Novi GS/GSA

Od samih GSova, jedino su više primijum njihovi piloti, neopjevani heroji oralnog zdravlja u hrvata, ugledni rotarijanci, zapovjednici strojeva duge plovidbe i neustrašivi kapetani kruzera....
 
  • Like
Reactions: infinity
Premium u cemu?

U svemu, počevši od kvalitete komponenti pa nadalje... imao sam i Apriliu, pa Kawasaki, čak i Bandita, reci što hoćeš ali to su poluproizvodi naspram komponenti koje sam imao i imam u BMW-u, osobito je Kawa sa svojim super-jeftilen dijelovima primjer toga.... stani i usporedi samo osnovne sitnice tipa bovdena za kočnice, podloške akumulatora, određenih izolacija, plastike itd itd...

Od samih GSova, jedino su više primijum njihovi piloti, neopjevani heroji oralnog zdravlja u hrvata, ugledni rotarijanci, zapovjednici strojeva duge plovidbe i neustrašivi kapetani kruzera....

Jel bi volio biti kao oni??

I keramičari, vodoinstalateri...

Kao i svaka druga roba, nije sve za svakoga... ne nose ni svi cipele koje nose svjetske zvijezde, ne nose svi ni kopačke kakve ima Ronaldo, ne voze svi ni Veyrone, pa čak ni Mercedese, Ferrarije ili Bembure... ne jedu svi ni u najboljim hotelima i ne mogu svi platiti whiskey gdje im se sprdne... to nije nikada bilo i neće ni biti, pa se sve svodi samo na jal i kmečanje, umjesto da se ljudi prilagode svojim mogućnostima i tako stvaraju osnovu da imaju više, a ne manje...

Iako sam i sam prije u razredu onih koji voze jefitinije stvari i nije mi stalo do nekakve jake brandirane robe i svega u tome stilu (jer me to ne zanima, obzirom me živo libo taki za to što netko misli o meni, bitno mi je da me služi i da ne rigam bijesnu lovu na održavanje), ne jednom sam bio svjedok ljudske gluposti i htijenja da ljudi budu ultimativno i wannabe ono što nisu jer misle da će time više vrijediti... nerijetko je bilo da budem negdje sa autom, stari Mercedes ali u super stanju, i onda mi lik koji vozi novi Hyundai ili Kiu (kojeg je caltao 40 somova ojra) veli "aaaa, Mečka, ima se može se", a moj auto košta 15-20% njegovog... eto, što reći takvom majmunu? To je ljudska psiha, siortinja se puše sa brendiranom oblekom i svim popratnim, a milijarderi kao Gates, Jobs i slični hodaju okolo uvijek u istom i u trapericama koje je kupio u najobičnijem dućanu na akciji... iako si mogu priuštiti sve, znaju što je stvarno bitno, a sirotinja neka se glođe i preserava tko je od njih "važniji"...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: BikerHR
Ovaj vilidz ima pun q para, firmu koja daje kruh ko zna koliko obitelji, brije na Jobsa i nosi dolcevitu..hebe mu se za marke, i iako moze novi Mercedes, radje ce stari..dzaba jel GS valja ili ne, kad je hakirao zivot…mozda je i kod Epsteina na otoku bio :mrgreen:
 
Ovaj vilidz ima pun q para, firmu koja daje kruh ko zna koliko obitelji, brije na Jobsa i nosi dolcevitu..hebe mu se za marke, i iako moze novi Mercedes, radje ce stari..dzaba jel GS valja ili ne, kad je hakirao zivot…mozda je i kod Epsteina na otoku bio :mrgreen:

Odbio sam tvoj poziv da odem tamo, vjerujem ti da ti je bilo super... firma daje kruh malom broju od samo 4 obitelji.

Zamisli da ti je Vilidz sef :eek:

Pa vjeruj mi da sam dobar šef, i brinem da radnici imaju sve, sve je dogovor, sa njima sam kao jednak u istom poslu i istim problemima, zajedno radimo, konzultiramo se i rješavamo probleme, pitamo se za mišljenje i savjete međusobno, kolektiv je mali ali dobro povezan i više smo kao velika obitelj, i kada je kriza davali smo i Božićnice i Uskrsnice i stimulacije jer mi par stotina eura ne znači puno u odnosu na dojam, ne budu oni bogatiji i ja siromašniji, ako budem ovisio o tim novcima ona gasi svjetlo i motaj kablove, onda to više nije za mene...
 
  • Like
Reactions: BikerHR
Vjerujem ja da si ti dobar sef sto se tice posla, ali ako i njih ubijas demagogijom kao nas tu na forumu, niti malo im ne zavidim :mrgreen:

Nema usporedbe... prvo, jer za nekom raspravom tamo nema potrebe, obzirom se tamo sve zna i svi smo po istom zadatku... a ovdje kao i na svakom forumu - svatko misli da je on najpametniji, jedini u pravu i da njegovi kriteriji jedini drže vodu... na žalost, nekoga tko želi (i može!) uopće shvatiti rečeno i dati si truda u bilo čemu - ovdje teško da ćeš naći, a i onda je forum prepun malih ljudi koji jedino mogu i znaju biti na razini vođenja i komentiranja drugih ljudi, dok je shvaćanje rečenog nemalo pretežak zadatak...

Ne smatram da sam ovdje sa ikime "u ratu" ili da mi je neprijatelj, ja ću bilo kome lajkati post (deja vu bezbroj puta) ako se osobno sa njime slažem na bilo koji način (puno puta sam ljudima koji su mi tu "neprijatelji" istodobno lajkao post u nekoj drugoj temi, no na žalost isto se od takovih ne može uzvratno očekivati jer im ne paše osoba koja je objavila, a ne sadržaj... jadno i plitko, dostojno malih ljudi...), i pritom mi je posve svejedno TKO je taj koji je nešto objavio - ako se u tome nalazim, lajk, ako ne, nix... na žalost, velika većina je na razini da im je forma važnija od sadržaja i da apriori ne žele lajkati nečiji post ako je taj post objavio netko tko njima je li istina napisano ili se oni nalaze u tome, istina se zbog "krive osobe" ne smije isticati, važnije je prodavati netrpeljivost... kako je takov dobar dio ovdje aktivnih, ni ne čudi nick foruma "moroni.hr"...
 
E, počeo me zezat senzor ručice kumplunga, tipa ak ga ostavim na suncu ne radi bas, pa moram u ler da bi upalio motor. Ima neki WD-40 hack ili moram iskeširati 60 eura za novi?