neovlašteno drkanje po profilu

Status
Not open for further replies.

OldBoy

New member
        ...ko mi je u vlastiti naslov mog profila ubacio 'a.k.a. Kit Carson'? Ako mi je upao u profil, može mi čitati i kompletnu poštu. Mislio sam da je ovaj forum sigurniji  :palacdolje:
 
sigurniji?!  :shock: što je to na internetu sigurnost, što  je uopće danas sigurnost i privatnost?! :misli:
 
OldBoy said:
        ...ko mi je u vlastiti naslov mog profila ubacio 'a.k.a. Kit Carson'? Ako mi je upao u profil, može mi čitati i kompletnu poštu. Mislio sam da je ovaj forum sigurniji  :palacdolje:

Šta kao to nisi znao do sad??  :shock:

:mrgreen:
 
Pa šta bi rekao osim da mu je čitanje tuđe pošte omiljeno večernje štivo...  :LOL:
 
OldBoy said:
        ...ko mi je u vlastiti naslov mog profila ubacio 'a.k.a. Kit Carson'? Ako mi je upao u profil, može mi čitati i kompletnu poštu. Mislio sam da je ovaj forum sigurniji  :palacdolje:

Napravi novi profil ali inkognito. :neznam:
 
OldBoy said:
Ako mi je upao u profil, može mi čitati i kompletnu poštu.

Mogu ti ući u profil i radit izmjene (nisam i ne radim to nikom) ali poštu ti nemrem čitati  :wink:
 
deda, otkako sam ti pročitao u PPovima šta si pisao o meni i ostalim forumašima, moram ti reći da to nije lijepo od tebe... :no:
 
strasilo said:
deda, otkako sam ti pročitao u PPovima šta si pisao o meni i ostalim forumašima, moram ti reći da to nije lijepo od tebe... :no:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: (y)
 
mene je danny lijepo iobavijestio, čak mi dao da biram šta ću imati ispod nicka  :LOL: :LOL:

odabrala najmanje zlo  :mrgreen:
 
Skripter said:
Old, gledaj to s pozitivne strane, mogel si dobiti Winnetou-a ili Bika koji sjedi.  :mrgreen:

:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
OldBoy said:
        ...ko mi je u vlastiti naslov mog profila ubacio 'a.k.a. Kit Carson'? Ako mi je upao u profil, može mi čitati i kompletnu poštu. Mislio sam da je ovaj forum sigurniji  :palacdolje:

nemre
 
Skripter said:
Old, gledaj to s pozitivne strane, mogel si dobiti Winnetou-a ili Bika koji sjedi.  :mrgreen:

...ili El Gančo :shock: :LOL: :mrgreen: :jesus:
 
OldBoy said:
      ...i onda? Ko je od admina ili modova bil duhovit? 
  :misli:

... čija majka crnu vunu prede 


                            :lolcry:
 
Status
Not open for further replies.