Novi BMW GS 850

pegaso said:
I zakaj je onda bmw premium marka i traži brdo love za svoje ispada poluprozvode iz kine,
Vjerojatno zato kaj je imati plavobjeli propeler in bez obzira na sve(obavezno i vozač i suvozačica odjela i kacige i čizme i rukavice,valjda i gače u istoj boji i sa znakom bmw)

kad bi samo znao koliko si u pravu...
images
 
pegaso said:
I zakaj je onda bmw premium marka i traži brdo love za svoje ispada poluprozvode iz kine,
Vjerojatno zato kaj je imati plavobjeli propeler in bez obzira na sve(obavezno i vozač i suvozačica odjela i kacige i čizme i rukavice,valjda i gače u istoj boji i sa znakom bmw)

  (y)  I vrijeme je bilo da se na ovom forumu pojavi jedan Jehovin svjedok motociklizma i objasni zabludnjelima kako stoje stvari....
    Pa gdje si bio do sad?


 
oceangoing said:
  (y)  I vrijeme je bilo da se na ovom forumu pojavi jedan Jehovin svjedok motociklizma i objasni zabludnjelima kako stoje stvari....
    Pa gdje si bio do sad?

Mesija je to, dosao vas prosvijetliti...
 
oceangoing said:
  (y)  I vrijeme je bilo da se na ovom forumu pojavi jedan Jehovin svjedok motociklizma i objasni zabludnjelima kako stoje stvari....
    Pa gdje si bio do sad?
kaj sam krivo rekao,al od vlasnika dvije največe bmw ljepotice nisam drugo ni mogao očekivati
 
kaj sam krivo rekao,al od vlasnika dvije največe bmw ljepotice nisam drugo ni mogao očekivati

Sve, zato kaj robuješ stereotipima, kao i većina  :wink:
 
pegaso said:
kaj sam krivo rekao,al od vlasnika dvije največe bmw ljepotice nisam drugo ni mogao očekivati

Ma ne muci mene ni najmanje sto si ti rekao (nista novoga na ovom forumu)  nego me brine kako to da si se tek sad pojavio u ovom topicu sa komentarima iz kojih se vidi da budno  pratis BMW moto scenu i modna kretanja vlasnika BMW iako vozis Hondu (mala slicica ali mi izgleda na model CIOS?  :misli:)
Od kad sam ja na ovom forumu vec su u temi o BMWima  prosla dva puna autobusa hejtera, trolova, pljuvaca i prosvjetljitelja (poput tebe). Bili ovdje, istresli ono frustracija sto su imali i otisli....a mi se i dalje vozimo  sa  :D 
A ti? Ti tek sad dolazis sa svojim doprinosom prosvjetiteljstvu o stetnosti lakih droga i BMWu.
  Neznam jesi li zakasnio na regrutaciju kluba mrzitelja ili imate neki interni raspored pa se pojavljujete u stafetnoj formaciji.
  Ali uglavnom Dusebriznice koji vodis racuna o tome gdje drugi ljudi trose SVOJ novac primi jedan mali savjet od zabludjele ovcice (vraga ovcice, ovna od 110kg) tj ostavi se corava posla i prosvjetiteljstva zasnovanog na pricama drugih ljudi.  Steta je vec napravljena, stotine zabludjelih vozaca BMW po lijepoj nasoj voze se  svakodnevno sa smjeskom na licu i tvoje prodike ih nece pokolebat u tome...
Znam da ni tebe kao pravog Jehovinog svjedoka motociklizma ovo nece  pokolebat i da ces ti ustrajat u svetoj i uzvisenoj misiji  da objasnis velicinu i dubinu zablude svakog BMW vlasnika ali to je karakteristika svih predanih prosvjetitelja i propovjednika pa ce svaki eventualni izostanak tvoga pojasnjenja gdje su BMWasi "sagrijesili bludno mislju rijecju i propustom" biti pravo cudo. 
 
 
EnduroLab said:
; bmw znak ima plava i bijela polja onako kako ih vidi pilot kad gleda kroz propeler aviona koji je naravno pogonjen boxer agregatom.
Krivo!
Znak je onakav kakvog ga vidi onaj na pisti.
 

