Novi GS/GSA

Pravi GS-ovac ne postavlja takva pitanja nego jednostavno iskesira koliko treba, upali maglenke i vozi dalje. Pogotovo danas kada su cijene stomatoloskih usluga drasticno skocile :mrgreen:

Pravi GSovac toči najskuplje gorivo na najskupljoj benzinskoj i pali veš mašinu isključivo kad je skupa struja. Pravi GSovac također i osnovne potrepštine kupuje na benziskoj, jer su tamo skuplje i time selu signalizira svoj dobrostojeći status.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Pravi GSovac toči najskuplje gorivo na najskupljoj benzinskoj i pali veš mašinu isključivo kad je skupa struja. Pravi GSovac također i osnovne potrepštine kupuje na benziskoj, jer su tamo skuplje i time selu signalizira svoj dobrostojeći status.
Sa druge strane, mi sirotinja vozimo na +40 Golfa bez klime sa zatvorenim prozorima da selo misli da imamo klimu. Kako god okrenes sve se radi radi sela :mrgreen:
 
FB_IMG_1687551316290.jpg
 
  • Haha
Reactions: Dene
Pravi GSovac toči najskuplje gorivo na najskupljoj benzinskoj i pali veš mašinu isključivo kad je skupa struja. Pravi GSovac također i osnovne potrepštine kupuje na benziskoj, jer su tamo skuplje i time selu signalizira svoj dobrostojeći status.
I pije Kraft pivo jer su to pili i njegovi pretci.:unsure:
 
Ma uvijek se nadje neka fukara bez ordinacije (nekad i bez faksa) koja bi htjela dio torte zvane GS pa tako nastanu ovako neumjesna pitanja.
Sa jednom bijelom plombom napravim cca 500km.
Regu i servis platim jednim implantatom
"Guilty as a charged"
Ja sam jedan od tih fukara i duboko se izvinjavam. Al moze mi se pa ga kupujem, i da vozicu sa maglenkama, sa dugim svjetlima i upaljenim svim zmigavcima. Zasto, pa zato jer mi se moze :ROFLMAO:
 
mislim da upravo protiče jubilarna deseta godina kako je zadnji vozač bmw-a dao žmigavce prilikom skretanja, tako da ni tu nisi iznimka
 
fino je kad se masa trudi pratiti sto radiš, znaci da nešto i vrijediš 👍
 
  • Haha
Reactions: neven
"Guilty as a charged"
Ja sam jedan od tih fukara i duboko se izvinjavam. Al moze mi se pa ga kupujem, i da vozicu sa maglenkama, sa dugim svjetlima i upaljenim svim zmigavcima. Zasto, pa zato jer mi se moze :ROFLMAO:
Nekako sumnjam za zmigavce, dosad sam promjenio toliko prekidaca za zmigavce da sam odustao. Upalim ih za tehnicki i odma na mobitelu dobijem upozorenje "rarely used app started recently"
Radje kupim jos jedan set maglenki i okrenem prema iza i upalim i njih
 
Moj post je bio sarkazam. Ocigledno je da neki nisu shvatili.
Ja nisam zubar i ne kupujem nov motor od novaca koje sam zaradio kao stereotipno gledano vecina vlasnika novijih GS motora. Krvavo radim i to za platu, jer nisam ni privatnik, i nakon dosta odricanja i zrtvovanja sam dosao u situaciju da si priustim to zadovoljstvo. Inace zadnjih 6 godina vozim Tracer 900 i odlican je motor. Zasto nov BMW, pa zato jer zelim i sad mogu. Ne bahatim se nikad i ne vozim sa kojekakvim BMW stajling nacinom ali cu voziti sa maglenkama da budem ranije primjecen u saobracaju jer sam kao i mnogi, mnogo puta dozivio " nisam te vidio" i prepoznao da je to istina.
Palim zmigavce, pozdravljam ostale motoriste i nastavicu to i na BMW.
BTW Yamaha nije na prodaju jer cu je zadrzati. Zasto? Pa jer mi se MOZE.

Pozdrav i sigurni drumovi

I da, ova fukara kako rekoh nema ni Ordinaciju a ni Fakultet. jbg
 
Zanimljivo da se imas potrebu pravdati zasto si kupio/ces kupiti nesto. Vidim da su i ostali pobornici marke u tom điru.
Opusti se i vozi sta ti se vozi. Nije nikoga briga za tvoje financije. Ima i drugih kojima se moze 50x vise nego tebi pa nemaju potrebu to objavljivati po forumu.
@MOONSHIELD rasprodaj tih 30 motora iz garaze, kupi novih GS-ova za te pare i onda dodji tu i glumi elitu kojoj se moze :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: MOONSHIELD
svih 30 bi bilo taman dosta za jednog nakrcanog gej esa u full M paketu iznutra i izvana + neizostavni rukka kombač, šubertica i šilterica M performance :cool:
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Zanimljivo da se imas potrebu pravdati zasto si kupio/ces kupiti nesto. Vidim da su i ostali pobornici marke u tom điru.
Opusti se i vozi sta ti se vozi. Nije nikoga briga za tvoje financije. Ima i drugih kojima se moze 50x vise nego tebi pa nemaju potrebu to objavljivati po forumu.
@MOONSHIELD rasprodaj tih 30 motora iz garaze, kupi novih GS-ova za te pare i onda dodji tu i glumi elitu kojoj se moze :mrgreen:
kaze lik koji ima najvise postova u temi o GSu, gadno je to kad si nemres priznat dusevnu bol

probaj s vazelinom drugi put 😉