nita.. ni kun ni uta

Zasto dizete motor "na zadnje" ?

  • Iz zabave

    Votes: 79 32.6%
  • Zbog kur*enja

    Votes: 23 9.5%
  • Ne dizem jer neznam

    Votes: 140 57.9%

  • Total voters
    242
Bomo said:
mudro...

zato bi valjalo imati 2 motora u garaži...


ja si recimo planiram kupiti za po gradu KTM-a jer nije uopće zanimljivo s R-om se voziti po gradu a japanke i zalizanu kosu ne prakticiram  :jesus:

valjalo bi...skuter za stunt i f4 za stunt...  :mrgreen:

vjeruj mi...ne bih mogao izdrzat a da ne vozim po zadnjem...jedino da si kupim nesto tipa maksi skuter ili takvo nesto  :wink:
 
KTM fan said:
valjalo bi...skuter za stunt i f4 za stunt...  :mrgreen:

vjeruj mi...ne bih mogao izdrzat a da ne vozim po zadnjem...jedino da si kupim nesto tipa maksi skuter ili takvo nesto  :wink:
idem iz v.gorice nekaj obavit u zg i frend mi da motor, a tam sve ravno, a meni glupo da se ne vozim na zadnjem i nisam mogo izdržat, i u povratku me malo streslo i pljus :mrgreen:
, kad se vozim nemrem da ga ne teram po zadnjem :mrgreen:
 
mato said:
idem iz v.gorice nekaj obavit u zg i frend mi da motor, a tam sve ravno, a meni glupo da se ne vozim na zadnjem i nisam mogo izdržat, i u povratku me malo streslo i pljus :mrgreen:

eto  :mrgreen:

kaj veli frend na činjenice ?
 
mato said:
idem iz v.gorice nekaj obavit u zg i frend mi da motor, a tam sve ravno, a meni glupo da se ne vozim na zadnjem i nisam mogo izdržat, i u povratku me malo streslo i pljus :mrgreen:
, kad se vozim nemrem da ga ne teram po zadnjem :mrgreen:

e vidis...to nikad ne bi napravio...mozda samo onda ako je taj frend stunter ili ako sam dobro uvjezban za voznju po zadnjem  :wink:
valjda nije bilo previse stete na motoru...
 
mato said:
nikaj, dobro da nisam pao sa svojim, sam bi ga razbio bezveze :mrgreen:


hahahahahah  :cijpadrva:

dobar ti je to frend... daj mu reci da mi treba motor za vježbati polegavanje u zavojima pa da mi malo svog posudi  :jesus:

šteta mi razbit svog... tako je novi i lijepi...

p.s. danas sam bio u tvom selu  :mrgreen:
 
evo da pridonesem temi...ovo mi ide na majicu danas  8)

jos da ne stuntam na bajsi, nego na motoru  :wink:
 
KTM fan said:
evo da pridonesem temi...ovo mi ide na majicu danas  8)

jos da ne stuntam na bajsi, nego na motoru  :wink:
ja ću si pakija stavit na majcu :mrgreen:
 
KTM fan said:
e vidis...to nikad ne bi napravio...mozda samo onda ako je taj frend stunter ili ako sam dobro uvjezban za voznju po zadnjem  :wink:
valjda nije bilo previse stete na motoru...
znam s čijim motorom smijem sranja radit :mrgreen:
antefz6 mi je dao motor da mu nekaj napravim,a vidjeli smo se dva puta prije toga, i motor je bio tj dana kod mene, prednji kotač se nije od poda odvojio, isto kad mi je dao da se vozim na grobniku, nisam se nikak vozio jel se nemogu opustit na nečijem motoru
 
upravo tako kad sidnen na tudi motor nemogu se opustit i normalno vozit,a sta se tice voznje na zadnje sa mojim,pokusavan ali mi ne uspijeva :(
 
SP said:
upravo tako kad sidnen na tudi motor nemogu se opustit i normalno vozit,a sta se tice voznje na zadnje sa mojim,pokusavan ali mi ne uspijeva :(
Znači ni tebi ne uspijeva sa DT-om, kolko sam skužil!
 
SP said:
upravo tako kad sidnen na tudi motor nemogu se opustit i normalno vozit,a sta se tice voznje na zadnje sa mojim,pokusavan ali mi ne uspijeva :(

Goran Lepčin_Goc said:
Znači ni tebi ne uspijeva sa DT-om, kolko sam skužil!

kako ga vas dvojica cimate?

za skuter znam kako bi to trebalo...ali za motor stvarno neznam toliko...mozda da ga idete sa kuplungom cimat, obavezno noga na kocnici  :wink:
 
KTM fan said:
kako ga vas dvojica cimate?

za skuter znam kako bi to trebalo...ali za motor stvarno neznam toliko...mozda da ga idete sa kuplungom cimat, obavezno noga na kocnici  :wink:
Naravno da ga cimam kuplungom, drugačije ni nejde, kolko sam ja skužil!Nemam baš oko sebe iskusnih pa ne znam!
 
uspijeva al samo na kratko,cua san od prijatelja da ga mos dosta vozit samo da triba vjezbat , a posto mi se neda padat odusta san od voznje na zadnjem al ne skroz :LOL:
Ja bi ga diza na kumplug u drugoj i malo bi ga potega,ali san od toga odusta jer san sj**a lamelu :(
 
Goran Lepčin_Goc said:
Naravno da ga cimam kuplungom, drugačije ni nejde, kolko sam ja skužil!Nemam baš oko sebe iskusnih pa ne znam!

neznam...mozda da ide na vise okretaja...stvarno neznam kako to ide na motorima...mozda jos vjezbe, mozda malo tijelom cimnut  :misli:
 
Goran Lepčin_Goc said:
Uspijevam i ja, ali isto samo na kratko!

to me muci...neznam sto u tom slucaju radit...da li ga treba cimnut na vise okretaja ili mozda dat vise gasa nakon sto se pusti kuplung...moze se do vage zacimat sigurno