Attachments

  • 48AF7718-6795-4D4E-9444-EEB001C0CCFF.jpeg
    48AF7718-6795-4D4E-9444-EEB001C0CCFF.jpeg
    87.7 KB · Views: 120
oceangoing said:
Ma ne muci mene ni najmanje sto si ti rekao (nista novoga na ovom forumu)  nego me brine kako to da si se tek sad pojavio u ovom topicu sa komentarima iz kojih se vidi da budno  pratis BMW moto scenu i modna kretanja vlasnika BMW iako vozis Hondu (mala slicica ali mi izgleda na model CIOS?  :misli:)
Od kad sam ja na ovom forumu vec su u temi o BMWima  prosla dva puna autobusa hejtera, trolova, pljuvaca i prosvjetljitelja (poput tebe). Bili ovdje, istresli ono frustracija sto su imali i otisli....a mi se i dalje vozimo  sa  :D 
A ti? Ti tek sad dolazis sa svojim doprinosom prosvjetiteljstvu o stetnosti lakih droga i BMWu.
  Neznam jesi li zakasnio na regrutaciju kluba mrzitelja ili imate neki interni raspored pa se pojavljujete u stafetnoj formaciji.
  Ali uglavnom Dusebriznice koji vodis racuna o tome gdje drugi ljudi trose SVOJ novac primi jedan mali savjet od zabludjele ovcice (vraga ovcice, ovna od 110kg) tj ostavi se corava posla i prosvjetiteljstva zasnovanog na pricama drugih ljudi.  Steta je vec napravljena, stotine zabludjelih vozaca BMW po lijepoj nasoj voze se  svakodnevno sa smjeskom na licu i tvoje prodike ih nece pokolebat u tome...
Znam da ni tebe kao pravog Jehovinog svjedoka motociklizma ovo nece  pokolebat i da ces ti ustrajat u svetoj i uzvisenoj misiji  da objasnis velicinu i dubinu zablude svakog BMW vlasnika ali to je karakteristika svih predanih prosvjetitelja i propovjednika pa ce svaki eventualni izostanak tvoga pojasnjenja gdje su BMWasi "sagrijesili bludno mislju rijecju i propustom" biti pravo cudo. 
wow!!! e to je propovjed (y)
 
crni konjanik said:
Kupi si jednom  novog BMW -a, vozi ga par godina pa onda iznesi svoje mišljenje što valja a što ne valja  (y)
ko je rekao da ne valja, al izgleda da u svetu kravu ne valja pehat
 
oceangoing said:
Ma ne muci mene ni najmanje sto si ti rekao (nista novoga na ovom forumu)  nego me brine kako to da si se tek sad pojavio u ovom topicu sa komentarima iz kojih se vidi da budno  pratis BMW moto scenu i modna kretanja vlasnika BMW iako vozis Hondu (mala slicica ali mi izgleda na model CIOS?  :misli:)
Od kad sam ja na ovom forumu vec su u temi o BMWima  prosla dva puna autobusa hejtera, trolova, pljuvaca i prosvjetljitelja (poput tebe). Bili ovdje, istresli ono frustracija sto su imali i otisli....a mi se i dalje vozimo  sa  :D 
A ti? Ti tek sad dolazis sa svojim doprinosom prosvjetiteljstvu o stetnosti lakih droga i BMWu.
  Neznam jesi li zakasnio na regrutaciju kluba mrzitelja ili imate neki interni raspored pa se pojavljujete u stafetnoj formaciji.
  Ali uglavnom Dusebriznice koji vodis racuna o tome gdje drugi ljudi trose SVOJ novac primi jedan mali savjet od zabludjele ovcice (vraga ovcice, ovna od 110kg) tj ostavi se corava posla i prosvjetiteljstva zasnovanog na pricama drugih ljudi.  Steta je vec napravljena, stotine zabludjelih vozaca BMW po lijepoj nasoj voze se  svakodnevno sa smjeskom na licu i tvoje prodike ih nece pokolebat u tome...
Znam da ni tebe kao pravog Jehovinog svjedoka motociklizma ovo nece  pokolebat i da ces ti ustrajat u svetoj i uzvisenoj misiji  da objasnis velicinu i dubinu zablude svakog BMW vlasnika ali to je karakteristika svih predanih prosvjetitelja i propovjednika pa ce svaki eventualni izostanak tvoga pojasnjenja gdje su BMWasi "sagrijesili bludno mislju rijecju i propustom" biti pravo cudo. 
kaj te više speklo komentar bmw motora ili kaciga i gaća(mudanta)
koja je to honda cios?,moja je vfr,puno prednosti i mana ali nikad nisam ni rekao da je najljepsa,najbrža i naj...
 
