nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
Muzzy said:
                                                                                                                                                                   
I onda te netko ko papka opere u rotoru u zapruđu iznutra!! Važno je samo dić na zadnji..............
ma jebeš zavoje, to je za papke
 
niksa said:
pa koji kua je onda tvornica stavila????  :LOL: :LOL:

Da zadnje kolo ne "pari" siromašno. Ovako ipak ima i disk, a i to je opravdanje za dignit cijenu motoru. :mrgreen:
 
ovog treba pitati zasto dize na zadnji  :shock:  :LOL:
 
a ovog  :shock: :shock:  :LOL:
 
Ovaj hoće pobjeć od trebe..
 
bruno said:
taj wheelie machine nije realan, iako nije ni loše za malo dobit feeling...jer motor radi na zadnjoj osovini i samo prednji kraj ide gore, a zadnji ne "propada"/"bježi" ispod tebe...
Zato i je dobro za početnike. Naravno da je daleko od realnosti što se tiče podloge ali se realno propinje sa dodavanjem gasa
 
bruno said:
taj wheelie machine nije realan, iako nije ni loše za malo dobit feeling...jer motor radi na zadnjoj osovini i samo prednji kraj ide gore, a zadnji ne "propada"/"bježi" ispod tebe...

jbeš žene, ja ne mogu odolit kad vidim djecu, zbog njih ću malo liznit kvačilo...jer kad im vidiš kombinaciju nevjerice i osmijeha, i kako trče kući mami reć šta su vidili...neprocjenjivo...:)

:shock: :misli:
Bruno,ti si neki čudan lik :mrgreen:
Ajde da si još napisao da djeca otrče kući po mame pa te mame dolaze gledati i onda te mame mame na nešto :mrgreen:
Kak da na "a" stavim onaj znak za silazni ton i uzlazni?
 
ja ga ne dižem na zadnji jer ne znam  :mrgreen:

a da znam bilo bi mi ga neugodno dizati u javnosti dok se ne ispraksiram...

kakve sam sreće još bi negdje pao na leđa kad se najmanje nadam  :cijpadrva:
 
evo ovako...(oh, koji pocetak  :mrgreen: )

meni je stunt najbolje od najboljeg...obozavam gledat kako netko vozi po zadnjem,a kamoli tek da stunta...mogu gledat cijeli dan nekog...

na biciklu...uvijek tezim da naucim nesto novo...tako sam u zadnjih 2 mjeseca naucio 3-4 trika...mislim da je rivi rekao kako mu je bilo gust vozit se sporo po zadnjem...to uvijek...jak je osjecaj kad te mala djeca gledaju po ljeti kako ti vozis po zadnjem...evo, pred koji mjesec sam postavio svoj rekord: 4,5 km na zadnjem...to je bilo cisto za gust...ovo sto stoji u avataru sam isto naucio za svoj gust, kao i sve druge trikove...pa hvala bogu da cu se pokazivat pred drugima kad vec znam kako se to radi...nisam jedan od onih koji dignu i padnu (to se zove kur****)...rivi je rekao da se mozes docekati na noge...neka kaze to mom frendu, koji je jedini toliko glup da nezna stisnut zadnju kocnicu nego zavrsi na ledjima (ne na nogama, na ledjima)...

a sto se tice motora...Liberty nije za to...nit zelim nit cu silit...ali zato zelim kupit si skuter samo za stunt, jer mi je dosta bicikla...i to opet za svoj gust...mozda jednog dana i motor  :wink:
 
KTM fan said:
to mozda meni bilo upuceno ili cisto nabijanje postova  :wink:

Ma neee, citam malo i toliko toga ima, da sam se nacitao, svi nesta pišu a meni se nije dalo pisat samo razmišljam  :D
 
e da...zaboravio sam spomenut

bicikl se moze dignut kad padne i nastavit vozit...

ali motor kosta malo vise para...zato ljudi ne zele da padnu ili da im se nesto pokvari itd. ...bar ja ne bi zelio

ali ja s obzirom da obozavam stunt...razmisljam na drugi nacin...osiguras motor sa sliderima, crashbarom itd. i zamislis da vozis bicikl...ako padne, dignes ga i nastavis vozit...pokvarit ce se, to je sigurno...ali zar vam nikad ni na bicilu nije nista puklo...treba uvijek drukcije razmisljat...

druga stvar je ta sto velika vecina motora sluzi kao prijevozno sredstvo, a ne kao stunt igracka  :wink:
 
KTM fan said:
e da...zaboravio sam spomenut

bicikl se moze dignut kad padne i nastavit vozit...

ali motor kosta malo vise para...zato ljudi ne zele da padnu ili da im se nesto pokvari itd. ...bar ja ne bi zelio

ali ja s obzirom da obozavam stunt...razmisljam na drugi nacin...osiguras motor sa sliderima, crashbarom itd. i zamislis da vozis bicikl...ako padne, dignes ga i nastavis vozit...pokvarit ce se, to je sigurno...ali zar vam nikad ni na bicilu nije nista puklo...treba uvijek drukcije razmisljat...

druga stvar je ta sto velika vecina motora sluzi kao prijevozno sredstvo, a ne kao stunt igracka  :wink:


mudro...

zato bi valjalo imati 2 motora u garaži...


ja si recimo planiram kupiti za po gradu KTM-a jer nije uopće zanimljivo s R-om se voziti po gradu a japanke i zalizanu kosu ne prakticiram  :jesus: