti to stvarno il prcaš? akoje stvarno onda pripremite neku polovnjaču i pola piva jer više neću zaslužiti...
imam otvoren termin...  :LOL:
 
599 Turaka smo pobili kod starog grada :mrgreen:
A piva može uvjek kad si u prolazu kroz sk i to punu
 
mogu mjenjat pivu za još jednu trebu? :mrgreen:
 
urarmili said:
599 Turaka smo pobili kod starog grada :mrgreen:
A piva može uvjek kad si u prolazu kroz sk i to punu

Napokon znam koji to frajer pravi budalu od sebe na Viteskim igrama :jesus: :mrgreen:
 
tutankamon said:
koliko platiš da ne stisnem SEND :mrgreen:

:LOL: my finger is on the button :LOL: