Novi forum 2020...

1591286127561.gif
 
  • Like
Reactions: elektricar86
ma ok je template cak mi se vise svidja tamni, ali evo screenshot sa mobitela o cemu pricam... sve teme oznacene kao procitane a "Vozačka, prvi motor i savjeti" ima novi post - to je boldano? ja jedva vidim razliku... ista stvar je i kad gledam na pc-u
Kako mrzim strane rijeci u 3 pm. Template, scrn , in, out i ostale bedastoce
 
Pohvale za redizajn i za posao održavanja foruma. Volio bi da mogu doprinjeti s konstruktivnim prijedlozima, ali nažalost za pristup ovom i 2 druga foruma koristio sam u 99% slučaja Tapatalk. Jednostavno nemam uredski posao da sjedim za laptopom svaki dan (sreća moja najveća) i praktičnije mi je par puta dnevno otvoriti aplikaciju na mob nego web stranicu na kompu. O slikama s mob da ne govorim. U svakom slučaju biti ću pozitivan jer vaš forum, vaša pravila. Možda ću jednostavno manje puta biti prisutan nego što bi potencijalno bio preko Tapatalka.
 
  • Like
Reactions: GLES and Elias
Ma na mobu moš zatražit desktop pregled na Chrome a vjerojatno i drugim browserima, ali to je krš živi, na vertikalnom ekranu, to će sve bit mikro neš moć ni čitat ni tipkat.
 
Kako vam ovo sad TOLIKO lošije izgleda od tapatalka? Evo kako izgleda na na Operi; prebacio font na extra large i sortirao samo nepročitane teme tako da, koji tapatalk?
 

Attachments

  • Screenshot_20200605-170210_Opera.jpg
    Screenshot_20200605-170210_Opera.jpg
    95.3 KB · Views: 95
Te pritužbe na račun izgleda, sučelja i to, valjda će to preć u naviku ipak je forum bio zauvijek u onom obliku i jbg sad je drugačije pa ko nije hacker mora pohvatat nanovo al dobro to sad.

Mene najviše bode sad kad je sve novo, a raspored foruma stari. To bi ja mjenjo, tog sam mišljenja.



MOTORI

• Generalno o motorima
- RIP​
- Moto Priče​
- Motorček​
• Tehnička i ostala pitanja
- Aprilia itd​
- Ostali​
- Pitanja o motorima iz oglasnika​
• Stari motori
- Old school​
- Garaža​
- Oldtimeri​
• Moto sport

• Putovanja i druženja
- Hrana i spavanje​
- Jednodnevne vožnje​
- Fotografija​
• Moto klubovi i susreti
- Klubovi i susreti u okolnim zemljama​
- Nit moto susret nit party​
• Prerade

• Rasprave o servisima



SKUTERI

• Generalno o skuterima

- Skuter oglasnik​
- Skuteri do 50ccm​
- Skuteri preko 50ccm​
• Tehnička pitanja
- Sam svoj majstor​
- Termo grupa​
• Vožnje i druženja
• Minibike



VIRTUAL RUNWAY

• Razne rasprave
• Birtija
• Info pult
• Predstavljanje korisnika
• Oglasnik
- Dijelovi​
- Motocikli i sl. vozila​
• Pitanja komentari





------------------------------------------------------

Po meni je ovo totalno zapetljano, previše raštrkano. Evo npr. ideja, samo prijedlog nikog mi nije namjera uvrijediti;


GLAVNI FORUM

• Motori
- Aprilia​
- Bimota​
- itd​
- električni​
- skuteri​
- oldtimeri​
• Vožnja
- Jednodnevni izleti​
- Putopisi​
- Staza​
- Off road​
- Naši motori​
- Moto susreti​

• Moto sport
- MotoGP​
- Ostala natjecanja​
- Povijest​
• Moto oprema
- Kacige i roba​
- Gume​
- Dijelovi​
- Trgovine​

• Oglasi
- Moto oglasi​
- Ostali oglasi​
- Pitanja o motorima iz oglasa​


OFF TOPIC

• Birtija
• Predstavljanje
• Info


Tako nekako - sa opaskom da u glavnom forumu, ove "glavne" kategorije su samo kategorije, ne forumi. Tako npr. u kategoriji "Moto sport" nebi imao šta pisat, nego samo birat jednu od tih pod-kategorija koje su tamo.

:sleep:
 
Ma na mobu moš zatražit desktop pregled na Chrome a vjerojatno i drugim browserima, ali to je krš živi, na vertikalnom ekranu, to će sve bit mikro neš moć ni čitat ni tipkat.

