nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
ADAM said:
:shock: :misli:
Bruno,ti si neki čudan lik :mrgreen:
Ajde da si još napisao da djeca otrče kući po mame pa te mame dolaze gledati i onda te mame mame na nešto :mrgreen:
Kak da na "a" stavim onaj znak za silazni ton i uzlazni?

svaka mama u gradu zna di me može nać... :mrgreen:

@ekipa sa dt-ima: ide sve to bez problema, samo treba vježbat...evo 50cc:
 
meni se to zadnje toliko uvuklo pod kozu da jednostavno vise nemogu krenit normalno a da ga ne cimnem :)

gore od droge, al mi nije ni najmanje za ;)
 
Vozim jurilice 0d 71 inikad nisam probao dići jurilicu,jedino kad ga imam malo v riti, onda ona mene digne ili hiti sama.
 
Turbo said:
Opet sam te vidio u gradu kod HNK-a prekjučer (Savska smjer Sava).

Šetao s kolegicom ližemo sladulju, ja zastanem. Kad odjednom tlo se počelo trest, a u daljini grmi.. Dignem pogled, a nebo vedro.. Reko koj ku...? Jel avion? Nije. Okrenem glavu za 180 i vidim u daljini na semaforu stoji nešto crveno nalik na Monstera. Skužim da sam u krivu, nije Monster! Još nešto bolje! Raptor je! Padne mi misao na glavu poput zrele čere! Prokleti Rene! :mrgreen: Vrijeme je stalo i samo čeka da se upali zelena svića pa da gas sajla u kombinaciji sa diznama frgića učini svoje. Dlakice mi se digle sve.. Kao i vrijeme tako stojim i ja. Jedino što se pokreće je moje srce i moja desna šaka koja se stišče kao da sam i sam na motoru.. Zeleno.. Evo ga počinje.. Raptor poput probuđenog zmaja sa Shacalom u dupetu započinje svoju riku i prolazi kraj nas u brišućem letu. Gotovo.. Shvaćam da bi sad bio dobar trenutak da opet počnem disati. Okrenem se prema kolegici koju pere isti pogled poput mog. Iz njezinih ustiju se čuje samo jedna prigušena riječ. Sexy..

Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)

:mrgreen: :mrgreen:

Hvala na "komplimentu" (sad ću si ovo isprintat i uramit :mrgreen:), nadam se da ćemo se i srest koji put na cesti... :wink:

P.S. Više ga ne dižem na zadnji jer sam imao loša iskustva (čitaj: originalni blatobran je pucao sa strane)s prednjim blatobranom, čuo sam kak mi to šteti mašini, vilicama (wheelie također), a i štedim gumu - jer pri većim brzinama i kad se duže voziš na zadnjem predni kotač se uspori, a u nekim slučajevima (kada si na autocesti npr.) prestane okretat, pa kad se "spuštaš" onda ti "zablokira" na kratko, a i lanac dulje traje (>20000km), a bogme i onaj pad prije 2 god me je malo "upristojio" :wink:

POZDRAV!
 
otkad sam pao s bmx a na guzicu na igralištu,još sam se više napalijo,al past s krmače i bmxa nije isto...
trebo bi privezat neke jastuke okolo pa vježbat.... :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
otkad sam pao s bmx a na guzicu na igralištu,još sam se više napalijo,al past s krmače i bmxa nije isto...
trebo bi privezat neke jastuke okolo pa vježbat.... :mrgreen:


jesi se na nešto nasadio ili ......  :misli:



:mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
otkad sam pao s bmx a na guzicu na igralištu,još sam se više napalijo,al past s krmače i bmxa nije isto...
trebo bi privezat neke jastuke okolo pa vježbat.... :mrgreen:

Ja sam pao 2002 sa krmace i razbio se posteno ! Pokjna Thunderace 1000 je bila skrsena do jaja !

Kad se sjetim i sad me trnci love !  :shock:
 
To je stvarno ko neka droga. Brijem da se više ni ne znam normalno vozit nego ko konj na svakom semaforu 1-2 pa na zadnji. Valjda će tako i biti sve dok se jednom pošteno ne skršim  :palacdolje:.
Svaki puta kad nekud krećem govorim sam sebi ajd se smiri, nemoj divljat, vozi normalno al čim se temperatura digne moš ga jebat, desna ruka već sama slipa i eto me gore  :wink:
 
Marac said:
To je stvarno ko neka droga. Brijem da se više ni ne znam normalno vozit nego ko konj na svakom semaforu 1-2 pa na zadnji. Valjda će tako i biti sve dok se jednom pošteno ne skršim  :palacdolje:.
Svaki puta kad nekud krećem govorim sam sebi ajd se smiri, nemoj divljat, vozi normalno al čim se temperatura digne moš ga jebat, desna ruka već sama slipa i eto me gore  :wink:

ili dok ti nest se masina ne sjebe.  :palacdolje:
 
keko said:
ili dok ti nest se masina ne sjebe.  :palacdolje:

