Novi GS/GSA

šta je ovo majko mila!? kako ružno motor izgleda iz perspektive vozača
Izgleda da je i ovaj novi klepetav, ukljucujuci i mjenjac. Slabo je koristio quickshifter, ali vidim u komentarima da pominje da je grub…
 
Last edited:
kako su gadna krilca, mislim ima i moj, al onak mala skroz
 
Koji je ovo trend da smanjuju naprijed masku pa onda moraju stavljat Always krilca od pleksiglasa da pojačaju zaštitu od vjetra!? - isti kujac i na novom stromu 800RE (n)
Nema 800RE ta dodatna krilca...
 

Attachments

  • FB_IMG_1696699439687-01.jpeg
    FB_IMG_1696699439687-01.jpeg
    158.4 KB · Views: 0
Koji je ovo trend da smanjuju naprijed masku pa onda moraju stavljat Always krilca od pleksiglasa da pojačaju zaštitu od vjetra!? - isti kujac i na novom stromu 800RE (n)

Meni je to isto nejasno. Ako prednja maska ne pokriva noge, to imho nije turing motor.
 
pa to nije turing motor, RT je turing motor, skim ja tu raspravljam 🤦‍♂️
 
  • Like
Reactions: singlica
Maska širine TFT-a??? Stari model je u odnosu na ovo neusporedivo bolji, barem tako izgleda na videu.
Jedva čekam vidjeti ga uživo i probati ali kako mi sada izgleda morati će biti jebeno dobar u vožnji da zanemarim far i masku…
Nadam se samo da 1400 GS neće slijediti ovu filozofiju jer to više nije GS.
 
  • Like
Reactions: pbc250
Maska širine TFT-a??? Stari model je u odnosu na ovo neusporedivo bolji, barem tako izgleda na videu.
Jedva čekam vidjeti ga uživo i probati ali kako mi sada izgleda morati će biti jebeno dobar u vožnji da zanemarim far i masku…
Nadam se samo da 1400 GS neće slijediti ovu filozofiju jer to više nije GS.
nije bas. kad pogledas, ima dosta plekija sa strane plus optimizirana pleksi krilca koja sluze za odbijanje vjetra.
tako da citav prednji kraj iz perspektive vozaca izgleda prozracno i vidis sve oko prednjeh kotaca.
meni se svidja.
to mi je prvo upalo u oko jos od F800GS. pogled ti zakrcuje samo ono neophodno, instrument tabla, ispod koje je svjetlo.
 
  • Like
Reactions: diesel power
nije bas. kad pogledas, ima dosta plekija sa strane plus optimizirana pleksi krilca koja sluze za odbijanje vjetra.
tako da citav prednji kraj iz perspektive vozaca izgleda prozracno i vidis sve oko prednjeh kotaca.
meni se svidja.
to mi je prvo upalo u oko jos od F800GS. pogled ti zakrcuje samo ono neophodno, instrument tabla, ispod koje je svjetlo.
Možda, treba ga vidjeti uživo…