Novi GS/GSA

Bravo za BMW...
pomeli su sve, di se god okreneš BMW... čak i klubove osnivaju...vrh... samo sad čekamo još i pod klubove, GS, GS Advenčjur, 1200, 1250...
 
Ajde, bit će polovnih pa da i ja uboden jednoga.🤔
 
a šta ja znam... mene već gledaju čudno...ono u doba svakakvih čuda i mogućnosti ja se smucam s motorom starim 15 godina, kojeg opremljenog moš na njuškalu nać za 4-5 ijade eura, i uludo s njim utrošim 15tak tkm godišnje... pa dođu, pa mi mire fibru, pa me pipaju, pitaju jesam dobro, jesam otet...
 
  • Like
Reactions: s2r
može skoro sve kao i xr ali na kulturniji način.

Eto, upravo si i potvrdio da je dosadan motor. Ima nas koji ne volimo taj “kulturniji nacin”, nego hocemo zabavu i nekulturu :)
Nigdje ja nisam napisao da GS na obicnoj cesti ne moze nesto u odnosu na neki drugi motor (naveo si XR, vjerovatno sto ga ja vozim a i ti ga imao), ali trik je u tome da neki motori jednostavno imaju zabavniji karakter, bez obzira sto nisu pretjerano brzi od tog kulturnog GS-a.
Bas sam o tome pisao ovdje kada sam probao 1250 GS-a. Odlican, na javnoj cesti skoro pa nista sporiji od XR, daleko je udobniji, masina maksimalno iskoristiva, ali kao sveukupni paket jednostavno nema karaktera, dosadan je… Sav je nekakav ko ravna linija… Zato i ima smisla sto ga (uglavnom) vozi starija populacija jer je sa tim karakteristikama idealan za te ljude. Bit ce i meni kada mi se prioriteti okrenu u smislu da mi motor vise sluzi za prevoz, putovanja, a tek onda zabavu i izvor adrenalina
 
Eto, upravo si i potvrdio da je dosadan motor. Ima nas koji ne volimo taj “kulturniji nacin”, nego hocemo zabavu i nekulturu :)
Nigdje ja nisam napisao da GS na obicnoj cesti ne moze nesto u odnosu na neki drugi motor (naveo si XR, vjerovatno sto ga ja vozim a i ti ga imao), ali trik je u tome da neki motori jednostavno imaju zabavniji karakter, bez obzira sto nisu pretjerano brzi od tog kulturnog GS-a.
Bas sam o tome pisao ovdje kada sam probao 1250 GS-a. Odlican, na javnoj cesti skoro pa nista sporiji od XR, daleko je udobniji, masina maksimalno iskoristiva, ali kao sveukupni paket jednostavno nema karaktera, dosadan je… Sav je nekakav ko ravna linija… Zato i ima smisla sto ga (uglavnom) vozi starija populacija jer je sa tim karakteristikama idealan za te ljude. Bit ce i meni kada mi se prioriteti okrenu u smislu da mi motor vise sluzi za prevoz, putovanja, a tek onda zabavu i izvor adrenalina
dobro napisano, točno tak se i ja osjećam

s druge strane imam dvoje djece, trebo bi ostat na kulturnome 😳
 
kaže čovjek kojem je vrhunac performansi mt07 ... i tvoji doma (ako postoje takvi ljudi koji te podnašaju) mole boga da lupiš glavom negdje da dođeš sebi...

čovjek se zamisli treba dijete odškolovat itd.... kad sam desetkom išao na vožnju ali vožnju sam počeo razmišljao oću li se vratit.... nije ugodan osjećaj....
 
Eto, upravo si i potvrdio da je dosadan motor. Ima nas koji ne volimo taj “kulturniji nacin”, nego hocemo zabavu i nekulturu :)
Nigdje ja nisam napisao da GS na obicnoj cesti ne moze nesto u odnosu na neki drugi motor (naveo si XR, vjerovatno sto ga ja vozim a i ti ga imao), ali trik je u tome da neki motori jednostavno imaju zabavniji karakter, bez obzira sto nisu pretjerano brzi od tog kulturnog GS-a.
Bas sam o tome pisao ovdje kada sam probao 1250 GS-a. Odlican, na javnoj cesti skoro pa nista sporiji od XR, daleko je udobniji, masina maksimalno iskoristiva, ali kao sveukupni paket jednostavno nema karaktera, dosadan je… Sav je nekakav ko ravna linija… Zato i ima smisla sto ga (uglavnom) vozi starija populacija jer je sa tim karakteristikama idealan za te ljude. Bit ce i meni kada mi se prioriteti okrenu u smislu da mi motor vise sluzi za prevoz, putovanja, a tek onda zabavu i izvor adrenalina
Izuzev što je ružan, GS ima samo jedan problem a to je da te toliko razmazi da poslije njega sve gledaš na drugačiji način. Karakter motora je izrazito subjektivna kategorija i ne postoji racionalano objašnjenje zašto nekome nešto paše a drugome ne tako da je uzaludno diskutirati o tome. Iako nisam nikakav BMW fan još uvijek sam uvjeren da je GS trenutno najbolji motor na tržištu, ali zbog prethodno napisanog mi nije nikakav problem prihvatiti da drugi nužno ne misle tako. Problem je kad se počne naturati vlastito mišljenje kao jedino ispravno što onda vodi u debilne debate koje, naravno, završavaju stereotipima i vrijeđanjem bez ikakve osnove a koje uostalom i čine većinu postova u ovoj temi.
 
