Nova CB 650R

Evo sad sam sisao sa njega :D sto se tice razvijanja snage tako tako nije me impresioniralo ali sto mi se svidja veliki moment na nizim okretajima. Mogao bi cijeli dan po gradu vozit xD

Jedina mana je sto je za vise a i deblje ljude jedan big no no jer izgleda smijesno kad medvjed sjedne na motor hahaha
 
Evo sad sam sisao sa njega :D sto se tice razvijanja snage tako tako nije me impresioniralo ali sto mi se svidja veliki moment na nizim okretajima. Mogao bi cijeli dan po gradu vozit xD

Jedina mana je sto je za vise a i deblje ljude jedan big no no jer izgleda smijesno kad medvjed sjedne na motor hahaha
Ja sam samo 185 i 90ak kila.. 😄
 
Rekao bih da je.. Osim razlike u broju cilindara tu su negdje..
ako je vjerovat drugu Akrapoviću, razlika je u max brojkama +15KS i +7Nm u snazi i -25kg u težini na stranu RS660, što nije zanemarivo, nažalost kod nas ne možeš probat niti jednog da doneseš svoj sud koji ti paše više
 
ako je vjerovat drugu Akrapoviću, razlika je u max brojkama +15KS i +7Nm u snazi i -25kg u težini na stranu RS660, što nije zanemarivo, nažalost kod nas ne možeš probat niti jednog da doneseš svoj sud koji ti paše više
Rs ima okruglih 100, Honda 95..
Medjutim da, Honda je teza poprilicno.
Nisam zainteresiran za Apriliu pa se nisam bavio brojkama, ali i dalje sam stava da su konkurencija. Obje nazovimo ih sportske sestice sa 100tinjak konja..
 
Ne kužim za kaj je preslaba? Za normalnu vožnju i više nego dovoljno. Kaj svi vozite na 4 kotača Ferarije, Lamorghinije, Rimce, kaj ti ja znam? Tko se normalno vozi 20-30 prek ograničenja ( nije da ja ne bi nekad potegnul više ali mi skupa kazna i potrebna vozačka) može se s tom hondinom motorizacijom čisto ugodno voziti. Voze se ljudi i s puno manje kubika i konja za svoj gušt i niš im ne fali. A za norenje odeš na stazu i peglaj na štopericu s nekakvim R-om s prikolice :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Rs ima okruglih 100, Honda 95..
Medjutim da, Honda je teza poprilicno.
Nisam zainteresiran za Apriliu pa se nisam bavio brojkama, ali i dalje sam stava da su konkurencija. Obje nazovimo ih sportske sestice sa 100tinjak konja..
to je ono što reklamiraju, Akrapovic koji ih kao testira na stolu i radi usporedbe stock/ njihovsistem kaže da Honda na tom stolu da 81,9KS, 60,5Nm (model 2020), a Aprilia 96,6KS, 67,3Nm.
Ali da, jedan i drugi spadaju u tu neku klasu, pol miša, pol tića, odnosno nego srednjeg sport tourer-a.
 
Prosle godine sjedimo i razgovaramo o gumama, ove one, uglavnom ljudi na metz racetec rr ili k, poslije ih covjek poderao sa celavim maxxisom. Tough life.
Dok aprilija ne napravi 50 000 km ne zovite je motociklom. Vec sportskim rekvizitom.
 
Da, medjutim povecan je moment u nizim i srednjim okretajima, gdje ti u svakodnevici najvise i treba. Tako da u odnosu na 15ak konja snaznijeg R, tu mozda ide cak i bolje.
Uostalom ne znam nikoga tko koristi puni potencijal 600RR.. Bar ne na cesti
Potencijal cbr 600 rr je takav da ti fali konja 🤣
 
  • Haha
Reactions: Tibor
Prosle godine sjedimo i razgovaramo o gumama, ove one, uglavnom ljudi na metz racetec rr ili k, poslije ih covjek poderao sa celavim maxxisom. Tough life.
Dok aprilija ne napravi 50 000 km ne zovite je motociklom. Vec sportskim rekvizitom.


Vozis mt07 koji je napravljen od piljevine kad su radili virago 535 xD
 
  • Like
Reactions: Igor28 and prpa
Prosle godine sjedimo i razgovaramo o gumama, ove one, uglavnom ljudi na metz racetec rr ili k, poslije ih covjek poderao sa celavim maxxisom. Tough life.
Dok aprilija ne napravi 50 000 km ne zovite je motociklom. Vec sportskim rekvizitom.
Vozim i ja na racetecu....
 
Dva su moguca razloga da ti na cbr 600rr fali konja.. li ne znas vozit ili si kapacitet za motoGP 😆
Nisam kapacitet za gp a i nisam neki rejser ali premekan ovjes i za brzu voznju vrtiti do ibera .. hm kako se jos kaze da fali konja 🤣
 
Moguce.
Ali je bolja od te aprilije, u stvari vidjeti cemo koliko ce je prodati.

Ma nisam ni ja ljubitelj aprilie ali sumnjam da ce biti los bajk. E sad smije li na kisu to je drugi par rukava xD
 
Kako dzeremi klarkson rece na izlasku nsx-a, ovaj auto duze vozi pod opterecenjem od 90% nego testarosa po 30%.
Te konje na paporima i na dynamometrima objesite macku o rep.
Ta cb 650 ce vozit i imat njenih 80 konja i kad te aprilije strunute bude trazio majmoon po potocima.
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Ma nisam ni ja ljubitelj aprilie ali sumnjam da ce biti los bajk. E sad smije li na kisu to je drugi par rukava xD
Ja nisam ni za ni protiv, ali to sto joj pise na papiru to 100 posto ne drzi, bar ne duze od sat vremena.