Nije se moralo dogodit, ali ipak je...

Status
Not open for further replies.
Fakat njesra Vedran, bedara, bitno da si ti OK.
Sad ga stavi fino u oglasnik i napisi: "Fazer, nov, malo zgreban sastrane, popust na gotovinu, pogodan za BiH" :mrgreen:
 
Koko said:
Nek si ti dobro,a motor?Buš već nekaj smislil.Ja pripremio opremu,sutra na posel s motorom ,jer mi je riknul amortizer na autu.Sad više nisam siguran.Bok.

Svašta Koko...sjedi i vozi! Pa ko će nas onda prati po zavojima? :wink:
Ja glumim Mad Max-a svaki dan do posla...više potrošim na oblačenje, neg na vožnju :mortal:
 
Mey said:
Ja glumim Mad Max-a svaki dan do posla...više potrošim na oblačenje, neg na vožnju :mortal:

Ah vi zenske, sve vam mora biti u tonu i nikako da uparite cizme i kacigu :mrgreen:
 
linza said:
Mey said:
Ja glumim Mad Max-a svaki dan do posla...više potrošim na oblačenje, neg na vožnju :mortal:

Ah vi zenske, sve vam mora biti u tonu i nikako da uparite cizme i kacigu :mrgreen:

Joj ko se javlja, mister Dallas... :vidiga:

Pitam se a gdje su kaubojke i kakav sesiric, a? :mrgreen:
 
gepeze said:
Pitam se a gdje su kaubojke i kakav sesiric, a? :mrgreen:

Na prvom kisnom tulimu, kad obucem cizmice za plesanje i sesir za ljubljenje vidjet cemo ko ce se kome smijati. Kad upaden Doli Parton, kaj mislis s kim ce se druziti :D
 
Hhhhmm...malo da se čovjek zamisli nad grawetovim uzdignutim i profinjenim izjavama...primjerci slijede:



Grawe said:
aaaaaaaaaaaa
i opeeetttt
pusti me da piskim aaaaaaaaaaa

Grawe said:
eeeeeeeeeee
pa kaj je biloooo????

Grawe said:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
trgam se, jebeno!

Grawe said:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
beeeeeeeeeeeee

Grawe said:
ahahhaah
trgam se
jiiiiiiii

Grawe said:
PRESTANITE S TIM SLIKAMA!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Grawe said:
jeeeebenooo, kako sam se sjebaoooo jooooj

Grawe said:
u pprooollaazuuuuu luuuuud siiii

Grawe said:
kooolkooo debillaa, jebote kolkooo debillaaa, koooooolkoooo debiiiilaaaaaaa jebote kolkooo debiiiilaaa

Grawe said:
lik se zajebavaaaa
aaaaaaaaaaaa


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nebum više...herc će ga čopit kad ugleda ovu istinu :mrgreen:
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
vidim kak se radi u to suzukiju kad se tolko vremena ima... :roll:
kaj se pijanduri nije dalo trazit po forumu pa je tebe zaposlil
hihihihihi
 
Vedran ak buš trebal špagu za onaj novi datum rođendana bumo to ukucali a do proljeća možeš razmišljati kakva nova kolica si buš kupil
U svakom slučaju imao si sreću kakvu svima nama želim ak se ikada nađemo u sličnim situacijama...
Ja sam isto primjetio da moj fazer na brzinama ispod 50 zna nebulozno proklizati prednjim kotačem?!?
Kolko je povišen onaj vjetrobran od standardnog i jesi ga zdilal već?
 
vjetrobran još nije prodan, još ga nisam niti dobil, kad dođe stavljam ga u oglasnik sa slikom
 
vedraneeeeee, jaoo... ovo izgleda ko noćna mora :(
:( :(
tek sam sada vidila post, glavno da si ok :D
 
Status
Not open for further replies.