nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
Rivi said:
Da mi neko da' neki da se igran s njin i reče, ne brini ako ga satareš, iša' bi na zadnje prije nego krene.
ima jedan cbr 600 sa vecin zupcanikom iza za male pare,nelici na nista..savrsenstvo za ubijat se :mrgreen:
 
Pokusavam dizat Tomosakija al rijetko kad uspijem....a moje dizanje uvjek zavrsava prizorom mene na ledjima i motorom na podu  :mrgreen:  :mrgreen:  al ipak to radim zbog zabave i malo adrenalina  8)  :mrgreen:
 
s biciklom ide 20 - 30m
s motorom pokušal par puta: učinak- zdrobljen rep i svjetlo, pa sam odustal od tog sporta
:)
 
Ja tu i tam pokušavam dignuti na zadnjeg i moram priznati da mi baš nejde jer me malo strah pustiti motor da se više digne!
 
Ninja said:
Teorija je ovdje :mrgreen:


C/P


super napisano, sve detaljno objašnjeno... (y)
 
nekad dok sam bio mladji cak sam i pokusavao( i uspijevalo mi je nekad :wink:) al u zadnje vrijeme samo slucajno,a sad sa Beverlijem fala bogu i nemoze nikako pa sam miran :mrgreen:
inace imam obicaj rec da je motor samo za budale,a ovi sto dizu na zadnji su posebna vrsta mada im ja skidam kapu i castim pivom u svakoj prilici (y)
 
Rivi said:
Ajde, ajde, nisan se ja jučer rodija. A je li idealna kad pandurski auto stoji parkiran sa strane?! A i drugačije voziš kad nema niko poznati oko tebe. :wink:
Reka bi ti naš zajednički prijatelj Miro-Shogun: "Dosta je meni i mojih laži".

Nego, glede one upute s biciklon, moga san ponicon i ovon s brzinama proć kol'ko oćeš na zadnjeme, ali s motoron je skroz druga priča. Jerbo, mene straj satrat motor, al bicikla kad padne, digneš je i ideš dalje. Druga stvar, biciklu me nije briga oće li se pribacit na leđa jer se dočekan na noge, a nju zauzdan volanon, a to s motoron od 200 kila ne mo'š.
Još jedna stvar. S biciklon mi je bija gušt vozit na zadnje totalno sporo, ne letit, a motoron je druga priča.
U teoriji je to slično, ali u praksi...
Iako, da buden iskren, motor nisan ni prova dizat na zadnje ali samo od straja da ga ne razbijen. Da mi neko da' neki da se igran s njin i reče, ne brini ako ga satareš, iša' bi na zadnje prije nego krene.
Moram priznati da si I TI MOJ IDOL :rofl:
 
Hrvoje said:
Moram priznati da si I TI MOJ IDOL :rofl:

Hrvoje,a da tebi nije poremećen malo sustav vrijednosti? :mrgreen:

Ali dobro Rivi veli,za bicikl te zaboli briga,ali kaj sa motorom za koji trebaš dugo i krvavo raditi-barem večina nas,pa da nešto razbiješ bezveze?
Sva sreća pa sam i svjestan svojih gabarita,pa znam da to i nije baš lako motoru sa mnom gore napraviti :mrgreen:
Ili ako si sjednem na suvozačevo mjesto-kaj sam inače znao raditi na dužim turama,trebam samo malo cimnuti i već sam na zadnjem (y)
Uspijevao čak i sa čoperom....
 
ADAM said:
Hrvoje,a da tebi nije poremećen malo sustav vrijednosti? :mrgreen:
Meni je poremećeno mnogo više od sustava vrijednosti... :mrgreen:
 
moj odgovor nije na popisu a to je...ja sam odrzavam motor a to uz zenu i dvoje djece nije bas jeftino...e kad bi imo sponzora druga stvar....a opet bas i gabariti su mi malcice van onih za takve radnje... :misli:
 
Rivi said:
Ajde, ajde, nisan se ja jučer rodija. A je li idealna kad pandurski auto stoji parkiran sa strane?! A i drugačije voziš kad nema niko poznati oko tebe. :wink:
Reka bi ti naš zajednički prijatelj Miro-Shogun: "Dosta je meni i mojih laži".

Nego, glede one upute s biciklon, moga san ponicon i ovon s brzinama proć kol'ko oćeš na zadnjeme, ali s motoron je skroz druga priča. Jerbo, mene straj satrat motor, al bicikla kad padne, digneš je i ideš dalje. Druga stvar, biciklu me nije briga oće li se pribacit na leđa jer se dočekan na noge, a nju zauzdan volanon, a to s motoron od 200 kila ne mo'š.
Još jedna stvar. S biciklon mi je bija gušt vozit na zadnje totalno sporo, ne letit, a motoron je druga priča.
U teoriji je to slično, ali u praksi...
Iako, da buden iskren, motor nisan ni prova dizat na zadnje ali samo od straja da ga ne razbijen. Da mi neko da' neki da se igran s njin i reče, ne brini ako ga satareš, iša' bi na zadnje prije nego krene.
Za ovo bi te baniralo sa bicikli foruma
http://www.dropbike.com/forum/default.asp

:LOL:
 
Nike said:
Za ovo bi te baniralo sa bicikli foruma
http://www.dropbike.com/forum/default.asp

:LOL:
ajme meni... :LOL: :LOL: :LOL:
NHF ,i sam sam duuugo vozio biciklu,ali mi je smjesno do jaja u ovom kontekstu sve...vidi imaju i "ukradene bicikle" dio :shock: :D
 
Tema je bila već odavno postavljena, a odgovor je samo jedan - a to je da većina koja nezna vozit po zadnjem uvijek sere i govori kako je to kurčenje i totalno glupiranje a čast nekima koji to ne rade jer kao nisu za to ali ipak cijene one koji to znaju bolje ili lošije izvest. Ja ga osobno volim dignut i volim se vozit po zadnjem i kad sam sam i kad sam u društvu u biti čak ga manje dižem ako smo u ekipi 2-3-4 koja dižemo jer se onda lako preforsira i padne. Vozim se u koloni i dignem ga jer mi dođe gušt i prođem sve. Jedino šta izbjegavam to je šaltat ga ali ga zato dignem u 4.-toj i to mi je dosta.... čak si i otpjevam onu od Ede Majke........ pičim ja.....
 
U 4. ojjjjjjjj
Koju to zvjer ti vozis :misli: :misli: :misli: :jesus: :mrgreen:
Mozda bi trebalo dopunit ovo sa koliko vas koji volite vozit na zadnje je oplelo sa zadnjeg po podu...
:misli: :misli:
Ja jesam :D :D i to 2-3 puta :jesus: :jesus:,ali sa skutera (runner 180) i dan danas izbjegavam na zadnje osim kad sam sam i kad me niko ne gleda da ne otresem i ne obrucim se :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
A je... ponekad i ne mogu izbjec pa me isto najcesce u autima koje prestizem vide ljudi na zadnjem (y) (y)
E i nije kurcenje nego je gust (a mozda je malo i kurcenje :mrgreen:)a ko ce znat :misli: :misli:
 
Za one koji se boje da će se razbiti zna biti na moto susretima motor na postolju i natjecanje u vožnji na zadnjem pa probajte, možete jedino pasti na leđa na strunjače a motor ostane tako da nema straha  (y) Ja sam probao mislim horneta 900 i dosta je realno  8)