Novi forum 2020...

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
1,661
25
48
pgz
Da Moon provao sam to što govoriš.
Da bi se uklonilo ne pročitano trebaš otvoriti sve ne pročitane postove u temi.
Prije je bilo dosta otvoriti temu da.

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,744
34
48
98
CISTA PROVO
a ide ono "mark forums read", treba se valjda priviknuti i na to

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
559
4
18
30
Split
www.facebook.com
jel mene neko doživia, zašto kraj svake teme sa novim postovima nema ovo kawasaki zeleno "new" nego samo za podforume, pa kad otvoriš podforum moraš nabadat koje su nepročitane teme... na ovom tamnom templateu se baš ne kuži "bold" i "ne-bold" font i tema u kojoj ima novih postova i u kojoj nema... jel moguće da to samo mene živcira? :mrgreen:

mbanusic

Administrator
Staff member
Jan 9, 2013
13
6
3
jel mene neko doživia, zašto kraj svake teme sa novim postovima nema ovo kawasaki zeleno "new" nego samo za podforume, pa kad otvoriš podforum moraš nabadat koje su nepročitane teme... na ovom tamnom templateu se baš ne kuži "bold" i "ne-bold" font i tema u kojoj ima novih postova i u kojoj nema... jel moguće da to samo mene živcira? :mrgreen:
Možemo instalirati dodatne teme i vizualne modifikacije, dajte konkretne prijedloge, nađite teme koje bi mogli staviti i stavit ćemo. Samo potražite Xenforo teme na internetu.

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
559
4
18
30
Split
www.facebook.com
ma ok je template cak mi se vise svidja tamni, ali evo screenshot sa mobitela o cemu pricam... sve teme oznacene kao procitane a "Vozačka, prvi motor i savjeti" ima novi post - to je boldano? ja jedva vidim razliku... ista stvar je i kad gledam na pc-u

Attachments

Shepa

Active member
Nov 16, 2008
13,813
23
38
Kerumville
Stisne se "novi postovi", i otvori gle čuda, samo nove, nepročitane postove.
Skoro, ali samo skoro ka u Tapatalku.
:mrgreen:
IMG_20200603_144146.jpg

• Like
Reactions: piljun

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
559
4
18
30
Split
www.facebook.com
al onda otvori popis svih tema na cijelom forumu i sortira kronološki po vremenu zadnjeg posta, ne otvara samo taj podforum... :mrgreen: recimo moto klubovi i susreti me uopće ne zanimaju :p

Shepa

Active member
Nov 16, 2008
13,813
23
38
Kerumville
al onda otvori popis svih tema na cijelom forumu i sortira kronološki po vremenu zadnjeg posta, ne otvara samo taj podforum... :mrgreen: recimo moto klubovi i susreti me uopće ne zanimaju :p
Na starom forumu je bila kućica "označi pročitanim", poklikaš te šta ne želiš čitat i obrišeš.
Na novom je malo nezgrapnije, jer traži skrolanje, ali jbg, kad gazda neće premium proizvod (Tapatalk).

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Stig

Member
Aug 6, 2017
217
3
18
Zagreb
Stisne se "novi postovi", i otvori gle čuda, samo nove, nepročitane postove.
Skoro, ali samo skoro ka u Tapatalku.
:mrgreen:
View attachment 720398
Kada smo vec kod toga, mene zanima postoji li neki nacin staviti gore to za nove postove gdje recimo stoji forum, da ne moram svaki puta nakon jedne teme klikat da otvori ponovo taj dio pa na nove postove, vec da bude vani izdvojeno za nove poruke?

Prschlino

Member
Oct 18, 2016
57
0
6
Zagreb
Meni je novi forum super, samo mi je žao da nemam notifikacije kao na tapatapa za teme koje pratim.

Kiki_Rotten

Active member
Apr 9, 2009
1,199
4
38
40
Bedekovčina/Bonn
Meni je novi forum super, samo mi je žao da nemam notifikacije kao na tapatapa za teme koje pratim.
Kak nema? Klik na ime gore desno, preferences, content options i poklikaš kaj ti odgovara.

Stig

Member
Aug 6, 2017
217
3
18
Zagreb
Kada smo vec kod toga, mene zanima postoji li neki nacin staviti gore to za nove postove gdje recimo stoji forum, da ne moram svaki puta nakon jedne teme klikat da otvori ponovo taj dio pa na nove postove, vec da bude vani izdvojeno za nove poruke?
Da ponovim pitanje, da li je izvedivo ovo gore? da se nemora svaki puta otvarati menu nego da "new post" bude negdje "vani" ?

ili mozda postoji pa mi promaklo??