neke gej slike 2

miro said:
kakve su to fotomontaže?

jel to slikano u Vukovaru na cesti za groblje?

paint...učio sam od tebe...je tamo je...
 
kao što rekoh, to je paint, a u paintu nema opcije da radiš filmove (bar ja ne znam, možda moj mentor miro zna)...moram prvo naučit nešto naprednije koristiti pa će bit i filmova ;)
 
svaka cast (y)
kad dolazis na Grobnik na free stiye :misli:
 
pa disi Bruno majstore nema te ljetos na Lošinju..a obećavao si..aj se na zadnjem happeningu makar pojavi ..bio na trećem Marko sa nama napravio gore show živi i gas nazad za Lošinj :mrgreen:..ja sam na drugom imao svoj stunt show pa se sad  vozim na dominatoru :(.. p.s. jel ti to stuntaš pokraj groblja  :shock: :D ala pozdrav ,..
 
ooooo pa di si perice, tebe nisam ni vidio ni čuo sto godina...nema te...nisi valjda smrdo suzu...? :(

koji marko? Lurzer? haha ludi ste...nadam se da ćemo se vidit uskoro...pazi sad na tog dominatora... ;)


p.s. je groblje je... :mrgreen: dobiješ inspiraciju 8~)
 
bruno said:
ooooo pa di si perice, tebe nisam ni vidio ni čuo sto godina...nema te...nisi valjda smrdo suzu...? :(

koji marko? Lurzer? haha ludi ste...nadam se da ćemo se vidit uskoro...pazi sad na tog dominatora... ;)


p.s. je groblje je... :mrgreen: dobiješ inspiraciju 8~)

e ne znam kako se preziva ..bio je i prošle god na ljetovanju ulošinju ,bio si mi pričao da ga znaš al ste se mimoišli na godišnjim ..ti si čini  mi se  10 dana poslije njega došao tu..među prvih 10 na svijetu  u stuntu tako nešto..e kaže da se vozio sa ghost riderom u autu (luuddd) ima čak i njegov potpis u kombiju ..to kad su vidili ovi sa grobnika -padalo je milion pitanja..i da mu je rekao da snima novi film ,na novoj suzi -i navodno da će imat mikrofon u kacigi i da će ga obavještavati šta je naprijed ..bo ako sere ..serem i ja..ala čujemo se javi kad si bliže pa se nađemo ..ja(mi) smo uvjek u điru :D
 
da Lurzer je to...dobar je on al nije ni blizu 10 najboljih...ne znam kolko ti to pratiš ali kad vidiš kako neko radi ss-sk-hc-sk-ss dok vrti krugove...

šta si radio da si sjebo suzu?

a što se tiče ovog ljeta...propali mi svi planovi, nisam nikud ni išo...jbg...
 
bruno said:
mario kad ćete ti i zdravko doći na jedan trening? Zabavnije je u društvu...

Sto se mene tice moze u bilo koje doba samo zdravka treba nagovorit, jer on "uvjek ima posla" :)
 
Mario_ said:
Sto se mene tice moze u bilo koje doba samo zdravka treba nagovorit, jer on "uvjek ima posla" :)

znam da, jbg, radi neke glupe smjene, nikad ga ne mogu dobiti na kućni ili spava ili radi... :mrgreen:

@strašilo: družio sam se sa svojim gej prijateljima, a da si ti došo vamo ne bi ti više na guzi pisalo BANNDIT nego "gej was here"

ne stvarno nisam mogo doći... :(
 
bruno said:
znam da, jbg, radi neke glupe smjene, nikad ga ne mogu dobiti na kućni ili spava ili radi... :mrgreen:

@strašilo: družio sam se sa svojim gej prijateljima, a da si ti došo vamo ne bi ti više na guzi pisalo BANNDIT nego "gej was here"

ne stvarno nisam mogo doći... :(
a bili su i Mafa i Goran ... pa su nam malo pokazali kako se vozi... ma ionako bi te zasjenili...  :jesus:
 
pa dobro...ja ionako volim hlad...nisam gušter... ;)
 
žao bi vam bilo da sam došo propalo bi vam to sve, bili bi u minusu ako bi se hrane domogo...:mrgreen:

a neko bi i bez hlača osto...