NINJA - generalni topic

Jučer sam primjetio da mi rezervoar malo previše ljulja lijevo desno, ne u vožnji ali rukama ga je relativno lako pomicati. Dečko koji također vozi novu 6-icu mi je rekao da su vjerovatno gumice otišle jer je i njemu tako bilo. Moj motor ima cca 3000 km, a njegov nešto manje od 6000 i to mi se čini puno premalo za bilo kakve "kvarove".  :misli: Jel još netko imao sličan slučaj?
 
Ivek said:
Jučer sam primjetio da mi rezervoar malo previše ljulja lijevo desno, ne u vožnji ali rukama ga je relativno lako pomicati. Dečko koji također vozi novu 6-icu mi je rekao da su vjerovatno gumice otišle jer je i njemu tako bilo. Moj motor ima cca 3000 km, a njegov nešto manje od 6000 i to mi se čini puno premalo za bilo kakve "kvarove".  :misli: Jel još netko imao sličan slučaj?

zakaj to smatraš pod kvar, može bit da su gumice malo krivo namještene i to se dešava, sredi to (y)
 
Ivek said:
Jučer sam primjetio da mi rezervoar malo previše ljulja lijevo desno, ne u vožnji ali rukama ga je relativno lako pomicati. Dečko koji također vozi novu 6-icu mi je rekao da su vjerovatno gumice otišle jer je i njemu tako bilo. Moj motor ima cca 3000 km, a njegov nešto manje od 6000 i to mi se čini puno premalo za bilo kakve "kvarove".  :misli: Jel još netko imao sličan slučaj?
Meni se ništa ne pomiče!
 
pajdo said:
ma nema moju k...u
Evo ti print screan sa američke stranice! Nema narančaste boje za njihovo tržište!
 
CroKick said:
katastrofa, ajd srebrni još nekako al crveni :no:

anyway, Ninje, koliko km imaju vaše pile?
Malo prije okrenula 5000!
 
nešto preko 18.000km sam napravio

ulja niš ne troši, al benzin nekak ishlapi ili curi negdje, uglavnom moram na benzisku svakih 200 km  :mrgreen:
 
42.000km :mrgreen:

otišao dihtung poklopca ventila i filter zraka moram mijenjat
 
Ivek said:
Impresivno (y) A hateri se sprdaju da vozimo "kramasakije".  :mrgreen:

da nebi bilo krivo shvačeno, ja sam ga kupio sa 34, redovito servisiran
 
Bump said:
nešto preko 18.000km sam napravio

ulja niš ne troši, al benzin nekak ishlapi ili curi negdje, uglavnom moram na benzisku svakih 200 km  :mrgreen:

za ovo zanje sam siguran da je neka tvornička greška jer i meni se javlja potpuno isti problem  :mrgreen:
 
Bojan said:
za ovo zanje sam siguran da je neka tvornička greška jer i meni se javlja potpuno isti problem  :mrgreen:
Isti problem je i kod modela '07! Sigurno je tvornička greška!
 
Ekipa s Ninjama, koliko km/h postižete u pojedinim stupnjevima prijenosa?

Ja sam jučer malo išao na autoput mjeriti i evo rezultata za moju 6-icu:

1. i 2. nisam mjerio
3. - 198 km/h (lampica svijetli pa šaltam)
4. - 220 km/h
5. 250 kmh
6. 265 km/h ali s obzirom na vrlo loše uvjete (vjetar, mokra cesta, lagana kiša) nisam htio forsat iako može još samo ne znam koliko

napomena: šaltao sam kod paljenja lampice dakle nisam išao do kraja u blokadu (primjećujem da motor dozvoljava još povećanja okretaja i nakon što lampica zasvijetli) pa me zanimaju Vaša iskustva. Inače, motor je bez ikakvih dorada, original spuh i sve ostalo.
 
u trećoj brzini ide oko 210 kmh!(možda čak malo brže)
 
na kolko vam je nariktan seriski taj indikator visokih okretaja? ilitiga lampica? meni je seriski na 14.000, ali sam ju ja nariktao da mi se pali tek na 15.000
 
evo kad me pusti gripa stavljam kameru, podesim lampicu na satu na 15 000 pa cu stavit tu..
 
Bump said:
na kolko vam je nariktan seriski taj indikator visokih okretaja? ilitiga lampica? meni je seriski na 14.000, ali sam ju ja nariktao da mi se pali tek na 15.000
Čini mi se da se serijski pali na 14500 okretaja!
 
Balki said:
Čini mi se da se serijski pali na 14500 okretaja!

Mislim da nije jer mi se u 6. na 14500 nije palio, a u nižim brzinama nisam gledao. Mislim da na 15 000.