Jok, promjeni motor prije nego se i lanac istegne :shock:
 
Rene(Raptor) said:
:mrgreen: :mrgreen:

Hvala na "komplimentu" (sad ću si ovo isprintat i uramit :mrgreen:), nadam se da ćemo se i srest koji put na cesti... :wink:

P.S. Više ga ne dižem na zadnji jer sam imao loša iskustva (čitaj: originalni blatobran je pucao sa strane)s prednjim blatobranom, čuo sam kak mi to šteti mašini, vilicama (wheelie također), a i štedim gumu - jer pri većim brzinama i kad se duže voziš na zadnjem predni kotač se uspori, a u nekim slučajevima (kada si na autocesti npr.) prestane okretat, pa kad se "spuštaš" onda ti "zablokira" na kratko, a i lanac dulje traje (>20000km), a bogme i onaj pad prije 2 god me je malo "upristojio" :wink:

POZDRAV!
točno ga mogu razumjeti - tako je i meni bilo kad  sam prvi put vidio raptora 1000  u podnožju baRRbare. rekoh sebi - sexy. SAVRŠENO!!!!!!!!!!!!!!
 
na zadnji dižu oni kojima baš ne ide vožnja kroz zavoje pa se moraju bar nečim pokazati!!!!!!!!!! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
miro said:
na zadnji dižu oni kojima baš ne ide vožnja kroz zavoje pa se moraju bar nečim pokazati!!!!!!!!!! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
A na prednji :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen:
 
Turbo said:
Opet sam te vidio u gradu kod HNK-a prekjučer (Savska smjer Sava).

Šetao s kolegicom ližemo sladulju, ja zastanem. Kad odjednom tlo se počelo trest, a u daljini grmi.. Dignem pogled, a nebo vedro.. Reko koj ku...? Jel avion? Nije. Okrenem glavu za 180 i vidim u daljini na semaforu stoji nešto crveno nalik na Monstera. Skužim da sam u krivu, nije Monster! Još nešto bolje! Raptor je! Padne mi misao na glavu poput zrele čere! Prokleti Rene! :mrgreen: Vrijeme je stalo i samo čeka da se upali zelena svića pa da gas sajla u kombinaciji sa diznama frgića učini svoje. Dlakice mi se digle sve.. Kao i vrijeme tako stojim i ja. Jedino što se pokreće je moje srce i moja desna šaka koja se stišče kao da sam i sam na motoru.. Zeleno.. Evo ga počinje.. Raptor poput probuđenog zmaja sa Shacalom u dupetu započinje svoju riku i prolazi kraj nas u brišućem letu. Gotovo.. Shvaćam da bi sad bio dobar trenutak da opet počnem disati. Okrenem se prema kolegici koju pere isti pogled poput mog. Iz njezinih ustiju se čuje samo jedna prigušena riječ. Sexy..

Baš me zanima šta bi rekla da si ga pritom i na zadnji digao?
Eto da ga znam dizati na zadnji, dizao bih ga baš iz tog razloga. (y)

E hebi ga to ti i nije za pohvalit se, ti šećeš sa komadom a ono prođe drugi lik na motoru i komad te ne hebe 1% nego slini za Reneom i viče sexy a ti onda još pričaš o dizanju motora a ne onih pravih stvari, pa nije ni čudo da se okreće za drugim... :palacdolje: :jesus:
 
tl1000 said:
A na prednji :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen:
ista priča!!!!!!!!!!!!!!!!! ali s drugim značenjem. Ovi na prednjem - vole se naguzit, a ovi na zadnjem  - žele da publika povjeruje u zavidnu veličinu njihovog spolovila. Ovi što dižu i na prednji i zadnju zapravo su bisexualci.


Pročitao sam to na netu - nalaz psihologa. namam ja ništa s time, samo prenosim.  :D :D :D
 
miro said:
na zadnji dižu oni kojima baš ne ide vožnja kroz zavoje pa se moraju bar nečim pokazati!!!!!!!!!! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


ja neznam nikog ko se jebeno vozi a da se nezna vozit i na zadnjem
 
DeeJay_ said:
E hebi ga to ti i nije za pohvalit se, ti šećeš sa komadom a ono prođe drugi lik na motoru i komad te ne hebe 1% nego slini za Reneom i viče sexy a ti onda još pričaš o dizanju motora a ne onih pravih stvari, pa nije ni čudo da se okreće za drugim... :palacdolje: :jesus:
ne budi grub s čovjekom.... :palacdolje:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mato said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


ja neznam nikog ko se jebeno vozi a da se nezna vozit i na zadnjem
javio se netko iz mk hobiti - ti se savršeno uklapaš u profil ovih na zadnjem.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


(y) (y) (y) (y)