niz se nastavlja....

Mey,nadam se da si ti ok..kako god bilo,makina će se popraviti..Navijamo za tebe.. 8) 8) 8)
 
brzi oporavak
fleure6.gif
 
Mey nadam se da si ok a motor ce se napraviti jebiga desi se znam, nego javni se ima ovdje dosta ljudi koji se brinu :(
 
Kad pročitam ovaj post i vidim koliko mi se ljudi javilo, odmah sam bolje...veeeelika pusa svima :kiss:
Osim što mi je zgažen ponos, ja sam ok...natučena jesam...ali i žilava jesam :wink: ...zderana koljena, zglob, natučen kuk, i natučeno rame...moglo je i gore...sad se krećem čudnovatim pokretima, ali ko mi kriv... Evo vam još jednog lijepog i vrlo poučnog primjera: izmorena, sa treninga, bez klope, nakon radnog dana, sjela sam se "sam tu na pet minutica" u trapkama i biciklističkoj jakni! Sad sama sebi zahvaljujem :evil: Fakat me teba tući! Niš...vračala sam se doma, blagi zavoj, 50 km/h i auto stoji na cesti bez ikakvog znakovlja, kad sam skužila, kočim i prednji kraj prokliže, sjetim se frendovih riječi: bacaj se s motora, i bacam se i zaustavljam se u rizol, a motor gledam kak mi kliže i zaustavlja se u isti auto. Eto.
Motor prodajem , lagano je zguljen sa desne starne, maska je dobila i tak...tko je zainteresiran, na pp.



Bez opreme ni na 5 minuta!!!
 
pa zakai odma motor prodajes? sta ces poslje ovoga?
ajd ajd, nije to nista... glavno da su svi organi i ekstremiteti na mjestu :wink:
 
Shokrefumi said:
pa zakai odma motor prodajes? sta ces poslje ovoga?
ajd ajd, nije to nista... glavno da su svi organi i ekstremiteti na mjestu :wink:

Zato kaj mi novo radno mjesto donosi novi radni motor :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
:( Sorry,Mey.Iako te ne poznam osobno,gledam na tvojoj stranici slike koje tako marljivo snimaš.Vrlo si draga i zato mi je još više žao što se to dogodilo. :roll: Meni se je motor samo "izvrnuo"pa sam bio u komi.Ali ti si jaka,pa ćeš to sve brzo dovesti u red.Forza Mey! :wink:
 
Andreas said:
Oho.. stize jos jedan kawasaki u ekipu!

Ti si još mali, i moraš puno žganaca papati da naučiš kaj je prava pila :LOL: :LOL:
 
Perica said:
Administrator !!!
onemoguči onom jollyiu, ili kak se već zove, komentar na ovom postu, jer ak i za Mey kaže da je budala bu frke, bu sranja.

Evo:

jolly the roger said:
ma bit će sve u redu.glavno da rinzolu nije ništa :mrgreen: