nita... ni kun ni uta...

eto linka na file bolje kvalitete...pozdrav svima!

http://www.filecrunch.com/file/4w2

 
joke said:
Ovaj tko vozi ovaj TDM na snimci bi imao muke s nikom na vespi :LOL:

Nažalost u proteklih nekoliko godina poginulo je nekoliko ljudi u našim weekend đirevima, ali brzine koje mi tamo postižemo ovu snimku čine jako, jako smješnom. Da uopče ne spominjem ovu vožnju po traci i u suprotnoj traci  :palacdolje:

Divne su vam te weekend vožnje u kojima je poginulo nekoliko ljudi (valjda radi vaše velike brzine koju postižete). Ovo čitam i ne vjerujem očima, koja stupidna logika!!

A ova vožnja TDM meni se čini skroz OK!
 
Jebate, kako će se zvat taj tvoj motor kad to sve namontiraš na njega? U svakom slučaju, (y)!!!!
 
joke said:
Jebo vozača koji bar malo ne personalizira svoj motor  (y)

A kad smo već kod tog personaliziranja, ti si svoga pošteno personalizira na rotoru. Napravija si unikat od njega. :wink:
Iako, ne dijelimo iste gušte. Ja bi rađe da moj...ide. :mrgreen:
 
joke said:
Jebo vozača koji bar malo ne personalizira svoj motor  (y)
(y)
px210  :paper:
 
niksa said:
Znaci nakon pola sata motor opet pali. I sada treba ubacit mapu. I to je minuta posla. Spojis PCIII s usb kabelom na kompjuter, s nekim jednostavnim programom ubacim predefiniranu mapu s neta. Odabir je bio priblizan jer za moje auspuhe nema mape na netu, pa izaberem po dimenzijama auspuha i promjeru ispuha najslicniji. Dalje ide napomena bez prohodnijeg filtera i da li ce bit ukljucen ili ne O2 senzor.

Ja svoj PCIIIusb koristim otprilike godinu dana. Također sam kupio O2 senzor bypass, koji na TDM-u nije potrebno spajati, jer se taj bypass koristi da ti ECU ne bi prijavljivao grešku na instrumentalnoj ploči. Što se tiče mapa, definitivno moraš probati par jer svaka drugačije radi...Na net-u nude i besplatan Accelerator pump utility koji downloadaj, jer podešava odaziv motora na naglo odvrtanje ručice gasa....Dodatkom BNC filtera nisam osjetio razliku...
Znam da do posla imam dvije serpentine koje sam morao prolaziti u 2-oj brzini, a instalacijom PC-a sad ih prolazim u 3-oj. Potrošnja je ostala ista.
 
Rivi said:
A kad smo već kod tog personaliziranja, ti si svoga pošteno personalizira na rotoru. Napravija si unikat od njega. :wink:
Iako, ne dijelimo iste gušte. Ja bi rađe da moj...ide. :mrgreen:

Dabogda ti motor ovako izgleda  :mrgreen:

yamaha_fazer_1000_street2_img01_s.jpg
 
niksa said:
vidio i skinuo onaj accelerator... definitvno radi mirnije na malim okretajima i vuce 1 kat ispod podruma  :mrgreen:

bok!

mene samo interesira koliko se bez preinaka vrti na 120km u 6-oj brzini al bez zajebancije?!
ja se nekak ravnam po tome koliko mi je udobno se vozit na nekom od motocikala a taj tdm gledam od 98-me godine i jos uvijek mi se svidja!
ne sto su govorili decki da ce mu cjena s obzirom na konkurenciju biti umanjena za nekih 5000 kn a kak jos nisam naisao na cijenk yamahe za 2007 me interesira da li postoji taj podatak oko nove cijene za tdm u sljedecoj godini?!

pozdrav iz mexica!

 
bok!

e super, daj molim te napisi ak si imao priliku provjerit na koliko se vrti na toj brzini!
i kak si napisao da ti bas odgovara takav kakav je a ja volim 2 cilindra, preglednost, udoban polozaj, dovoljno snage za preticanje i sa suvozacem te malo sportskog shtiha!

vozil sam yamahe i zadovoljan sam bio a sve stari motori bili, u subotu prodajem gs 500 i tu sam zavolio 2 cilindra!
ljetos sam imao prilike voziti KLE-a i skroz mi se svidjelo kak taj od 500 cuba ide kak je udoban!
ak usporedim V max-a kojeg sam vozio prije to je dan i noc al udobnije mi bilo na KLE-u!

najvise mi se svidio polozaj sjedenja na KLE-u pa si mislim kako TDM ima karakteristike koje odgovaraju mom ukusu sto se tice mog nacina voznje koja je lezero i posjeduje sasvim dovoljno snage i momenta da uzivam u voznji!

koliko je ekonomican s obzirom na taj rezim voznje od 120kmh, u tom rasponu na 4000 i 5000 okretaja?
bas me zanima!

truba
 
niksa said:
bilo da je model 850 ili 900, puno korisnih informacija mozete nac na ovoj adresi...

http://jbx9.free.fr/TDM/index.php?lang=en&show=

puno srece vlasnicima.. ;-)

cuj, ovo moje pitanje oko potrosnje goriva sam saznao na ovoj stranici!
hvala!
stvarno korisna stranica za vlasnike a bogme i meni da se lakse odlucim na kupovinu ovog lepog motora!

pozdrav iz mexica!

8)
 
Dok se ti odlučiš, izać će noviji midel. :mrgreen:
Ma kupi i vozi. Šta se triba puno mislit...
 
Rivi said:
Dok se ti odlučiš, izać će noviji midel. :mrgreen:
Ma kupi i vozi. Šta se triba puno mislit...

cek malo, moram se iz mexica vratit a planiran povratak je u 6-om mjesecu 2007-e!
a do tada slazem krizaljku pa da vidim kaj bum na kraju vozil!

8)
 
Evo malo sam personaliziral svog TDM-a. Mislil sam da mi se ne bu dalo, al bilo mi malo dosadno (da mi je znat kolko sam KS dobil)  :mrgreen:
Vidio na jednoj stranici za TDM, nazval Nikšu, Nikša napravil naljepnice, poslal ih meni i ja ih zalijepio.





Ako nekom nije jasno o čem se radi - promjenio sam crnu pločicu bijelom na turniću. Nije nešto al mene veseli i puno mi bolje izgleda