Nije se moralo dogodit, ali ipak je...

Status
Not open for further replies.
Srki said:
aha

jel vjetrobran orginal zatamnjen ili je to od požara?


srki
svi smo mi Linza!

Orginal zatamljen, niti jedan od tih dijelova nije bio na njemu, vjetrobran još nemam ali mi treba stići jer sam ga naručio, a nemrem otkazat
 
Uf, ovo stvarno djeluje ko neki ružan san.
Ipak, ako je za utjehu, a trebalo bi bit, živ si i zdrav.
 
Je, ružno izgleda, ali glavno da si ti ok... za to postoji kasko!
Kako je zaštitna oprema odradila svoju zadaću?

Sad imaš šta za razmišljati... Pozdrav

P.S. to što ti je ostalo uz cestu, idi omah tražiti, jer ako ti bude trebalo poslije... ziher nećeš naći.
 
Strasno!

Steta motora, al nek si ti ziv izdrav. To je imat srece u nesreci. U potpunosti suosjecam.
 
mate said:
Mey said:
Domagoj je rekao nešto kaj mi se zarezalo: Fakat može biti sretan i zapaliti svijeću na Kamenitim za svoj drugi rođendan!

Ko je Domagoj...zašto ga ne zoveš kao i mi svi ostali...i šta on ima pričat...i reci di te zarezo da ga mu razbijem pi... nebu on tebe diral više... :mrgreen: :mrgreen:

Zato kaj je to samo moje pravo :D ...di me zarezo?hm...tajna :oops:
 
Grawe said:
mate said:
Ko je Domagoj...zašto ga ne zoveš kao i mi svi ostali...i šta on ima pričat...i reci di te zarezo da ga mu razbijem pi... nebu on tebe diral više... :mrgreen: :mrgreen:
:LOL: :LOL: :LOL:

trgam se
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ma kaj se ti imaš trgati...ludjak jedan...idi curi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
bitno da si ti živ i zdrav i da nemoraš sad ležat po raznim bolničkim odjelima kak naši stari kažu bude lima uvijek al nas nebu
 
A ja sa svojim fazerom sutra htio skoknuti do jastrebarskog.Asfalt je sve hladniji i opasniji.Do sutra ću još razmislit poslije ovih slika. Vedrane sretan si što si živ. :roll:
 
Ajme :yikes:
ma budi super sretan......
i ja sam se stumbala prije 15 dana......medjutim mojoj bebici ni nista.....mala ogrebotica na masci...... :mrgreen: :mrgreen:
Ajd bitno da si ziv i zdrav!!! :wink:
 
žao mi je što ti se to dogodilo :(
tebi nije niš i to je najbitnije pleha bu još puno bilo...
 
Nek si ti dobro,a motor?Buš već nekaj smislil.Ja pripremio opremu,sutra na posel s motorom ,jer mi je riknul amortizer na autu.Sad više nisam siguran.Bok.
 
Vedran said:
Andreas said:
Ne zelim bit nepristojan, al jesu gume jos dobre? :mrgreen: :mrgreen:

Prva je ko nova nema nikakvih oštečenja, ona se pobegla od ostatka motora :mrgreen: :mrgreen:

2Mate, jedino čitavo za uzet prednja klješta, diskove i ventil od gume s kapicom :mrgreen:

Koja guma? Ako pase na moju kawu upoznat cemo se kad dodjem u zg da ti cestitam sto si ziv i usput poberem gumu cisto pristojnosti radi.. :mrgreen:

Pobrinut cu se da dio tvog motora pozivi jos barem 2000km !!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.