Na firefoxu sam, a ne drzim mob vertikalno vec horizontalno, i stari forum mi je bio skroz ok, pa pretpostavljam da bi i ovaj na desktop view isto bio, samo nigdje ne nalazim tu opciju sad na firefoxu
 
Pokusavam pronaći sve svoje postove na forumu, ali ne uspjevam. Prikaže mi samo zadnja četiri.
 
Last edited:
Na prvu je bia loš.
Sad je ok, u vodoravnom polozaju mob-a.
P. S.
Fali vrime na vrhu foruma i citiranog posta.
 
Te pritužbe na račun izgleda, sučelja i to, valjda će to preć u naviku ipak je forum bio zauvijek u onom obliku i jbg sad je drugačije pa ko nije hacker mora pohvatat nanovo al dobro to sad.

Mene najviše bode sad kad je sve novo, a raspored foruma stari. To bi ja mjenjo, tog sam mišljenja.



MOTORI

• Generalno o motorima
- RIP​
- Moto Priče​
- Motorček​
• Tehnička i ostala pitanja
- Aprilia itd​
- Ostali​
- Pitanja o motorima iz oglasnika​
• Stari motori
- Old school​
- Garaža​
- Oldtimeri​
• Moto sport

• Putovanja i druženja
- Hrana i spavanje​
- Jednodnevne vožnje​
- Fotografija​
• Moto klubovi i susreti
- Klubovi i susreti u okolnim zemljama​
- Nit moto susret nit party​
• Prerade

• Rasprave o servisima



SKUTERI

• Generalno o skuterima

- Skuter oglasnik​
- Skuteri do 50ccm​
- Skuteri preko 50ccm​
• Tehnička pitanja
- Sam svoj majstor​
- Termo grupa​
• Vožnje i druženja
• Minibike



VIRTUAL RUNWAY

• Razne rasprave
• Birtija
• Info pult
• Predstavljanje korisnika
• Oglasnik
- Dijelovi​
- Motocikli i sl. vozila​
• Pitanja komentari





------------------------------------------------------

Po meni je ovo totalno zapetljano, previše raštrkano. Evo npr. ideja, samo prijedlog nikog mi nije namjera uvrijediti;


GLAVNI FORUM

• Motori
- Aprilia​
- Bimota​
- itd​
- električni​
- skuteri​
- oldtimeri​
• Vožnja
- Jednodnevni izleti​
- Putopisi​
- Staza​
- Off road​
- Naši motori​
- Moto susreti​

• Moto sport
- MotoGP​
- Ostala natjecanja​
- Povijest​
• Moto oprema
- Kacige i roba​
- Gume​
- Dijelovi​
- Trgovine​

• Oglasi
- Moto oglasi​
- Ostali oglasi​
- Pitanja o motorima iz oglasa​


OFF TOPIC

• Birtija
• Predstavljanje
• Info


Tako nekako - sa opaskom da u glavnom forumu, ove "glavne" kategorije su samo kategorije, ne forumi. Tako npr. u kategoriji "Moto sport" nebi imao šta pisat, nego samo birat jednu od tih pod-kategorija koje su tamo.

:sleep:

Ja sam se nadao isto tome.
Ima dosta toga razbacanog slike na par mjesta tako i gume ( ima toga još).

Novi izgled niti sučelje nema frke. Nakon dva tri dana sve se pohvata.

Znam i jasno mi je da to veći posao od samog prebacivanja svega na novi forum.
Nadam se da ćemo ići tim smjerom.
 
Tako nekako - sa opaskom da u glavnom forumu, ove "glavne" kategorije su samo kategorije, ne forumi. Tako npr. u kategoriji "Moto sport" nebi imao šta pisat, nego samo birat jednu od tih pod-kategorija koje su tamo.

:sleep:

Prijedlog ima smisla odnosno razmišljao sam da i to presložimo iako mi se tvoja podjela ne sviđa. Zapravo bi išao na što manji broj podforuma ali nije jednostavno napraviti a da ne sjebeš.
 
ma mijenjaj kgj.. :mrgreen:

ja bi' bio najsretniji kad bi podjela bila po vrstama motora, a ne nužno po markama, ovako otvoriš npr kawasaki temu tamo svega na hrpi, a od toga me zanima 10 % , nekog enduraša drugih 10% ..
 
Mate,

Aj malo produži vrijeme (kako ono 31kB/s, ne sjećam se dobro brzine klasične analogne telefonije) brzinu nekolicini, molim te.
 
skuteri mi se i dalje sporadično pojavljuju k'o da su se urotili protiv mene o_O