nita... ni kun ni uta...

niksa said:
Jedini je problem sta akrapovic nema street legal (a ni decibel kilere) za TDM-a pa mozes imat problema prilikom prelaska zapadnih granica (osim ako ti motor ne sluzi za ic pit kavu - kao velikom broju sminkera)


znači po toj logici ako ne prelaziš granicu odma si šminker ?
 
voca said:
Zbilja, kad se već povela priča o TDM-u, volio bih čuti mišljenje o tom motoru od još nekog. Da li može dijevojka voziti taj motor, zbog visine sjedišta i slično?

Može :mrgreen:
iako mi ne bi suze na oči došle da je koji cm niži
jel ga mogu spustit,ili onda to nije više to :misli:
 
Ne mogu ništa reć nego da si žensko. Jebemu, odgovarat na post od prije 10 mjeseci, a ne napisat ništa konkretno!? Barby, miša mu! :mrgreen:
 
Rivi said:
Ne mogu ništa reć nego da si žensko. Jebemu, odgovarat na post od prije 10 mjeseci, a ne napisat ništa konkretno!? Barby, miša mu! :mrgreen:

šta bi ti konkretno :mrgreen:
pitam KONKRETNO jel mogu spustit motor koji cm, po mom nemilom iskustvu
mislim da baš i nije pametno al ne znam,pa zato pitam :neznam:
 
niksa said:
Moze. Imas za kupit siceve koji su nizi od 2 do 4 cm (i imaju neki sloj koji je punjen gelom, pa bolje guzica lezi u sicu), a i prednji kraj se moze spustit do 2 cm. Oni koji voze malo agresivnije taj motor kazu da tako ima i bolju ciklistiku.

A koji su to :misli:
:mrgreen:
 
niksa said:
Moze. Imas za kupit siceve koji su nizi od 2 do 4 cm (i imaju neki sloj koji je punjen gelom, pa bolje guzica lezi u sicu), a i prednji kraj se moze spustit do 2 cm. Oni koji voze malo agresivnije taj motor kazu da tako ima i bolju ciklistiku.

tooooooooooooo bi ja (y)
il da vozin u štiklama,pa ću bit viša :mrgreen:
VEKI said:
A koji su to :misli:
:mrgreen:

ja :rofl:
 
Jesi ih zavario?

Ako dolazis u Hrvatsku, bolje zavari nego da ti kisa pada u cijevi...
 
Šta će ih varit. Možda ga dočekaju kad se vrati kući  :LOL:
 
gigi said:
Šta će ih varit. Možda ga dočekaju kad se vrati kući  :LOL:

Nabavićemo neke po nabavnoj cijeni...

2 Nikša: Vizir uzimam, a za volan još ne znam. Kako ti se čini, moraju li se stavljati tegovi. Stigao mi je PC...
 
Ne da su Gashini Wingsi grmljavina,
nek se pali alarmi na autima kad prođe kraj njih...  :mrgreen:

a tek u tuneli kod 180-190km/h  8)
 
niksa said:
Jedini je problem sta akrapovic nema street legal (a ni decibel kilere) za TDM-a pa mozes imat problema prilikom prelaska zapadnih granica (osim ako ti motor ne sluzi za ic pit kavu - kao velikom broju sminkera)



a tko se po hvaru vozi bez kacige.. 8)
 
wheelsurfer said:
ma evo, bas sam u dilemi.
kupujem novije vozilo pa ne znan sta bi sa sobon.
uglavnom, baratan sa nekih 3500 � i zanima me da li se u hrvata moze naći TDM, dakako, stari, pretpostavljam '91-'93 god i koliko je to uopće isplativo.
ne znan, ustvari, koliko ih uopće ima po lijepoj na�oj?
ima li itko iskustava sa ovim problemom?
Frend kupio TDM 99 g za 28 500kn,(u nekom salonu polovnih mislim da je u Dubravi) tip je tražio 31 000 kn, uspjeli ga nafektat da spusti, nisu imali para za bengu jer su fakat svu paru dali za motor, pa im je tip još natankao motor do vrha  :piva:jer su morali doć do Kalrovca....mislili smo da mu je frajer uvaljao motor, al već je napravio 5 000km i sve je OK, tak da probaj na jesen nekaj potražit i budi strpljiv
 
bocchr said:
Frend kupio TDM 99 g za 28 500kn,(u nekom salonu polovnih mislim da je u Dubravi) tip je tražio 31 000 kn, uspjeli ga nafektat da spusti, nisu imali para za bengu jer su fakat svu paru dali za motor, pa im je tip još natankao motor do vrha  :piva:jer su morali doć do Kalrovca....mislili smo da mu je frajer uvaljao motor, al već je napravio 5 000km i sve je OK, tak da probaj na jesen nekaj potražit i budi strpljiv

Išo sam ja vidit taj motor početko 6. mjeseca. TF Automobili u Dubravi.
24000 km, žuto-sivi, plavo ljubičasti feder na zadnjem amortizeru (originalno dolazi žuti...nešto je tu mrdano...), na windshieldu naljepljeno yamaha (ljubičasta naljepnica čini mi se...).
Uglavnom, sic mu je stojao nekako ukoso (čudno), guma na lijevom fužiću potpuno potrošena (???), rezan držać tablice i mijenjani zadnji žmigavci, prednji ne (???), par ogrebotinica...e i da....zadnji lančanik je bio već poprično potrošen.
Tako da mi je sve to za 24000 km bilo čudno (a motor ima skoro 8 godina):
Gume su bile ok.
Ali previše toga je bilo čudno na tom motoru...
Inaće samnom je bio DoDo sa news grupe hr.rec.motocikli i on se takodjer po tom pitanju složio samnom (vozio tdm-a nekoliko godina...)

E i da potvrdim da se radi o istom motoru...jeli ovo gore istina i još je imao nosać kofera nazad?

 
DA li se ovo isplati? Isto se prodaje sa 23 000 km. Magcna neka brojka za TDM-a!

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,20594,18,1.html#advertShow