neovlašteno drkanje po profilu

Status
Not open for further replies.
Shepa said:
Lako se vama zajebavat, ali kad obrišete neki PP, isti ide u podforum Smeće, di ga čitaju svi živi modovi, admini, i babinjak.

:skriven:









:mrgreen:

i to je ono,što jebe naše koke,a petao nije :LOL: :LOL:
 
zašto je minjenan lanac?
 
ZLO said:
ukalkulirano mito i korupcija ili čiste empatije :misli: :LOL: :mrgreen:

kaj god, postoje cjeenici za aktivnosti... mi to ne delamo zabadave,uvijek netko to naruci i plati
 
dannyghost said:
kaj god, postoje cjeenici za aktivnosti... mi to ne delamo zabadave,uvijek netko to naruci i plati

oš reči da ste se opametili :shock: od kad se uprava prominila :misli: :LOL: :wink:

 
dannyghost said:
kaj god, postoje cjeenici za aktivnosti... mi to ne delamo zabadave,uvijek netko to naruci i plati
dobro da znam...





...kad bum virus aktiviral na "onom" hard disku  :LOL: :mrgreen:
 
ZLO said:
oš reči da ste se opametili :shock: od kad se uprava prominila :misli: :LOL: :wink:

naravno, upravi treba za pločice, shoping, nožni prsten i tako to...  :LOL:

sve prljave i manje prljave rabote se biznisiraju kak i u drugim organiziranim sustavima... nema džabe kod ove uprave




Zapru said:
dobro da znam...





...kad bum virus aktiviral na "onom" hard disku  :LOL: :mrgreen:

ak imaš konekciju tam dole, nema frke... ionak mi se svidja  server sa pratećom opremom  :jesus:
 
Svaki zaslužni forumaš koji drži do sebe, a i vrijedi nešto ima dodatni potpis ispod nicka.
Ništa za uzrujavati se.....  (y)

M.
 
dannyghost said:
naravno, upravi treba za pločice, shoping, nožni prsten i tako to...  :LOL:

sve prljave i manje prljave rabote se biznisiraju kak i u drugim organiziranim sustavima... nema džabe kod ove uprave




ak imaš konekciju tam dole, nema frke... ionak mi se svidja  server sa pratećom opremom  :jesus:
alahu akber :LOL:
 
shokran
 
Status
Not open for further replies.