Novi GS/GSA

Pred par godina sam probao tada testnog gs-a 1200. Do tada sam imao predrasude u vezi ovjesa i mašine ali nakon 10 min sve predrasude su nestale. Motor me oduševio ciklistikom i snagom, jedina mala mana po meni je ružan zvuk agregata tj. šuškanje ventila. Vjerujem da je ovaj 1250 još bolji i kako je već gore netko napisao nije u ničemu najbolji već je u svemu pri vrhu...pozz
 
  • Like
Reactions: TIS
Ako vam je motor od 20-30 tisuca eura statusni simbol ili mislite da ga netko kupuje kao statusni simbol onda ste se negdje gadno zajebali u životu.
Gdje ti zivis majstore? 80% ih je kupljeno kao statusni simbol i radi toga i imaju takav status medju bajkerskom populacijom.
 
Kompa moj sve...... samo to što si naveo nije, ego i malnoća ubitačana kombinacija
Ma cini ti se, to je tako na ovom forumu. Nema tu zle krvi
Sto se tice GS-a, vjerovatno jako dobar motor koji je dosao na los glas radi nekih stereotipa oko vozaca istog.
Uostalom, sta vas briga tko sta misli. Vozite sto vam se svidja, sto si mozete priustiti i sto vas cini sretnim. Sve ostalo je manje vazno.
 
  • Like
Reactions: gastajbarter
Hrkljuž
 

Attachments

  • 76726F03-1316-4A21-9534-AD19AB0B8413.jpeg
    76726F03-1316-4A21-9534-AD19AB0B8413.jpeg
    674.6 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Musashi
bmw se kupuje isključivo kao statusni simbol.

za kaj god da jedan motor služi u životu, ne postoji ekonomski opravdan razlog za istovarit tolki iznos novaca za gs, uvijek postoji smisleno, jeftinije, često i bolje rješenje. dovoljan je uglavnom dobar maxi skuter.

a svi vi kaj vam je problem 20-30 iljada eura dat sa tamo neki motor, znajte da mi (kojima NIJE to statusni simbol) nismo ni trenutka razmišljali da li trebamo smanjit porcije, odustat od dobre paštete i uzet manji internet paket samo da bi imali za ratu za leasing. da budemo dio grupe koja je napravila sve kak treba u životu🤣




Srki
 
  • Haha
Reactions: WraGG
I to te vraća na prvi post kaj sam napisao, to je taj fenomen gs, niti jedan drugi motor ne privlači takvu vojsku filozofa ispravitelja kojima je misija ukazati nam kako smo popušili foru :mrgreen:
ne laskaj si, većina motora ima svoju publiku i “protivnike”, niste vi gs-ovci centar svijeta🤣

isti ste ko oni sa Royal Enfieldima, samo oni nemaju kardan

ili dukati manekeni, samo oni imaju jeftinije servise


mi ostali se zadovoljavamo sa malim, na to su nam se i žene navikle😁




Srki
 
  • Haha
Reactions: Dene
To ti je još jedna od zabluda :p Aprilia me košta održavati kolko bmw nebi 10 godina :mrgreen: samo getriba koju nikad nisu priznali pod grešku je bilo soma ojra zubčanika plus posao, to je jedno 5 godina redovnih servisa gejsa.
 
zanimljiva stvar kod ega je kaj ti može bit sjeban neovisno o platežnoj moći

frende ti si nasrao tu vise sranja nego bemvejov marketinški tim, malo se previše trudiš da posereš nešto sto te uopće ne zanima
nema bmw vlasnika koji to neće trljat svima u facu, lijepit po avatarima i poistovijetit svoje vlastito biće sa dotičnom markom

sorry, al vrlo je to jedna predvidljiva grupa🤣

imal sam 7 bmwea, uglavnom auta al nedavno i novi motor, vrlo je to jedan ljudski i prizeman osjećaj, kojeg se ne treba sramit, nit se trebate tak branit. sve je okay, uživajte, ak možete, od svih tih kaj vas “napadaju”🤣





Srki
 
To ti je još jedna od zabluda :p Aprilia me košta održavati kolko bmw nebi 10 godina :mrgreen: samo getriba koju nikad nisu priznali pod grešku je bilo soma ojra zubčanika plus posao, to je jedno 5 godina redovnih servisa gejsa.
bmw gledaš u sobi, nije vidio ceste godinama🤣

trajat će ti do trenutka dok ne izađe novi “bolji, jači, ljepše boje”, pa da opet moš stavit nove maglenke, kofere, nosač gpsa, fensi viši vizir za do Karlobaga, tražit bolje gume i spej za zlatne žbice🤣

i obavezno limited edišn




Srki
 
I to te vraća na prvi post kaj sam napisao, to je taj fenomen gs, niti jedan drugi motor ne privlači takvu vojsku filozofa ispravitelja kojima je misija ukazati nam kako smo popušili foru :mrgreen:
A sta cemo sa onom vojskom filozofa vlasnika doticnog prometala kojima je misija ukazati nama obicnim smrtnicima kako je lijepo imat BMW uber vozilo nad vozilima plus statusni simbol :mrgreen:... takvih nema jelde
 
Malo je obrnuto al dobro, aprilia ima tretman kraljice i opet jebe a bmw dobije pranje minivošon i tera dalje. Pa normalno da ću kupiti novi jači i ljepši ako ću moći, ne privlači me stariji slabiji a ružniji ionak teško može :p
 
  • Like
Reactions: pirotehnicar
A sta cemo sa onom vojskom filozofa vlasnika doticnog prometala kojima je misija ukazati nama obicnim smrtnicima kako je lijepo imat BMW uber vozilo nad vozilima plus statusni simbol :mrgreen:... takvih nema jelde
E vidiš to je taj dio koji mi nije jasan, ja baš nisam primjetio da netko tumači ostalima da trebaju kupiti benve. Mene osobno potpuno zaboli k šta netko vozi i nisam plaćen od benveja da propovijedam ukazanje, nek ne prodaju niti jedan motor nikad više šta to mene briga?
Filozofi dolaze u temu motora koji ih ne zanima trkeljati kako taj motor ne valja. Meni ne pada na pamet uopće otvarati teme motora koji me ne zanimaju :p