Novi GS/GSA

Ne trebas ni govorit gs, kad te netko pita, koji motor voziš.
Samo kažeš, najbolji i to je to.

Geesovca i temaksistu prepoznam u gužvi bez beda; hod, moti, odjeća, obuća. Specifičnost 90%, osjetljivost 90%.
To nije motor, to je lajfstajl, neki bi rekli poziv; GS(A) ne biraš ti - GS(A) bira tebe.
 
ala ovih sa drugorazrednin japancima i japankama i šlapama... pa zna se da je Honda numero uno iz Japana...a i u univerzumu naravno, podrazumijeva se.
 
  • Like
Reactions: seki22
Ti sa tvojim smrdljivim hrdjavim kavasakijem nisi dostojan ni da gledas za gejsovima.

Kao šofer najgoreg japanca, ja prvo moram do Honde dogurati, a onda se polako uspinjati socio-ekonomskom ljestvicom preko Aprilje do Benvea. Put je dug i trnovit.
 
  • Like
Reactions: Nino777
Neke su godine, mladost prođe, a starosti se žuri. Ali mislim da smo i mi, blue collar radnici potrebni svijetu, ako ništa drugo, da se geesovci mogu bolje osjećaju kad nas okrznu turateć kuferom u bogenu.
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Kao šofer najgoreg japanca, ja prvo moram do Honde dogurati, a onda se polako uspinjati socio-ekonomskom ljestvicom preko Aprilje do Benvea. Put je dug i trnovit.
Griješiš, na tronu te čeka KTM, a ne BMW.
 
  • Haha
Reactions: gvo
IMG-64aaa68c5b1e77a29e57149cd2f03136-V.jpg
 
Kako god..... ja sam prošle god na putovanju viko da s lanca prelazim na kardanca..... no ipak sam skužio da nisam tolko star😁
 
Kao šofer najgoreg japanca, ja prvo moram do Honde dogurati, a onda se polako uspinjati socio-ekonomskom ljestvicom preko Aprilje do Benvea. Put je dug i trnovit.
Kawasaki nije najgori japapanac nego Yamaha
Honda
Suzuki
Kawasaki
Triumph
Yamaha
Ducati
BMW
KTM
 
  • Haha
Reactions: +marek+
Vidite ovog zubara:

Da je bio pametniji i uzeo Versysa, mogo je napravit 860000km