Nova Honda FORZA 750 2021.

Slazem se, to sto se estetike sa nosacima tice, ADV je kao krojena za to.
Isto tako je Tmax vozniji i bolji od ADV-a po gradu, koliko god je to smijesno jer takvi ogromni ionako nisu za grad.
To je isto mit
Po gradu se moze vozit i GSA......
Pa nije grad Varos......
 
To je isto mit
Po gradu se moze vozit i GSA......
Pa nije grad Varos......
Sve se moze vozit po gradu, van grada, itd. Kad tako nesto procitam, dobijem fraz. samo je pitanje sta je lakse, onda je na noge najlakse ili taxiem. Nema sta nisam vozia po gradu, od zika(60 kg), do krave od 350 kg goldwing
 
I da mi sad ne zakacite na postove. Svatko voli ono sta voli, al popizdim, kad neki pisu, legenda, kralj,kraljica, majka itd. Vozite sta Vam srcu drago, al ne pilaj te mozak drugima. Aprilla kupia integru i nikoga ne pila,jebe ga se , kupija sta je tija i gusta. Ne triba mu odobravanje no name likova sa foruma. Eto ja ne vozim nista, aj sad, nemas pravo pisat jer ne vozis niSta( trenutno).
slažem se sa tobom
puno njih želi "prosvijetlit" druge i nabacuju svoja mišljenja kao postulate(n)
...i ne drže se teme nego šaraju🎵🎶➕➖➗♾️💲💱🔃✔️
 
  • Like
Reactions: Nike11
Moze, naravno, upitno je kako.
Sigurno je da se sa Tmaxom lakse prolazi kroz guzvu a i variomat je ugladjeniji za start/ stop.
Je
Onda je Beverly 350 majka grada po tome
A o ugladenosti za start/stop necu
Iman dvotockalo sa variomatom i sa najboljom izumom na dvotackalu od Rbw.....i to top primjerci.....
Prema tome nema upucenijeg od mene
Da san nekulturan reka bi “ glavno da se seru pizdarije” ali posto san becka skola recu da uvazavam svacije misljenje ali istina je samo jedna
 
Je vas Seki cjepi i bez AstraZenece!!! :eek: 🤣
Kome triba skuter sa 2 cilindra u gradu veličine Splita (veličine 1 kvarta u Milanu , Rimu ili Parizu).:unsure:
Napokon da i Nero skoro pogodi koji je skuter naj za po Splitu.o_O:mrgreen:
Onima šta skuter služi kao radni stroj uzet će skuter sa ravnom podnicom, a oni šta imaju malo adrenalina, njima bi bio najizbor GILERA 180!!!:love:
 
E kad se sitin, '98. uzea novog FXRa 180 u Joke, majko mila kakav je to skuter bio tada, 21 ks na 116 kila, bomba! Evo mi tadašnje cure a današnje žene na njemu i mene na Visu na putu prema Stončici!

:love:
 

Attachments

  • IMG_20190210_101353-01.jpeg
    IMG_20190210_101353-01.jpeg
    382.2 KB · Views: 0
  • IMG_20190210_103559-01.jpeg
    IMG_20190210_103559-01.jpeg
    313.4 KB · Views: 0
Fila, iman je još u podrumu, isto ka i FM bilu jeticu... Jebate je san star... :LOL:
 
Je vas Seki cjepi i bez AstraZenece!!! :eek: 🤣
Kome triba skuter sa 2 cilindra u gradu veličine Splita (veličine 1 kvarta u Milanu , Rimu ili Parizu).:unsure:
Napokon da i Nero skoro pogodi koji je skuter naj za po Splitu.o_O:mrgreen:
Onima šta skuter služi kao radni stroj uzet će skuter sa ravnom podnicom, a oni šta imaju malo adrenalina, njima bi bio najizbor GILERA 180!!!:love:
Ala opet motoristi sole pamet o skuterima
Dobijen mekanu stolicu kad pocnu sta ce skuter ovo ono....
A R motor po gradu je OK ili neka mrcina od 150-180 ks........

Sta ce ikome vise od 125 ccm Aprilia Leonardo
250 ccm Leonardo bia si Bog Isus
Amo svi uranilovka.....
Ili 50ccm ili Tuono od 160 ks
Nema izmedu.....
Vozaci tmaxa vole isti spol
DCT voze samo mamine maze
Svi motori osim R ili sport naked motora su sranje..........
Prestrasno
 
ja bi samo naglasio da nažalost tuono V2 nema 160KS, da barem ima, bio bi još bolji za po gradu, ali i ovako je dobar.
Inače, moja vizija savršenog gradskog skutera su Medly 150 ili Honda SH150, ne kužim čemu maxi skuter za po gradu, nisi ništa više mobilan nego sa motorom.
Po meni gradski skuter mora bit takav da ga mogu uhvatit rukama, dignut i okrenut za 180 stupnjeva ako treba a ne tenk od 200kg, ali to je samo moja vizija, bitno je ne upilat ljude sa svojim vizijama.
 
Interesantno kako uvijek završimo na tome što je najbolje za što, kao da netko nakon 10-20-30 godina ne zna što mu je najbolja opcija tamo gdje živi i kuda putuje.

Evo, ja imam 'mrcinu' od 250 kg s kojom se lakoćom provlačim po Zagrebu, izvan grada, na putu 500 km+, sam, udvoje, kako god. Svašta sam probao u 20+ godina, ali ovaj C650 je najkompletniji motor koji sam mogao izabrati za svoje potrebe i nakon skoro 2 godine nemam niti dileme niti želje za nečim drugim, a probao sam svašta. Težina se osjeti jedino kad se vrtim na nekoj nizbrdici ili idem unatrag, što je vrlo rijetko.

Sve to vrijedi i za Forzu i cijelu tu klasu, greška je jedino ako ga se uzima isključivo za grad jer tu su onda skuteri od 250-350 ccm najbolji izbor, a opet se može potegnuti izvan grada 200 km bez problema. Ekipa koja živi u manjim mjestima/gradovima vjerojatno preferira druge opcije.
 
  • Like
Reactions: fran_zgb
Je
Onda je Beverly 350 majka grada po tome
A o ugladenosti za start/stop necu
Iman dvotockalo sa variomatom i sa najboljom izumom na dvotackalu od Rbw.....i to top primjerci.....
Prema tome nema upucenijeg od mene
Da san nekulturan reka bi “ glavno da se seru pizdarije” ali posto san becka skola recu da uvazavam svacije misljenje ali istina je samo jedna
Pa je, Beverly je vozniji od Tmaxa i ADVa/ Forze po gradu.
Imao sam ga pa znam koliko je manji i vozniji...
Svako ima pravo pisati pizdarije ali kad se proba zna se...