neovlašteno drkanje po profilu

Status
Not open for further replies.
mate said:
Čitati poštu ne može nitko i ne vidi se korisnički password, odnosno, mogli bi samo administratori kad bi ti promjenili šifru i logirali se kao ti. Natpis ispod nicka mogu mjenjati i moderatori a obično se takvim glupostima bave strašilo i danny. :mrgreen: Nekada je i Bandit ali mislim da ga je to prošlo jer ipak je sad navršio 23 godine. :mrgreen: Siguran sam da je to bilo iz zajebancije mada bi se i o nekom moralnom pravu dalo raspravljati. Moje mišljenje je da ne treba oko toga raditi paniku ali ima ljudi kojima takva zajebancija nije draga i njih iz toga treba maknuti.

korisnički pass se dešifrira dok kažeš SEX, naadministira sam se smf foruma... :)
 
inace na forum.hr to moze svaki clan sebi editirati i prilicno je zgodno kao dodatna personalizacija profila
 
CroKick said:
inace na forum.hr to moze svaki clan sebi editirati i prilicno je zgodno kao dodatna personalizacija profila
reče tudum :LOL: :LOL: :LOL:
 
netijak said:
korisnički pass se dešifrira dok kažeš SEX, naadministira sam se smf foruma... :)

Svi passovi se dešifriraju, neki lakše, neki teže. Poanta je da se nikome oko toga ne da baviti.
 
jedimaster said:
to ona kiborg...sa big boobies iz Star Trek  :mrgreen:
aha...i nju je asimilirao Borg kao i tebe komunjare :LOL: :LOL: :LOL:
jebem ti kolektivnu svijest :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.