Nova Honda FORZA 750 2021.

Boxer_st

Member
May 8, 2012
526
7
18
ST
Da znas koliko si mi sad besanih noci priustio ovim saznanjem.. Inace sam pri trosenju tesko zaradjene love za kupnju scootera, prvo razmisljo sta ce drugi reci/mislit o mom novom prometalu. lol
... pa si tako teško zarađenu lovu potrošia na jedan skuter... za te pare si moga uzet Ce-Bue-Era iz 2007. iljadarku da ga moš gon't prika grada, majica kratkih rukava, bubrižnjak priko drobine ispod majice, svitle rebe, puma patike sa bmw logom.... i još bi ti ostalo para i niko ti se ne bi ruga... :mrgreen:

R3nchi

Member
May 29, 2009
250
6
18
39
Osijek
... pa si tako teško zarađenu lovu potrošia na jedan skuter... za te pare si moga uzet Ce-Bue-Era iz 2007. iljadarku da ga moš gon't prika grada, majica kratkih rukava, bubrižnjak priko drobine ispod majice, svitle rebe, puma patike sa bmw logom.... i još bi ti ostalo para i niko ti se ne bi ruga... :mrgreen:
jga coban sam u drugim stvarima a to motori nisu..

ronny

Active member
Feb 1, 2009
1,168
2
38
na kauču
pošto imam silvervinga 600 iz 2015 i bmw 1200 u zadnje vrijeme sam primjetio da sam češće na skuteru nego na motoru,vjerujem da je ova hondica ludilo za voziti i prodao bi oba svoja da kupim nju.ako sa silvervingom mogu napravit vožnje udvoje u jednom danu po 800km onda bi ova nova forca trebala bit spejšatl za ovu staru vozilicu.šta se tiće kiše silverving sa povišenim vjetrobranom po največem pljusku na autoputu,ljeva traka upališ sva 4 i voziš brzinom 150 bez i jedne kapi na sebi.nekoliko puta kad su drugi u autima stajali pod nadvožnjacima ja sam po dva tri sata vozio po pljusku i doma došao suh.oni koji su probali znaju o čemu pričam.

• Like
Reactions: R3nchi