niz se nastavlja....

foggy

Guest
jucer popodne je Mey pala :( na svu srecu samo se malo pogulila, motorcek isto :wink: definitivno godina nije dobro pocela....

mey drzi se!
 
foggy said:
jucer popodne je Mey pala :( na svu srecu samo se malo pogulila, motorcek isto :wink: definitivno godina nije dobro pocela....

mey drzi se!


glavno da si ti meni kokodakao neš na icq--- :roll:
 
foggy said:
jucer popodne je Mey pala :( na svu srecu samo se malo pogulila, motorcek isto :wink: definitivno godina nije dobro pocela....

mey drzi se!

Pederčići, samo ste pobjegli iz baRRake. Kaj vam je maca papala jezik?
 
:cry:
 
a ja je vidio jucer ujutro... :(
ajde, glavno da nije nista strasno...
motorka ce se popravit, a rane (ako ih ima) ce zacijelit
Mey drz se!
 
Mey,ti si dobro? :( Bok.
 
Samo hrabro naprijed Mey
 
danas sam bio kod nje doma... ispala joj glava i nema ljeve noge...


nije bad... naručila ohlins zlatne i glavu x lite... :roll:
 
Opet si bjezala sa pumpne?
Eeee.. vraze mali.. :mrgreen:

Drago mi je da si ti ok.. motor ce lako gospon Taubek sredit..
 
... :cry: ...Mey, glavno da tebi nije ništa,
motor ćeš već popraviti........drž' se......
 
Mey, Sve bu ok... sta nisi jucer nis rekla, ili ja nisam mogla usta zatvorit pa nisi stigla... u svakom slucaju, hvala sto se brines za korinu, pogotovo sad kada je ovako.. drz se mala.. glavno da si ti ok... mi dolazimo najvjerojatnije sutra after work u Zgb... a to bi znacilo cca smo oko 6 gore... puse veeeeeeeeelike..
 
Nadam se da nije ništa strašno. Curka drž se, fuck lim, čelik i ostalu metalurgiju, glavno da si ti ok.

Administrator !!!
onemoguči onom jollyiu, ili kak se već zove, komentar na ovom postu, jer ak i za Mey kaže da je budala bu frke, bu sranja.
 
Perica said:
Nadam se da nije ništa strašno. Curka drž se, fuck lim, čelik i ostalu metalurgiju, glavno da si ti ok.

Administrator !!!
onemoguči onom jollyiu, ili kak se već zove, komentar na ovom postu, jer ak i za Mey kaže da je budala bu frke, bu sranja.

Administratori su na godišnjem do 25.08. :LOL: :LOL:
 
Bandit said:
Perica said:
Nadam se da nije ništa strašno. Curka drž se, fuck lim, čelik i ostalu metalurgiju, glavno da si ti ok.

Administrator !!!
onemoguči onom jollyiu, ili kak se već zove, komentar na ovom postu, jer ak i za Mey kaže da je budala bu frke, bu sranja.

Administratori su na godišnjem do 25.08. :LOL: :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mey :( :? Pa kaj se desilo...?