Novi GS/GSA

Ja sjedim na forumu i fejsu 8 sati, poslije imam pametnijih stvari za raditi: jedem, spavam, treniram, provodim vrijeme sa obitelji...
U potpisu, Uhljeb aus Deutschland :mrgreen:
 
Ja sjedim na forumu i fejsu 8 sati, poslije imam pametnijih stvari za raditi: jedem, spavam, treniram, provodim vrijeme sa obitelji...
U potpisu, Uhljeb aus Deutschland :mrgreen:
Ti si radisan
Triba lezat na forumu😂

Btw kad ces uzet pravi motor
A ako budes uzima GSA(nes valjda GS) onda obvezatno oni sta ima auspuh na krivoj strani…….
 
jel se mogu orginal maglenke softverski prebrikat da svjetle sa DRL?

pitam za frenda
 
Nego, rado bi probao aktualni model R1250RT. Za sad sam nasao da ga mogu rentati u Grazu pa reko jel ima negdje oko ZG kaj bi mi bilo malo blize? Ideja je da barem probam RT i vidim dal mi pase prije nego na jesen izbace R1300GS i narucim ga na slijepo. :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
Ima u Grosuplju (Slovenija) Avtoval ... i sam o tome razmišljam
Vele slijedece:
- 300 EUR/dan
- 300km ukljuceno
- puno osiguranje s fransizom od 8%
- 1.000 EUR cash depozit (iskljucivo cash) koji vracaju

Sad bas idem van s GSom lupiti malo modificiranu SLO rutu 69 pa sam mislio putem stati, ali je motor zauzet. Zvat cu drugi tjedan kad vidim vremensku prognozu.

Btw, Euromotors Graz ipak nema R1250RT za probu. Na BMW webu stoji da imaju, ali su ovi mailom javili da nemaju.
 
Možda se još da uloviti

Screenshot_20230701_120225_Facebook.jpg
 
  • Like
Reactions: pbc250
Zvao sam Tomica prije par dana i rekli su da nemaju testni RT, a gornji post sam tek sad vidio. A i u Tomicu su mogli reci za ovaj event. Nevjerojatno…
 
Zvao sam Tomica prije par dana i rekli su da nemaju testni RT, a gornji post sam tek sad vidio. A i u Tomicu su mogli reci za ovaj event. Nevjerojatno…
Tomić je slao e-mailove vlasnicima motocikala,vjerujem iz njihove baze.
I sam sam dobio pozivnicu, na žalost nisam imao priliku otići. Al eto, zanimljivo od njih, možda promašaj što nisu javno svima objavili,a opet, onda bi možda bilo previše zainteresiranih, ne znam, nisam u tim "marketing" vodama
 
Sad sam ih opet zvao da vidim kaj se dogodilo. Kaze da mi je pozivnicu poslao na adresu firme. S te mail adrese se ne dopisujemo vec par godina jer sam firmu prodao. Reko, ok. Greska se desi. Ali zasto mi nisi usmeno rekao za taj event kad sam prosli tjedan zvao doslovno par dana prije eventa i pitao sam za RTa za kojeg si rekao da ga nemate testnog, a doslovno par dana kasnije ga imate na roadshowu?! Na to odgovora nema, a roadshow navodno ide dalje nekud u Madjarsku. Jbg, premalo su izgleda 2 motora koja sam do sad tam kupio i najavio skoru kupnju i treceg pa da ocekujem normalan tretman… neprofesionalno i bezobrazno.
 
Zakaj pes liže jaja?
 
  • Like
Reactions: pbc250
Zašto, pa on takvih ima pun kamion.
70 posto tih benveja je registrirano na pravne osobe.
I kod nas je velik broj.
I svi oni u 10 godina kupe tri komada.
Kako si inače objasnit tolike prodaje ne tako jeftinog motocikla.
 
Last edited:
Nasao sam lokacije i datume u Madjarskoj:


A, nis. Pogledat prognozu pa gas gore. Nema druge. Bolje izlet tamo nego placat dnevnu rentu. Iako, pitanje je dal bude i nekaj od toga. Moras rezervirati termin, a sad su registracije zatvorene zbog prevelikog interesa...


Btw Sredju, postoje opca i poslovna kultura i etika. Postoji i kucni odgoj. Izgleda da nis od toga kod nas nema.
 
Last edited: