Novi GS/GSA

Pocele su se pojavljivati i prve fotke.
 

Attachments

  • FB_IMG_1695313025727.jpg
    FB_IMG_1695313025727.jpg
    219.2 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1695313020517.jpg
    FB_IMG_1695313020517.jpg
    199.4 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1695313018093.jpg
    FB_IMG_1695313018093.jpg
    165.9 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1695313014854.jpg
    FB_IMG_1695313014854.jpg
    180.8 KB · Views: 0
Sloboda govora ne može biti opravdanje... možda da si rekao "da se o ukusima ne raspravlja", ajde de... i baš ta činjenica je razlog zašto se treba uzdržavati od procjena izgleda bilo čega, jer ono što ti voziš može se popljuvati bez imalo grižnje savjesti i bez slike od mnogih, pa to ne rade...
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Ne kuzim zasto ti je problem da ljudi izrazavaju vlastito misljenje i zasto ti to prihvatas tako osobno. Ok, ljudima se ne svidja, pa sta? Neki ne bi ni mrtvi sjeli na ono sto ja vozim, pa sta?
Samo opusteno, ovo je forum.
 
Sloboda govora ne može biti opravdanje... možda da si rekao "da se o ukusima ne raspravlja", ajde de... i baš ta činjenica je razlog zašto se treba uzdržavati od procjena izgleda bilo čega, jer ono što ti voziš može se popljuvati bez imalo grižnje savjesti i bez slike od mnogih, pa to ne rade...

I ti vozis trulu mecku a ne S klasu 2020 ili Gs 1250.

Ja Gs-a pojedem na terenu ako cemo tako gledati a ako vozac nije dobar i na cesti po zavojima cu mu izvaditi mast. Ja samo kazem izgled je k i rade bi starog 1150 kupio.
 
I ti vozis trulu mecku a ne S klasu 2020 ili Gs 1250.

Ja Gs-a pojedem na terenu ako cemo tako gledati a ako vozac nije dobar i na cesti po zavojima cu mu izvaditi mast. Ja samo kazem izgled je k i rade bi starog 1150 kupio.

Čim spuštaš retoriku na osobnu razinu i pribjegavaš uvredama samo pokazuješ da nisi u pravu.

Ja ne vozim trulu Mečku jer si mogu priuštiti da nije trula, a starije modele volim iz dizajnerskih, sentimentalnih i kvalitativnih razloga (i imam 5 auta, biliv or not, a ti i ini zapinjete samo za Merca...). To što ti pojedeš je debeli upitnik koji samo pokazuje da ti misliš da si nešto posebno ili ekstra, kao vozač, jer izvaditi mast neiskusnom i lošem vozaču nije problem nikome tko sam zna.

meni je npr. dizajn Honde zakurac jer su mnogi ti motori posve jednaki, bez duše, dizajna, svi liče jedan na drugoga, neprepoznatvljivi dok ne pročitaš na njemu što piše itd itd... ista stvar i sa mnogim drugim motorima iz Japana, pa nitko ne pljuje po tom sranju samo zato jer ih ne zanimaju, no pljuvanje po BMW-u je nekako default zabava za kompleksaše koji nikako ne mogu pregrmiti da im je nedostižan...
 
  • Like
Reactions: pirotehnicar
Izgleda ko Strom sa boxer motorom :mrgreen:

Dosta kompaktniji i izgleda da je definitivno alu rama. Djeluje mi da je na novom suvozac gubitnik. Manji sic i rep je vise pod nagibom
Od svega, najmanje mi se svidja ovaj prednji far…
 
Last edited:
  • Like
Reactions: gvo
Gs je ko Q7 u autima, možeš donekle po terenu ali ne kao pravi terenci, možeš biti jako brz ali ne najbrži, možeš prevesti pola stana u jednoj turi ali ne kao kombi, udobno ti je skoro kao u A8 ali ne sasvim (k1600, goldwing...). E ali svi ti drugi su bolji samo u tom jednom području a debelo lošiji u svim ostalim. I zato gejsova i q7 ima ko dreka po cesti.
 
  • Like
Reactions: Village and TIS
Ja Gs-a pojedem na terenu ako cemo tako gledati a ako vozac nije dobar i na cesti po zavojima cu mu izvaditi mast. Ja samo kazem izgled je k i rade bi starog 1150 kupio.

Nemojmo pretjerivati, baš mora biti jako loš vozač da sa XT600 izvadiš mast GSu....
 
  • Like
Reactions: Village
Čim spuštaš retoriku na osobnu razinu i pribjegavaš uvredama samo pokazuješ da nisi u pravu.

Ja ne vozim trulu Mečku jer si mogu priuštiti da nije trula, a starije modele volim iz dizajnerskih, sentimentalnih i kvalitativnih razloga (i imam 5 auta, biliv or not, a ti i ini zapinjete samo za Merca...). To što ti pojedeš je debeli upitnik koji samo pokazuje da ti misliš da si nešto posebno ili ekstra, kao vozač, jer izvaditi mast neiskusnom i lošem vozaču nije problem nikome tko sam zna.

meni je npr. dizajn Honde zakurac jer su mnogi ti motori posve jednaki, bez duše, dizajna, svi liče jedan na drugoga, neprepoznatvljivi dok ne pročitaš na njemu što piše itd itd... ista stvar i sa mnogim drugim motorima iz Japana, pa nitko ne pljuje po tom sranju samo zato jer ih ne zanimaju, no pljuvanje po BMW-u je nekako default zabava za kompleksaše koji nikako ne mogu pregrmiti da im je nedostižan...
Ti si prvi počeo.

Ja xt vozim jer je kultni dual sport. I mogu i po terenu i po cesti. Odrzavanje jefrino, pouzdan i nikad nije pustio na cesti a prosao je dosta maltretiranja... 44k km u malo vise od 4 godine
Dopizdi mi jedino na duze radi vibracija. Pa ce uskoro putni enduro 2 cilindra u garazu.

Cak i 1250 mi se ne svida jer je debel kod cilindara liči na kravu malo. Stariji 1200 i 1150 su meni najbolji jer su po tezini najlaksi i kompaktniji motori u odnosu na 1250.

Sjedio sam na svim Gsima...


Evo gs na 50/50 mitasima a ja na 90/10 cestovnim mitasima. Gs se muči na nizbrdici moj prode lakse s cestovnim gumama... s 50/50 gumama kad sam imao proletim u 2,3oj sve...
 
Nemojmo pretjerivati, baš mora biti jako loš vozač da sa XT600 izvadiš mast GSu....
Spori zavoji brzina 40-90 Cesta kao preko ucke. Zavoj na zavoju. Voznja na noz. Ima nesto i u 100kg manje nije sve u ks. Jbg ovjes je mekan i los ali za te brzine dosta ...