kaže čovjek kojem je vrhunac performansi mt07 ... i tvoji doma (ako postoje takvi ljudi koji te podnašaju) mole boga da lupiš glavom negdje da dođeš sebi...

čovjek se zamisli treba dijete odškolovat itd.... kad sam desetkom išao na vožnju ali vožnju sam počeo razmišljao oću li se vratit.... nije ugodan osjećaj....
Ja ne smijem vozit brzo, nisam smio ni kad sam bio single.
To prvo treba znat, a da bi saznao treba doz kuraže, tako da nisam ni naučio.
 
Iako nisam nikakav BMW fan još uvijek sam uvjeren da je GS trenutno najbolji motor na tržištu
ni ja to nikako ne želim sporiti... ali i ja sam tako uvjeren da je BMW recimo X5 najbolje vozilo na tržištu...
pa mi ne treba najbolje vozilo na tržištu, imam recimo 3-4 puta jeftiniju Vitaru i dođem svugdje di i X5 dođe...
pa neko voli lomit ćoše sa X5 ili šta ja znam A8, akceleracija 0-100 za 3 sec, momenta ko kamioni i to, a sa Vitarom nema... jebiga, nema pa nema. al dođe svugdi.

svi imamo neke svoje preference, i naravno svoje novce...
meni je možda blesavo dat velike novce (meni velike, nekome pizdairja) a mogu proć puno jefitnije i isto se vozikat i guštat.
e sad... ugođaj vožnje, udobnost... sve je to nešto što se plaća.

al da ne bacim pogled na BMW, bija bi lažov kad bi reka da se ne okrenem... al to ko da vidim neku žensku za koju 100% znam, 1790% znam da ju neću jebat... tako i to... okrenenem se, ali znam... znam da ga nikad neću uzet... jeidno ako dobijem loto... a onda bi onu žensku moga jebat vjerovatno...

EDIT: nema valjda saranajki ovdi...
 
Last edited:
Najbolji na tržištu je smjelo rečeno.
Možda ljudima bez kriterija, ono đuture gledano, iz ISS-a odozgo.
 
al da ne bacim pogled na BMW, bija bi lažov kad bi reka da se ne okrenem... al to ko da vidim neku žensku za koju 100% znam, 1790% znam da ju neću jebat... tako i to... okrenenem se, ali znam... znam da ga nikad neću uzet... jeidno ako dobijem loto... a onda bi onu žensku moga jebat vjerovatno...

EDIT: nema valjda saranajki ovdi...
Ja isto uvik gledan GS/GSA 12XX
Jer me straj kad su blizu mene da ne dode do katastroficnog unfala pa da me ulje ne sporka…..
Ne volin se vozit nikako iua njih….preopasno….
Ili da me ne prepadne kad ubaci u prvu
A tek kad vidin postojane bocne kufere i minijaturni centralni tek mo onda dode slabo
Da se razumimo bocni kuferi su ludilo ali samo ako ih moras koristit
Za u dir a pogotovo gradon triba ih skinit
 
  • Haha
Reactions: pirotehnicar
Eto ti oma etiketiranje i ispade stara populacija,debeli prdonja zubar ... nit iman schuberta,fluo prsluk nit star. Ma jbnti dan kad sam ga uzeja :ROFLMAO:
 

Attachments

  • 373450326_716565670295038_4095617774592676968_n.jpg
    373450326_716565670295038_4095617774592676968_n.jpg
    51.2 KB · Views: 0
Auf, Sredju i Seki se dopisuju! Moze li ih se kako lockati u ovu temu da ne mogu vani, pa cemo proglasiti ovo „karantena temom“? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: s2r