nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
tl1000 said:
U 4. ojjjjjjjj
Koju to zvjer ti vozis :misli: :misli: :misli: :jesus: :mrgreen:
Mozda bi trebalo dopunit ovo sa koliko vas koji volite vozit na zadnje je oplelo sa zadnjeg po podu...
:misli: :misli:
Ja jesam :D :D i to 2-3 puta :jesus: :jesus:,ali sa skutera (runner 180) i dan danas izbjegavam na zadnje osim kad sam sam i kad me niko ne gleda da ne otresem i ne obrucim se :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
A je... ponekad i ne mogu izbjec pa me isto najcesce u autima koje prestizem vide ljudi na zadnjem (y) (y)
E i nije kurcenje nego je gust (a mozda je malo i kurcenje :mrgreen:)a ko ce znat :misli: :misli:
vijerojatno yamahu  (y)
 
Ja ga ne znam dizat na zadnji, ali bih .ebeno volio to naučiti! Uvijek mi srce zatitra ko malom dijetetu kada sam u gradu ko pješak, pa kada vidim da ga netko digne na zadnji! Odmah bi ga zaustavio i žico ga da i mene nauči.. (y) I najbolje su mi trebe koje se u tom trenutku napale kad ga vide iako kažu "KRETEN"!  :mrgreen:  (y)
 
erik said:
većina koja nezna vozit po zadnjem uvijek sere i govori kako je to kurčenje i totalno glupiranje a čast nekima koji to ne rade jer kao nisu za to ali ipak cijene one koji to znaju bolje ili lošije izvest.
Ima istine u tome šta govoriš. Radi se o ljubomori. Ja osobno neman s tim problema, jer da imam, pokušava bi konstantno izvest isto to. A gušt mi je vidit kad neko digne na zadnji, pa vozi. Imam i krcato klipova o tome.
A cijenim kvalitetnog vozača, znao on "zadnjat" ili ne.
Nego, uvik prevagne 10. u misecu kad dođe kredit, pa promislin, mogu radi jednog jedinog pokušaja sjebat motor, a kredit će mi ostat.
 
mato said:
jebote dođem tam u novom zg na semoafor ili negdje drugdje, i kaj bum sad ko neki papak navinul gas do drugpg semafora ili ko mate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  ovak se lepo provezem na zadnjem :mrgreen:
                                                                                                                                                                   
I onda te netko ko papka opere u rotoru u zapruđu iznutra!! Važno je samo dić na zadnji..............
 
Muzzy said:
                                                                                                                                                                   
I onda te netko ko papka opere u rotoru u zapruđu iznutra!! Važno je samo dić na zadnji..............

Auuuuuu , Mato , ovo nam nisi pričo ..... :shock: :shock: :misli: :misli: :( :(
 
101 said:
Auuuuuu , Mato , ovo nam nisi pričo ..... :shock: :shock: :misli: :misli: :( :(

Kaje papak? Koji si ti frajer...ti se specijalno kurčiš...ti i snimaš filmiće :mrgreen: :mrgreen:

Dođi da ti ja pokažem...kak se kava plača :mrgreen:
 
Bandit said:
Kaje papak? Koji si ti frajer...ti se specijalno kurčiš...ti i snimaš filmiće :mrgreen: :mrgreen:

A gle i Severina ima filmič , Pam ima isto filmić , one cure s Kozjaka isto imaju filmić , Bruno ima filmiće , vještičin frajer ima filmič , paky ima isto .... :jesus: :jesus:
 
101 said:
A gle i Severina ima filmič , Pam ima isto filmić , one cure s Kozjaka isto imaju filmić

A di tebe jebu?  :shock:



:mrgreen:
 
101 said:
A gle i Severina ima filmič , Pam ima isto filmić , one cure s Kozjaka isto imaju filmić , Bruno ima filmiće , vještičin frajer ima filmič , paky ima isto .... :jesus: :jesus:

a šta se onda pitaš zašto i mi nemamo filmiće?njihovi su profi a naši bi bili amaterski ono za dušu da se gledamo kad ostarimo! :D
 
niksa said:
nabavit cu ja i biciklo negdje, pa cemo bacit takmicenje - ali publika je obavezna
Molim jednu kartu za prvi red- mezanin!  :mrgreen:
 
niksa said:
aj promisli koju si glupost lupio...kako znas, ako te nema.. a ni nikog oko mene

Poanta i je u tome da san te masu puta gleda' sa strane, jer smo često po Firulama ili okolo, a ne vidimo se uvijek. Tako da me "bilo". :mrgreen:
 
Rene(Raptor) said:
Više ga ne dižem, a iskreno, prije - čisto kurčenja radi  8) - bio sam mlad i nadobudan 8) :mrgreen:
Opet sam te vidio u gradu kod HNK-a prekjučer (Savska smjer Sava).

