NINJA - generalni topic

Bojan said:
danas je moj zelenko imal na žalost hard test:na putu prema doma uhvatilo me nevrijeme i tuča,požuril sam na benzisku ali je tam već bila takva gužva da se nisam mogo ugurati pod nadstrešnicu pa sam fino sjedil na motoru mokar ko miš i nadal sam se da bu tuča što prije prestala kak je i bilo pa sam odma krenul doma jer sam tak i tak bil totalno mokar,cesta je bila poplavljena a da bi mi bilo još zanimljivije auti iz suprotnog smijera su me zaljevali cijelim putem,bacil sam jedan brzinski pogled kad sam došel doma i nadam se da nema nikakve štete,oprema se bu osušila  :mrgreen: :mrgreen:
Mene je uhvatila tuča drugi dan nakon što sam preuzeo motor! :palacdolje: Srećom nije bilo nikakve štete!  (y)
 
Bojan said:
danas je moj zelenko imal na žalost hard test:na putu prema doma uhvatilo me nevrijeme i tuča,požuril sam na benzisku ali je tam već bila takva gužva da se nisam mogo ugurati pod nadstrešnicu pa sam fino sjedil na motoru mokar ko miš i nadal sam se da bu tuča što prije prestala kak je i bilo pa sam odma krenul doma jer sam tak i tak bil totalno mokar,cesta je bila poplavljena a da bi mi bilo još zanimljivije auti iz suprotnog smijera su me zaljevali cijelim putem,bacil sam jedan brzinski pogled kad sam došel doma i nadam se da nema nikakve štete,oprema se bu osušila  :mrgreen: :mrgreen:

ma sve je to ok...bitno  da nisi zveknul...malo opereš motor i ko nov bu....

nego sad ti se bogme i izmuta kombinizon oprao  :mrgreen:
 
ninjaši i ostali ljubitelji, jel ide ko na grobnik od vas u nedelju?
 
Bump said:
ninjaši i ostali ljubitelji, jel ide ko na grobnik od vas u nedelju?

Ide nas par, Ivek, Balki, ja :mrgreen: i možda još pokoji pacijent, doduše mi idemo sutra ali možda ostanemo do nedjelje.
 
freebikercroatia said:
Ja sam bio danas
reko si da češ napisati svoja zapažanja sa grobnika tam u marof temu! čekamo  :D
 
U subotu sam vidio novu 6-icu s Akrapom, dečko je Slovenac i rekao mi je da radi u tvornici Akrapović i da ga je dobio mukte ali da misli da je cijena nekih 550 - 600 ojra. Spuh je krasan, ovalnog oblika i potpuno ispunjava cijeli prostor ispod sica, nisam imao fotić nažalost, ali vjerujem da će i moj zeleni imat takav top nagodinu!
 
Ja se nadam da ću dogodine staviti akrapa ili leo vincija!
 
Ivek kad se idemo vozit??
 
Ivek said:
U subotu sam vidio novu 6-icu s Akrapom, dečko je Slovenac i rekao mi je da radi u tvornici Akrapović i da ga je dobio mukte ali da misli da je cijena nekih 550 - 600 ojra. Spuh je krasan, ovalnog oblika i potpuno ispunjava cijeli prostor ispod sica, nisam imao fotić nažalost, ali vjerujem da će i moj zeleni imat takav top nagodinu!
 
fuj... jos nemogu nikako prozvakat taj motor...

nemojte kaj zamjerit, al ruzan mi je do bola jebote..
 
cdawg said:
fuj... jos nemogu nikako prozvakat taj motor...

nemojte kaj zamjerit, al ruzan mi je do bola jebote..

meni je zadnji kraj puno ljepše napravljen nego na našim šesticama...ali opet izgleda nekak šuplje kada se skinu one crne plastike god ausuha, a vjerujem da se i puno više grije suvozačev sic pošto je top tako visoko gore...i da nema integriran štop  :?
 
Bump said:
meni je zadnji kraj puno ljepše napravljen nego na našim šesticama...ali opet izgleda nekak šuplje kada se skinu one crne plastike god ausuha, a vjerujem da se i puno više grije suvozačev sic pošto je top tako visoko gore...i da nema integriran štop  :?

u zadnje vrijeme sam se cak naviko na naš.. iako mi je početak tih auspuha ispod sica bio težak, polako se privikavam.. zna se di je auspuhu mjesto, al aj dobro..

al sad svaki novi motor je previše za mene.. pre svemirski su mi.. da imam para ko kenje, uzeo bi staroga zxr750 jer mi je to najljepsi motor ikad napravljen..
 
model 07 ima par stvari bolje napravljeno nego model 05-06:čukice puno preglednije i ljepše,sic tvrđi i uži,prekrasan zadnji kraj,puno ljepših linija,agresivniji  (y)jučer sam ga malo probal voziti ali stvarno malo pa baš nemrem nekaj reči kaj se toga tiče osim da mi se čini da ga treba još više vrtiti nego model 05-06 ali sve u svemu odličan i prekrasan motor  (y) (y) (y)
 
Ivek said:
U subotu sam vidio novu 6-icu s Akrapom, dečko je Slovenac i rekao mi je da radi u tvornici Akrapović i da ga je dobio mukte ali da misli da je cijena nekih 550 - 600 ojra. Spuh je krasan, ovalnog oblika i potpuno ispunjava cijeli prostor ispod sica, nisam imao fotić nažalost, ali vjerujem da će i moj zeleni imat takav top nagodinu!
ima ga dac na svom već duže vrijeme

a ima ih već i dosta po zagrebu s akrapima
 

Nisam baš 100% siguran da su isti :misli: Ovaj šta sam vidio na Grobniku je bio, čini mi se još ovalniji i nešto kraći, nije toliko virio ispod sica. A i dečko je sve ostalo imao original ako se dobro sjećam, nosač tablice i štop svjetlo pa me možda dojam vara.
 
Pozdrav!
evo da se pridružim temi..i ja sam jedna od onih koji voze zelene  :D
zanima me tko od vas na svojoj ninji ima amortizer volana i koliko bitno vam je to promjenilo voznju, mislim, vjerujem da je promjenilo...al evo ako netko može malo skomentirati