Nova Honda Africa Twin

View attachment 741450
Bilo vec nekoliko puta
Onako…..po pricama nisu puno falili…..
S tim da je Anakee Adv po suhom jako dobra…..Ovi sta je vozia ST2 i TA3 kaze da je tu sa njima osim sta se malo vise cuje…..
Inace kao 80-20 ali mislin da nije ni 90-10…..makadam da ali nista vise……

zaboravih…..trosenje Anakee….po meni tu su dosta falili…..jako izdrzljiva
Čudna mi je ta ocjena Tourance Next, mene je ta guma oduševila po mokrom i po suhom.
 
Čudna mi je ta ocjena Tourance Next, mene je ta guma oduševila po mokrom i po suhom.
A neznan
Momak sta vozi Africu od 2016 i prominia je skoro sve kaze da ST2 i TA3 nisu lose,dapace….ali nakon anakee adv uzea ih je opet
Momak sta je vozia nedavno na TA3 uzea je Karoo jer nema Anakee za kupit
Sa TA3 je bia jako zadovoljan….kaze bas onako sta pise i review….da se odma zagrije i da je spremna
Ja cu ili opet Anakee ili TA3……
Ali ima do toga……
 
Ja sam sebi nasa kombinaciju i trosim vec 3 set, naprid pirelli scorpion rally (bez STR) a nazad dunlop d908rr, al ja volim offroad i nije africa nego tenera.
Gume su mi na cesti ok, dobre na mokrom i dobre na off-u i traju 6-7kkm.
Prije sam odvozija jednu e09 dakar zadnju i bila mi je dobra 2kkm posli toga je krenula klizat po asfaltu iako je imala jos mesa, na 3kkm sam je skinija.
Ova prednja ima i priko 8kkm, nestasica je guma i cekam novi set
Zada 140 stavljaš?
 
Zada 140 stavljaš?
Ne, nesvidja mi se kako stoji na felgi zato sam i odabra ovog dunlopa jer ima u dimenziji 150
 

Attachments

  • IMG_20210620_141528.jpg
    IMG_20210620_141528.jpg
    4.4 MB · Views: 0
Kad ces barbustere i engine low crash bars
Engine low crash barove bi stavio poslije sezone. Moram prostudirati koji pašu obzirom da imam ove gornje originalne.

Barkbusters misliš na štitnike ruka? To nebi mijenjao...dobri su mi ovi.

Ali možda još quickschifter...☺
 
Mislite na ovo ?
 
  • Like
Reactions: seki22 and Švabo
Engine low crash barove bi stavio poslije sezone. Moram prostudirati koji pašu obzirom da imam ove gornje originalne.

Barkbusters misliš na štitnike ruka? To nebi mijenjao...dobri su mi ovi.

Ali možda još quickschifter...☺
Hepco low engine crash bar
Nema dalje
 
  • Like
Reactions: Švabo