Nije se moralo dogodit, ali ipak je...

Status
Not open for further replies.

Vedran

Active member
nažalost i ja sam pao s motora danas, doduse meni nije nšta ali mom motoru je fest, štoviše nema ga više :tears: :placko:

Ovim putem se zahvaljujem onima koj su stali i pomogli oko motora i njegovog prijevoza
HVALA
Mey, Gepezejac, dvojca koje nepoznajem, Dac i njegovi prijatelji i Toni kod kojeg je sad motor
Evo i malo slikica da vidite kak motor zgleda makar ne zgleda nikak (UŽAS)
Slika099.jpg

Slika100.jpg

Slika101.jpg

Slika102.jpg

Slika103.jpg

Slika104.jpg

Oprema koja me je spasila od neželjenih ozljeda
Slika105.jpg

Slika106.jpg



BTW. SRKI HVALA, JEEEEBBBBOOO FAZERA
 
U jebote, fakat si ga sredio... jbg, ovih dana ekipa gine na sve strane, dobro je prošlo. Sutra ujutro moram do Tone pa ću ga malo bolje pregledat, mada mi se čini da nema baš niš ni za maznut. :mrgreen:
 
jebateee :shock: kako si to izvea? jebo motor bitno da's ti čitav :!:
 
da tako zgleda a tebi nije ništa!!!!! NEVJEROVATNO!!! Sutra odma zapali svijeću u prvoj crkvi i mjenjaj datum rođenja u osobnoj!!!
 
covjece.... imas srece! svijecu zapali!
sta je bilo??
ma pogle... sto se motora tice sredi to Tona da se nista ne skuzi :D
 
Vedrane, mogu samo reci da mi je uzasno zao. Sva sreca da tebi nije nista. Samo mi reci da si imao kasko ili da ti nisi kriv.
 
Hej maleni...prvo sam vidjela murju, pa stumbani auto i mislim si: u kaj si ti lupio...onda vidim prednji dio motora u grabi i zlo mi je...i onda tebe...gle, sam te prođe kroz cijelo tijelo...I nema sretnijh od nas kad smo te vidjeli kak trčiš...super, fučkaš ti taj yamahaha limić...ti si tu s nama. Domagoj je rekao nešto kaj mi se zarezalo: Fakat može biti sretan i zapaliti svijeću na Kamenitim za svoj drugi rođendan!
Ajde-ajde...bit će još peveca :wink:
 
mate said:
mada mi se čini da nema baš niš ni za maznut. :mrgreen:

Čuj...sad su dijelovi taman za tvoj ducati :mrgreen:

E...Vedran....javi mi se na mobi...nemam tvoj broj
 
Uaaaa....grozno!!!! :nervious: :nervious: :nervious:

Sad mi jos samo reci da je to zato jel si pusil dok si tankiral i odma bu mi lakse. :wink:

Emti, bemti, jebemti... :cry:
 
uh,imenjače šta uradi??! :?: šta se desilo?galavno da si ti ok!!!!!
p.s. sad moš kupit hondu :mrgreen: :wink:
 
eeeeeeeeeee
pa kaj je biloooo????
bolest
nemrem verovat
daj malo detalja
jebes motor vazno da si ti O.K.
 
Status
Not open for further replies.