NINJA - generalni topic

Bump said:
na kolko vam je nariktan seriski taj indikator visokih okretaja? ilitiga lampica? meni je seriski na 14.000, ali sam ju ja nariktao da mi se pali tek na 15.000

više nemam pojma na kolko se pali,znam da sam ju malo drugačije podesil nego kak je bilo,ali sad više ni ne gledam lampicu  :mrgreen:
 
Ivek said:
Mislim da nije jer mi se u 6. na 14500 nije palio, a u nižim brzinama nisam gledao. Mislim da na 15 000.
Na 15 000 nije sigurno!
 
Incredible said:
A da netko upali motor i proba, to vam nije palo na pamet :?

na modelu 05-06 se serski pali na 14.000....a može ju se štelati od 12.000 do 15.250 u pomacima od 0.250 okretaja  :wink:
 
swag said:
kak se štela ta lampica? :)
držiš gumbe mod i reset istovremeno stisnute 2 sekunde i onda ti se okrekaju pokađu na kolko su nariktani a lampica svijetli....onda sa gumbom mod štelaš lampicu (da svjetli jako, da svjeltli slabije ili da ne svjetli uopće) a sa gumbom reset štelaš na kojem broju okretaja očeš da se upali...i to sve "saveaš" tak da opet držiš ta dva gumba 2 sec
 
Bump said:
na modelu 05-06 se serski pali na 14.000....a može ju se štelati od 12.000 do 15.250 u pomacima od 0.250 okretaja  :wink:
na modelu '07 seda štelat od 14000 do 16500 okretaja! (sad sam pročitao u manualu!)
 
samo mala napomena uz lampicu, tek kad sam kupio sam išao podešavat sat i naravno stisnuo za podešavanje lampice, usro se živ, motor ugašen a okretaji skaču :mrgreen:

sad je namještena max do crvenog
 
Balki said:
na modelu '07 seda štelat od 14000 do 16500 okretaja! (sad sam pročitao u manualu!)


fino  (y) kad ti se blokada pali?

neznam ni kad se mom pali, zaboravio sam  :mrgreen:

kick kad je tebi blokada?

da malo usporedimo pile različitih generacija  8)
 
Bump said:
fino  (y) kad ti se blokada pali?
na 16500 okretaja je blokada!
 
bilo mi je na 14000, sad je namješteno na 15500, pa bumo vidli.. :)
 
swag said:
bilo mi je na 14000, sad je namješteno na 15500, pa bumo vidli.. :)

blokada ti se uvijek na istim okretajima pali, ovo je samo lampica
 
znam, znam.. :wink:

neznam na kojim okretajima postiže najveću snagu. mislim da mi netko rekao da na 14500, za model 03/04.
 
...a je ih pilate  :chainsaw: bokTemazo  :shock:  :misli: svaka vam čast!!!  :mrgreen:

ja moju 6ticu nisam još diga iznad 8,5 iljada đira!  :D  :mrgreen:  a od 6mjeseca sam prevalia evo 13tisuća!

(y)

 
gloginjaR said:
...a je ih pilate  :chainsaw: bokTemazo  :shock:   :misli: svaka vam čast!!!  :mrgreen:

ja moju 6ticu nisam još diga iznad 8,5 iljada đira!  :D  :mrgreen:  a od 6mjeseca sam prevalia evo 13tisuća!

(y)

Pa di si Glogi, kućo stara! :D

Jel sluša ZZR? Do koliko se on uopće vrti?
 
Ivek said:
Pa di si Glogi, kućo stara! :D

Jel sluša ZZR? Do koliko se on uopće vrti?

evo me guštam u laganoj vožnji!  :mrgreen:
:wink:
motor mi je super! možda idući mjesec odem do Kucelja stavit mu dva topa!
...evo uskoro će mi i treći servis kako je u mene!(pa ću mu stavit Iridium sviće, poštelat tlakove, i ulje i idemo dalje  (y)
 
danas je moj zelenko imal na žalost hard test:na putu prema doma uhvatilo me nevrijeme i tuča,požuril sam na benzisku ali je tam već bila takva gužva da se nisam mogo ugurati pod nadstrešnicu pa sam fino sjedil na motoru mokar ko miš i nadal sam se da bu tuča što prije prestala kak je i bilo pa sam odma krenul doma jer sam tak i tak bil totalno mokar,cesta je bila poplavljena a da bi mi bilo još zanimljivije auti iz suprotnog smijera su me zaljevali cijelim putem,bacil sam jedan brzinski pogled kad sam došel doma i nadam se da nema nikakve štete,oprema se bu osušila  :mrgreen: :mrgreen:
 
Bojan said:
danas je moj zelenko imal na žalost hard test:na putu prema doma uhvatilo me nevrijeme i tuča,požuril sam na benzisku ali je tam već bila takva gužva da se nisam mogo ugurati pod nadstrešnicu pa sam fino sjedil na motoru mokar ko miš i nadal sam se da bu tuča što prije prestala kak je i bilo pa sam odma krenul doma jer sam tak i tak bil totalno mokar,cesta je bila poplavljena a da bi mi bilo još zanimljivije auti iz suprotnog smijera su me zaljevali cijelim putem,bacil sam jedan brzinski pogled kad sam došel doma i nadam se da nema nikakve štete,oprema se bu osušila  :mrgreen: :mrgreen:
a ti baš nemmaš sreče ove godine :x :x