pegaso said:
kaj te više speklo komentar bmw motora ili kaciga i gaća(mudanta)

Na tvoju zalost  ni jedno ni drugo nije doprlo do mene u toj mjeri da bi me "speklo" nego mi takvi likovi kao ti idu na jetra kad u jednom trenutku nicim izazvani pomisle da su najpametniji pa si uzmu za pravo da maltretiraju ostale clanove foruma ostavljajuci u postovima svoje intelektualne fekalije  (ili sta bi se reklo u narodu seru bezveze) o stvarima o kojima nemaju pojma tj  kad si uzimaju pravo drzati prodike o necemu sto nisu ni imali ni koristili a sve znaju.        A ti jos mudrujes iz tvoga kuta gledanja i o "brdu love". Ne znaci ako je tebi "brdo love" da je i meni ili nekome drugome.    Ja kupio ( BTW one "dvije bmw ljepotice" su 56 K eura  :wink:), ja vozim, mestar odrzava, ako se pokvari mestar ce i popravit a za ostalo je tu master card.  Kapis?  Zato svoja posla gledat jer vise je nego ocito da te pere  zavist pa se pokusavas  sprdat s onima koji toliko dobro zaradjuju da voze skupe motore i jos im ni brendirna oprema nije skupa. 
Bilo je jos tebi slicnih, visemanje isto dosadnih sa slicnim stavovima,  ali mi se nije odavno dalo odgovarati na postove. Danas sam na poslu, nemam sta radit a na bazenu prevruce (zrak 38C more 36C), malo mi dosadno pa kazem  sebi idem bas vidit kako ovaj zakasnjeli  redikul dise. I mogu ti rec da si skupio dosta bodova, i to u kratkom periodu.  Nisu nagradni, ali se pamte.
p.s. kad budes  kupovao na buvljaku majicu s BMW znakom pazi da ti ne podvale: prvo polje (gore ljevo)  treba biti plavo 
 
Baš mi se iskreno jebe za tvoje novce,da siromah sam pa nemam ni za polovnu bembu pa onda svršavam kad vidim vas uspješne ljepotane u predivnim odjelima plave ili sive boje na vašim naj pilama kaj se najčešče ne udostojite ni pozdravit kad mimoiđete stoku sitnig zuba
A sad odoh se malo vozit i svršavat na bembače i brendirana odjela
 
i sto rekosmo na kraj el ovo valja il ne valja, nacisto sam zbunjen.....
 
pegaso said:
kaj te više speklo komentar bmw motora ili kaciga i gaća(mudanta)
koja je to honda cios?,moja je vfr,puno prednosti i mana ali nikad nisam ni rekao da je najljepsa,najbrža i naj...

nismo ni mi za naše motore to rekli, ti nađi gdje jesmo, ali ti zato seruckaš bez imalo znanja i veze o marki BMW i GS-u općenito, kažem ti kupi, vozi pa kritiziraj, nitko nije savršen niti je i jedan motor bez mana ili grešaka, dotada se drži rasprave u podforumu Honda...

PS: Honda Cios je specijalni model za otpad odnosno prešu. :mrgreen:
 
crnogorac said:
i sto rekosmo na kraj el ovo valja il ne valja, nacisto sam zbunjen.....

Kako moze ne valjat novi evropski putni enduro?
Djecije bolesti su normalna stvar. Kome smeta neka si kupi japanca. Dobiti ce pouzdanost, ali nikada nece znati koje je zadovoljstvo voziti katolicke motore.