niz se nastavlja....

Pa nabacio je smajlić...uostalom Nike, koliko vidimo na fotki - ti se grliš sa njim :mrgreen: :mrgreen: i windica :mrgreen:
 
Bandit said:
Pa nabacio je smajlić...uostalom Nike, koliko vidimo na fotki - ti se grliš sa njim :mrgreen: :mrgreen: i windica :mrgreen:

ma on me više neće :cry: jer sam mu rekao da je ćelav i ćorav kad nije mogao nač net caffe u puli :mrgreen:
 
Bandit said:
Pa nabacio je smajlić...uostalom Nike, koliko vidimo na fotki - ti se grliš sa njim :mrgreen: :mrgreen: i windica :mrgreen:
I Splike je na slici :wink:


jolly the roger said:
Bandit said:
Pa nabacio je smajlić...uostalom Nike, koliko vidimo na fotki - ti se grliš sa njim :mrgreen: :mrgreen: i windica :mrgreen:

ma on me više neće :cry: jer sam mu rekao da je ćelav i ćorav kad nije mogao nač net caffe u puli :mrgreen:

Ma čuo sam da si se spetljao s frizerom, pa zato
 
Mey said:
Kad pročitam ovaj post i vidim koliko mi se ljudi javilo, odmah sam bolje...veeeelika pusa svima :kiss:
Osim što mi je zgažen ponos, ja sam ok...natučena jesam...ali i žilava jesam :wink: ...zderana koljena, zglob, natučen kuk, i natučeno rame...moglo je i gore...sad se krećem čudnovatim pokretima, ali ko mi kriv... Evo vam još jednog lijepog i vrlo poučnog primjera: izmorena, sa treninga, bez klope, nakon radnog dana, sjela sam se "sam tu na pet minutica" u trapkama i biciklističkoj jakni! Sad sama sebi zahvaljujem :evil: Fakat me teba tući! Niš...vračala sam se doma, blagi zavoj, 50 km/h i auto stoji na cesti bez ikakvog znakovlja, kad sam skužila, kočim i prednji kraj prokliže, sjetim se frendovih riječi: bacaj se s motora, i bacam se i zaustavljam se u rizol, a motor gledam kak mi kliže i zaustavlja se u isti auto. Eto.
Motor prodajem , lagano je zguljen sa desne starne, maska je dobila i tak...tko je zainteresiran, na pp.


Bez opreme ni na 5 minuta!!!
Čuj,ja ti mogu poći nekom laganom masažicom,odmah bi ti bilo bolje :paper: :wink:
 
Čuj,ja ti mogu poći nekom laganom masažicom,odmah bi ti bilo bolje :paper: :wink:



[/quote] Majstore, mogu i ja tebi...
 
bool said:
shepi said:
[Čuj,ja ti mogu poći nekom laganom masažicom,odmah bi ti bilo bolje :paper: :wink:
Majstore, mogu i ja tebi...
Hahaha... Dobra
 
ajde Mey!!!

kako bi naši "portugalci" rekli ...IDEMO DALJE!!! :mrhappy:

(nadam se do finala, jer u tom slučaju tata vozi mene i seku u portugal na utakmicu :wink: :mrgreen: ... tak je bar reko... :sadblinky: ... valjda je mislio ozbiljno...)
 
shonyo said:
al za utjehu,i ja se vozim s udubinom na rezervaru,malo povećom.

pa šta, da ne namjeravam prodati motor ja bi si udubio rezervar da mogu ko čovjek voziti highchair, a ne da mi dupe klizi.
 
Sad je već vjerojatno pol toga prošlo... glavno da si ti živa i u komadu
Koji će to biti suzuki? 8)
 
Mey bi GSX-R600, a ja je nagovaram na SV 650S...mislim, znam kaj pričam... :shock:
 
Ma nek si zeme jednog swifta :mrgreen: :mrgreen:
Sorry Mey, šala 8)
 
Upsla...baš sam mislila linkati ovu stranicu, kad vidim pa tu fali post neki :?: , bzvz, nis moram si uzet hayabusu da bude zanimljivije.
 
Gle, vrijeme je tak i tak grozno, malo se strpi (do tad vozi ove salonske primjerke i tect modele), a sljedeću sezonu dolazi novi som, brijem da bude opak, jer je konkurencija zastrašujuća...
 
Mey said:
Upsla...baš sam mislila linkati ovu stranicu, kad vidim pa tu fali post neki :?: , bzvz, nis moram si uzet hayabusu da bude zanimljivije.

Kakav post fali? Tj. čiji? :evil:
 
Bandit said:
Mey said:
Bandit said:
Kakav post fali? Tj. čiji? :evil:

A zašto ti koristiš taj smajlić?

Pa zato kaj me zanima kaj fali, a neki su me već optužili da sam sigurno ja taj koji je brisal...

Neeeeeeeeeeeeeee nisi ti!!!!
Moja mama je haker i ona vam briše postove :mrgreen: :mrgreen:
 
Čekaj, čekaj...i mate je moderator... :mrgreen: :mrgreen: a on je i obrisal post...piše u administratorskom dijelu foruma. :mrgreen:
 
mate said:
Nisam ja, ali sam vidio Bandita dok je skrivečki brisao! :mrgreen: :mrgreen:

Ali taj post je bio među prvima, na vrhu stranice...bil mi je previsoko pa si mi ti držal lojtre koje smo dobili od Cigare :LOL: :LOL: