Novi GS/GSA

Tako sam te i ja dozivljavao do proslog tjedna. A onda je bila jedna kava. I pojavio se slucajno Slavisa. Bilo je dovoljni reci da Tomo prica okolo kak kujca ne kuzi oko motora a glumi majstora i otvorila se Pandorina kutija...šŸ˜†
šŸ˜‚šŸ”„Taman slijedeći tjedan idem do njega servis. Neka mi je Bog na pomoć! I meni i KTMu!
 
Palite se bzvz, meni cijei zivot pokusavaju objasniti da je Ducati obican preskupi talijanski srot. Valjda mi na taj nacin zele reci da sam budala. I ok, mogu to i potpisat nekome ali meni je dobro i uzivam.šŸ˜† Tek pojavom Multistrade postaje prestizni brand i negativnih komentara gotovo da vise niti nema. Kod GSa je malo drukcije, iza njega od pocetka stoji vrlo jaki brand pa taj dio pada u vodu. Medutim, veliki broj GSova zavrsi u rukama pocetnika i pomodaraca kojima je to statusni simbol i njime kupuju pricu. Onda to ljude iritira i odlican motor najebe bezeveze. A problem je uvijek u ljudima.... šŸ˜‚
Ti si samo zavidan i jalan. A Seki jeā€¦ Seki. :mrgreen:
 
da ste bili kapacitet zavrŔili bi za pravog doktora, a ne stomatologa....
i vozili bi motor, a ne kravu na dva kola.....

Na žalost, ono za Å”to si ti kapacitet, to nikome ne treba i nitko to ne plaća, ostalo ti je nedostupno uz malo i sreće...

veliki broj GSova zavrsi u rukama pocetnika i pomodaraca kojima je to statusni simbol i njime kupuju pricu. Onda to ljude iritira i odlican motor najebe bezeveze. A problem je uvijek u ljudima.... šŸ˜‚

Za ovo početnika baÅ” ne bih rekao, poznajem puno ljudi koji voze GS-a i nitko nije nikakav ni mladac ni početnik, vjerujem da nisam jedini koji to veli, tu je isti princip kao i kod skupih auta - jako ćeÅ” rijetko vidjeti nekakve klince i početnike da voze skupe Mercove, Audije, Bembure itd itd (Å”to ne znači da nema iznimki koje potvrde pravilo... GS jednostavno nije "đir" neiživljenih mladaca i nije cijena na kojoj će oni prikupljati nekakva iskustva - GS je motor za ljude koji znaju Å”to žele)... a pomodarci postoje posvuda, uz dužan osvrt na tvoj Ducati - ima li ijedan model Ducatija a da nije pomodaran, jer sve Å”to nudi imaju i ostali uz nižu cijenu, čak i BMW je jeftiniji...?
 
Last edited:
eto wragga skok na skok šŸ˜‚
koji ti je ovo post u 24 sata u ovoj temi, cemo brojat?

al realno, wragg i braca su jedini razlog zast dodjem povremeno ovdje, cisto da vidim kak naskoce na svaku pizdariju koja se servira, tak da hvala vam od srca šŸ˜˜
 
  • Like
Reactions: Village
Eto sad kuzis zasto mi dolazimo. Razumijemo se znaci :mrgreen:
A sad bez zezanja, vjerojatno cu uzeti GS-a kao naredni motor. Njega jos nisam imao i hocu i to precrtati sa liste. Mozda mi se svidi pa ostane duze od pola godine, a mozda i ne. Vidjet cemo.
 
  • Like
Reactions: neven
Eto sad kuzis zasto mi dolazimo. Razumijemo se znaci :mrgreen:
A sad bez zezanja, vjerojatno cu uzeti GS-a kao naredni motor. Njega jos nisam imao i hocu i to precrtati sa liste. Mozda mi se svidi pa ostane duze od pola godine, a mozda i ne. Vidjet cemo.
Ja za sad jos ne, ako već ide krava onda nek bude Multica.šŸ˜†
 
Za ovo početnika baÅ” ne bih rekao, poznajem puno ljudi koji voze GS-a i nitko nije nikakav ni mladac ni početnik, vjerujem da nisam jedini koji to veli, tu je isti princip kao i kod skupih auta - jako ćeÅ” rijetko vidjeti nekakve klince i početnike da voze skupe Mercove, Audije, Bembure itd itd (Å”to ne znači da nema iznimki koje potvrde pravilo... GS jednostavno nije "đir" neiživljenih mladaca i nije cijena na kojoj će oni prikupljati nekakva iskustva - GS je motor za ljude koji znaju Å”to žele)... a pomodarci postoje posvuda, uz dužan osvrt na tvoj Ducati - ima li ijedan model Ducatija a da nije pomodaran, jer sve Å”to nudi imaju i ostali uz nižu cijenu, čak i BMW je jeftiniji...?
Ekipa koja je prosla cijeli moto put i za kraj zavrsi na GSu nije upitna. Pod pocetnike sam mislio prvenstveno na krizu srednjih godina, ne klince, koji imaju neku lovu i jucer su odlucili biti motoristi a sutra su vec stari iskusni putnici i znalci. :mrgreen:
P.S. Takvi najglasnije i najzesce brane boje GSa.šŸ˜‚
 
Ekipa koja je prosla cijeli moto put i za kraj zavrsi na GSu nije upitna. Pod pocetnike sam mislio prvenstveno na krizu srednjih godina, ne klince, koji imaju neku lovu i jucer su odlucili biti motoristi a sutra su vec stari iskusni putnici i znalci. :mrgreen:
P.S. Takvi najglasnije i najzesce brane boje GSa.šŸ˜‚
Ko i svaki drugi motor a na gumi 2 prsta do ruba
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ja za sad jos ne, ako već ide krava onda nek bude Multica.šŸ˜†
Ma kod mene je sve otvoreno i ovisi od raspolozenja tog dana. Otvorena mi je i opcija kao kod tebe trenutno: neki veci skuter (ja bih C650GT) i nesto sto se ne vidja bas cesto tipa tvoj Diavel ili cak ostavim VZR-a. A mozda i rasprodam motore i kupim si kabrio. Dosadilo mi da me "bajkeri" pozdravljaju u prolazu a ja ih moram ignorirati. Neopisiva psihicka tortura svaki put...
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20230626_104132_Facebook.jpg
    Screenshot_20230626_104132_Facebook.jpg
    827.2 KB · Views: 0
  • Screenshot_20230626_104140_Facebook.jpg
    Screenshot_20230626_104140_Facebook.jpg
    870.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: diesel power
S ovim svapcima sam se provezao po opcini i lokalnim cestama prije prvog lockdowna. Dosta samouvjereno piče po tim seoskim cestama. Moj motor 31 god njihovi 35-45 god starudije :D gume 50/50 heidenau i 2 su imali auspuh od 110db, rentali kuću i 7-8 dana zujali offroad i po seoskim putevima okolo.
 

Attachments

  • FB_IMG_1687769163277.jpg
    FB_IMG_1687769163277.jpg
    102.8 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1687769165245.jpg
    FB_IMG_1687769165245.jpg
    111.4 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1687769171556.jpg
    FB_IMG_1687769171556.jpg
    103.1 KB · Views: 0
Da pogodim, imali su duge njegovane brade, raspitivali se za lokalnu kraft pivu, a doma slali pisma otipkana na pisaćoj maÅ”ini, u jednoj od bisaga.
 
Da pogodim, imali su duge njegovane brade, raspitivali se za lokalnu kraft pivu, a doma slali pisma otipkana na pisaćoj maÅ”ini, u jednoj od bisaga.
Ne bili su 50-60 godina svapci sta rade pun k i onda 2 tjedna uzivaju boli ih k. Rade 2000km godisnje ja sam im rekao da radim 15 000km i ovi su se cudili da da li ja uopce sta radim u zivotu...
 
  • Haha
Reactions: neven