neznam ni čiji je ni koji je al neko si je dao truda!!!

Katastrofa  :palacdolje:
 
Hmmm... Pročitao sam sve postove i nije mi jasno zašto se prepirete i namećete na silu svoje mišljenje drugima?! :misli:
OK, jednima je ružan, drugima je lijep, treći kažu remek djelo, onome ono, ovome ovo... Sve u redu i sve pet! (y)
Meni osobno je kičast (ako gledamo sadašnje pojmove ljepote), ali ako se vratimo 25 ili 30 godina unazad (jer koliko sam shvatio taj motor je iz nekog tamo doba), onda treba razmisliti o nekoj osudi motiva ondašnjeg vlasnika! Ljudi, pa ja sam početkom 80-tih sanjao o MZ 250 jer to je onda bio ajme motor, BMW je imao stric i činilo mi se da vozi svemirski brod, a komšo kad je dovezao Suzuki Katanu - mene su odmah odvezli na infuziju mjesec dana! :LOL:
 
kliker-vk said:
Hmmm... Pročitao sam sve postove i nije mi jasno zašto se prepirete i namećete na silu svoje mišljenje drugima?! :misli:
OK, jednima je ružan, drugima je lijep, treći kažu remek djelo, onome ono, ovome ovo... Sve u redu i sve pet! (y)
Meni osobno je kičast (ako gledamo sadašnje pojmove ljepote), ali ako se vratimo 25 ili 30 godina unazad (jer koliko sam shvatio taj motor je iz nekog tamo doba), onda treba razmisliti o nekoj osudi motiva ondašnjeg vlasnika! Ljudi, pa ja sam početkom 80-tih sanjao o MZ 250 jer to je onda bio ajme motor, BMW je imao stric i činilo mi se da vozi svemirski brod, a komšo kad je dovezao Suzuki Katanu - mene su odmah odvezli na infuziju mjesec dana! :LOL:
Ja sam par godina kasnije svaku večer čekajući autobus, proveo u NAMI u Kustošiji pogledima milujući novu Jawu 350 TS , koju mi je stari obečao ako budem dobar đak. Za ovakav motor bi tada dao par godina života. Moram li napomenuti da Jawu nisam dobio ?
 
HarlequinMk said:
Taj je motor sad kod nas...a za kojih godinu i po ce izaci na cestu...
Samo naprijed! (y) Sredite je onako kako se vama sviđa i kako vam je gušt! :wink:
Kad završite, "bacite" koju sliku da i mi vidimo u šta se pretvorio oldboy!
A možete i stavljati slike tijekom preobrazbe, pa možda i mi forumaši šta pomognemo idejama... Ne kaže stara poslovica uzalud: "ČOVJEK JE PAMETAN, ALI ČOVJEK I MAGARAC SU IPAK PAMETNIJI"!!! :LOL:
 
A za sad je u planu rastavljanje mašine, svih djelova, krpanje plastika, zadnjeg blatobrana, pukla je i ralica..uglavnom ima jako jako puno posla...motor je sada u vlasništvu V. Presidenta kluba...slažemo također xs 400 u cafe racera, pa ćemo baciti neke slikice...pozdrav :D
 
OldBoy said:
     ...ostal budem ko na slici i još jako dugo nadam se  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hahahaha...  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sorry OLDBOY, nisam mislio na tebe, ali svakako ti želim da dugo izgledaš k`o na slici!!! (y)
Pod "OLDBOY" sa mislio na motor!!! :mrgreen:
Ovo samo dobra piva može ispraviti - ja častim!!! :bananapivo:
 
kliker-vk said:
Hmmm... Pročitao sam sve postove i nije mi jasno zašto se prepirete i namećete na silu svoje mišljenje drugima?! :misli:
OK, jednima je ružan, drugima je lijep, treći kažu remek djelo, onome ono, ovome ovo... Sve u redu i sve pet! (y)
Kada bi pobrisali sav spam sa ovog foruma, vjeruj mi ostalo bi jako malo od njega i sigurno ne bi bio najveći moto-forum  :mrgreen:
Tak da spameri, samo naprijed, ovdje su potrebna vaša neargumentirana mišljenja koja nikog ne zanimaju  (y)
 
ilegalac said:
Kada bi pobrisali sav spam sa ovog foruma, vjeruj mi ostalo bi jako malo od njega i sigurno ne bi bio najveći moto-forum  :mrgreen:
Tak da spameri, samo naprijed, ovdje su potrebna vaša neargumentirana mišljenja koja nikog ne zanimaju  (y)

Apsolutno se slažem s tobom i potpisujem isto!
U redu mi je kada netko napiše svoje mišljenje, bez obzira jeli pozitivno ili negativno o nečemu, ali mi nije u redu ako netko napiše da mu se nešto sviđa/ne sviđa, onda ga pojedinci izvrijeđaju i popljuju! Pa svatko ima svoje mišljenje i ukus...

kliker-vk said:
Hmmm... Pročitao sam sve postove i nije mi jasno zašto se prepirete i namećete na silu svoje mišljenje drugima?! :misli:
OK, jednima je ružan, drugima je lijep, treći kažu remek djelo, onome ono, ovome ovo... Sve u redu i sve pet! (y)

Samo ovaj boldano-podvučeni dio mi nije jasan?! Ali ajd, OK.... :misli:
Da dalje ne šiljimo ovaj dio, jer nije tema ovog topica, pa predlažem da se vratimo na temu: PRERADA MOTORA (y)!