Novi GS/GSA

Moj post je bio sarkazam. Ocigledno je da neki nisu shvatili.
Ja nisam zubar i ne kupujem nov motor od novaca koje sam zaradio kao stereotipno gledano vecina vlasnika novijih GS motora. Krvavo radim i to za platu, jer nisam ni privatnik, i nakon dosta odricanja i zrtvovanja sam dosao u situaciju da si priustim to zadovoljstvo. Inace zadnjih 6 godina vozim Tracer 900 i odlican je motor. Zasto nov BMW, pa zato jer zelim i sad mogu. Ne bahatim se nikad i ne vozim sa kojekakvim BMW stajling nacinom ali cu voziti sa maglenkama da budem ranije primjecen u saobracaju jer sam kao i mnogi, mnogo puta dozivio " nisam te vidio" i prepoznao da je to istina.
Palim zmigavce, pozdravljam ostale motoriste i nastavicu to i na BMW.
BTW Yamaha nije na prodaju jer cu je zadrzati. Zasto? Pa jer mi se MOZE.

Pozdrav i sigurni drumovi

I da, ova fukara kako rekoh nema ni Ordinaciju a ni Fakultet. jbg


I ok.
Kupiš GSa, učlaniš se u BMW klub, odeš na vožnju, prosjek brzine 45km/h.
Kafa, ručak u nekom treš instagram restoranu, povrišina pjata 5:1 naspram hrane.
Ekipa smara o ispunima, amalgamima, čišćenju kanala, lošim plastikama na tesli
Neki nadobudni se hvale kako praše sa strane jedva punoljetnu asistenticu, to im je drugi muf u 49 godina života.
Svi se međusobno uvažavaju s 'kolega' i fantaziraju da su pravi doktori.
Si stvarno to želiš u životu?
 
I ok.
Kupiš GSa, učlaniš se u BMW klub, odeš na vožnju, prosjek brzine 45km/h.
Kafa, ručak u nekom treš instagram restoranu, povrišina pjata 5:1 naspram hrane.
Ekipa smara o ispunima, amalgamima, čišćenju kanala, lošim plastikama na tesli
Neki nadobudni se hvale kako praše sa strane jedva punoljetnu asistenticu, to im je drugi muf u 49 godina života.
Svi se međusobno uvažavaju s 'kolega' i fantaziraju da su pravi doktori.
Si stvarno to želiš u životu?
Kolega, ne možete se pomiriti sa izbacivanjem iz kluba?
 
Zanimljivo da se imas potrebu pravdati zasto si kupio/ces kupiti nesto. Vidim da su i ostali pobornici marke u tom điru.

Zato jer moraju nešto odgovoriti napastnim jalnušima... druge marke ne odgovaraju jer ih nitko ništa i ne pita, obzirom kada ih pogledaju - sve im je jasno, no question...
 
  • Like
Reactions: pirotehnicar
Nema kuknjave! Ova tema je uvijek živa jer puno vlasnika GSova zagrize grupno na parangal koji vam bacaju. Vlasnik sam Alfe i KTMa i psihički sam toliko očvrsnuo da bez psiho testova prolazim u Mossad, Navy seals i ostale dječje igrarije. Sam pokažem knjižice vozila.
 
Nema kuknjave! Ova tema je uvijek živa jer puno vlasnika GSova zagrize grupno na parangal koji vam bacaju. Vlasnik sam Alfe i KTMa i psihički sam toliko očvrsnuo da bez psiho testova prolazim u Mossad, Navy seals i ostale dječje igrarije. Sam pokažem knjižice vozila.
Ne pokusavaj im objasniti, reći će i tebi da si samo zavidan i jalan 😄
 
Nema kuknjave! Ova tema je uvijek živa jer puno vlasnika GSova zagrize grupno na parangal koji vam bacaju. Vlasnik sam Alfe i KTMa i psihički sam toliko očvrsnuo da bez psiho testova prolazim u Mossad, Navy seals i ostale dječje igrarije. Sam pokažem knjižice vozila.
Tako sam te i ja dozivljavao do proslog tjedna. A onda je bila jedna kava. I pojavio se slucajno Slavisa. Bilo je dovoljni reci da Tomo prica okolo kak kujca ne kuzi oko motora a glumi majstora i otvorila se Pandorina kutija...😆
 
I ok.
Kupiš GSa, učlaniš se u BMW klub, odeš na vožnju, prosjek brzine 45km/h.
Kafa, ručak u nekom treš instagram restoranu, povrišina pjata 5:1 naspram hrane.
Ekipa smara o ispunima, amalgamima, čišćenju kanala, lošim plastikama na tesli
Neki nadobudni se hvale kako praše sa strane jedva punoljetnu asistenticu, to im je drugi muf u 49 godina života.
Svi se međusobno uvažavaju s 'kolega' i fantaziraju da su pravi doktori.
Si stvarno to želiš u životu?
Ne. I dalje jedem teletinu ispod saca i ne uclanjujem se ni u kakve klubove kao sto nisam ni do sad. I dalje pije kafu i vozim se sa istim ljudima kao i do sad. Zasto sve mora biti stereotip. Da li je moguce da neko kupi premium brand motor zato sto mu se svidja a ne da dokazuje ikom ista.
Mene jedino iskreno cudi zasto tolika negativna energija prema modelu motocikla. Sta je razlog. Boxer agregat, cijena, boja??? Jedino sto jeste istina je da je stvarno skup, mada i dalje u istom cjenovnom rangu kao i MS ili KTM.
Uglavnom je rasprava totalno bezveze.
Prije par godina kad sam kupio Tracer-a postojala je slicna diskusija izmedju otvorenih hejtera i novopecenih vlasnika. Takodje totalno besmislena.
Ravni vama puti i kilometri bez udesa i problema sta god da vozili
 
  • Like
Reactions: Village
Problem je u sisama.
Boxeru su sise obješene.
To iritira svekoliko pučanstvo.
Zubari se prave da ih to ne smeta.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Palite se bzvz, meni cijei zivot pokusavaju objasniti da je Ducati obican preskupi talijanski srot. Valjda mi na taj nacin zele reci da sam budala. I ok, mogu to i potpisat nekome ali meni je dobro i uzivam.😆 Tek pojavom Multistrade postaje prestizni brand i negativnih komentara gotovo da vise niti nema. Kod GSa je malo drukcije, iza njega od pocetka stoji vrlo jaki brand pa taj dio pada u vodu. Medutim, veliki broj GSova zavrsi u rukama pocetnika i pomodaraca kojima je to statusni simbol i njime kupuju pricu. Onda to ljude iritira i odlican motor najebe bezeveze. A problem je uvijek u ljudima.... 😂
 
Ja znan dva zubara
Jedan vozi Harleya a drugi je vozia Tmaxa pa oni benve nine nesto…..
Tako da GS nula bodova
Znan 2 pomorca koji vozidu GSA 1200
Zapravo zna san 3 ali jedan vise nije sa nama
Tako da po tome GSove voze pomorci

Prika vozi F850 GS ali taj nema kardan pa je OK….

Ja osobno neman nosta kontra GSA ali za mene je to previse krhko…..
Ocu rec ka Alfa kod auta….jednostavno neman vire…….mozda grisin…..ali eto…..
Nekako ako vec moran kupit nesto sta nije Honda ili Suzuki(o motorima govorin a ne o skuterima) onda bi isa na Triumpha