Nikada više u kupovinu polovnog motora!

Pa ajde..bandit 1200 može proč,al prva serija..al ja bih radije Inazumu 1200
Izašel je 600 u motopulsu kad sam bil klinac...tinejdžer recimo...a 400 nisam još videl uživo. 1200 bi mi bilo previše, al kad je bal....
 

Nema jačih.... 😅
Gdje ima to za pogledat,da se malo prisjetim svojih mlađih dana😅?
 
pravi bikeri nemaju motore, što ne znači kako
ih nekada davno nisu imali i vole žestoku glazbu 😁
 
„ja i moja braća u koznim prslucima pijemo pivo i grlimo se na slikama“ ekipa?
I obavezan Tomo Žeznati u pozadini.
 
Ja sam nekak ovak odlučil sad potrošit tih 15hiljadarki.
Pored Honde cb1300 uzet ču sebi još Kawasakija zrx1200r i to da je barem u približno takvom stanju kao što je CB..pa nek košta i 7 hiljadarki.
A za par dužih izleta i svakodnevno upotrebu, parkiranje pred firmom pored 30 skuteraśa koji ne paze pol kurca oko sebe uzet ču najvjerojatnije jednu hondu cbr1100xx.
Ideja oko honde je pala kad sam ove godine u Italiji sreo stariji bračni par iz Poljske na ofucanoj XX sa 380000km na satu.
Deda veli da su do sad mjenjali samo 1x regler, 3x štelali ventile i 1 set lamela.
Ideja oko honde je pala kad sam ove godine u Italiji sreo stariji bračni par iz Poljske na ofucanoj XX sa 380000km na satu.
Deda veli da su do sad mjenjali samo 1x regler, 3x štelali ventile i 1 set lamela.

Honda skoro ko GS, nahrani svinje i ne razmisljaj dalje od Honde !!!!!!
 
ne, bajkeri su "ljudi" koji pohode moto susrete, članovi su moto Clubova i jako su si važni, tamo, tih par vikenda u godini, izvan tog uskog kruga ih nitko ne jebe 0.0005 promila jer su irl nepismeni klauni
Koga ja to vidim na motosusretu?🤣
 

Attachments

  • 20240903_183209.jpg
    20240903_183209.jpg
    479.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: diesel power