Šetao s kolegicom ližemo sladulju, ja zastanem. Kad odjednom tlo se počelo trest, a u daljini grmi.. Dignem pogled, a nebo vedro.. Reko koj ku...? Jel avion? Nije. Okrenem glavu za 180 i vidim u daljini na semaforu stoji nešto crveno nalik na Monstera. Skužim da sam u krivu, nije Monster! Još nešto bolje! Raptor je! Padne mi misao na glavu poput zrele čere! Prokleti Rene! :mrgreen: Vrijeme je stalo i samo čeka da se upali zelena svića pa da gas sajla u kombinaciji sa diznama frgića učini svoje. Dlakice mi se digle sve.. Kao i vrijeme tako stojim i ja. Jedino što se pokreće je moje srce i moja desna šaka koja se stišče kao da sam i sam na motoru.. Zeleno.. Evo ga počinje.. Raptor poput probuđenog zmaja sa Shacalom u dupetu započinje svoju riku i prolazi kraj nas u brišućem letu. Gotovo.. Shvaćam da bi sad bio dobar trenutak da opet počnem disati. Okrenem se prema kolegici koju pere isti pogled poput mog. Iz njezinih ustiju se čuje samo jedna prigušena riječ. Sexy..

Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)
 
Turbo said:
Opet sam te vidio u gradu kod HNK-a prekjučer (Savska smjer Sava).

Šetao s kolegicom ližemo sladulju, ja zastanem. Kad odjednom tlo se počelo trest, a u daljini grmi.. Dignem pogled a nebo vedro.. Reko koj ku...? Jel avion? Nije. Okrenem glavu za 180 i vidim u daljini na semaforu stoji nešto crveno nalik na Monstera. Skužim da sam u krivu, nije Monster! Još nešto bolje! Raptor je! Padne mi misao na glavu poput zrele čere! Prokleti Rene! :mrgreen: Vrijeme je stalo i samo čeka da se upali zelena svića pa da gas sajla u kombinaciji za diznama frgića učini svoje. Dlakice mi se digle sve.. Kao i vrijeme tako stojim i ja. Jedino što se pokreće je moje srce i moja desna šaka koja se stišče kao da sam i sam na motoru.. Zeleno.. Evo ga počinje.. Raptor poput probuđenog zmaja sa Shacalom u dupetu započinje svoju riku i prolazi kraj nas u brišućem letu. Gotovo.. Shvaćam da bi sad bio dobar trenutak da opet počnem disati. Okrenem se prema kolegici koju pere isti pogled poput mog. Iz njezinih ustiju se čuje samo jedna prigušena riječ. Sexy..

Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)

crna noć  8)
 
Turbo said:
Opet sam te vidio u gradu kod HNK-a prekjučer (Savska smjer Sava).

Šetao s kolegicom ližemo sladulju, ja zastanem. Kad odjednom tlo se počelo trest, a u daljini grmi.. Dignem pogled a nebo vedro.. Reko koj ku...? Jel avion? Nije. Okrenem glavu za 180 i vidim u daljini na semaforu stoji nešto crveno nalik na Monstera. Skužim da sam u krivu, nije Monster! Još nešto bolje! Raptor je! Padne mi misao na glavu poput zrele čere! Prokleti Rene! :mrgreen: Vrijeme je stalo i samo čeka da se upali zelena svića pa da gas sajla u kombinaciji za diznama frgića učini svoje. Dlakice mi se digle sve.. Kao i vrijeme tako stojim i ja. Jedino što se pokreće je moje srce i moja desna šaka koja se stišče kao da sam i sam na motoru.. Zeleno.. Evo ga počinje.. Raptor poput probuđenog zmaja sa Shacalom u dupetu započinje svoju riku i prolazi kraj nas u brišućem letu. Gotovo.. Shvaćam da bi sad bio dobar trenutak da opet počnem disati. Okrenem se prema kolegici koju pere isti pogled poput mog. Iz njezinih ustiju se čuje samo jedna prigušena riječ. Sexy..

Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)


(y) (y) (y)
wow , ovo je ko erotikon  8)
 
Enigm@ said:
Za one koji se boje da će se razbiti zna biti na moto susretima motor na postolju i natjecanje u vožnji na zadnjem pa probajte, možete jedino pasti na leđa na strunjače a motor ostane tako da nema straha  (y) Ja sam probao mislim horneta 900 i dosta je realno  8)

taj wheelie machine nije realan, iako nije ni loše za malo dobit feeling...jer motor radi na zadnjoj osovini i samo prednji kraj ide gore, a zadnji ne "propada"/"bježi" ispod tebe...

Turbo said:
Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)

jbeš žene, ja ne mogu odolit kad vidim djecu, zbog njih ću malo liznit kvačilo...jer kad im vidiš kombinaciju nevjerice i osmijeha, i kako trče kući mami reć šta su vidili...neprocjenjivo...:)