Novi Hondin chopper

DacMan said:
a sto ako ona pumpa na 200tom kilometru ne radi?

radi onda ona s druge strane ceste, danas ih fakat ima ko i restorana. kad jace stisnem svoju hondu i prije moram na tank, ali mi se nikada u zivotu nije desilo da sam ostao bez goriva. :neznam: :mrgreen:

ispricavam se sto sam off. :oops:
 
Honda XL koju sam imao, imala je rezervar 10,5 litara, a Suzuki Marauder je imao 13 litara. Nikad nisam ostao bez benzina.
 
shonyo said:
Honda XL koju sam imao, imala je rezervar 10,5 litara, a Suzuki Marauder je imao 13 litara. Nikad nisam ostao bez benzina.

kad nisi imal za benzin




Srki


 
ja si uspijem slozit paniku s autom koji ima autonomiju min 900km, tak da sam u ovom slucaju pravi specijalac i sigurno bi vec na prvom putu na more ostal bez benge :jesus:
 
DacMan said:
a sto ako ona pumpa na 200tom kilometru ne radi?

  :LOL:

malo je trošio (3,5 na otvorenom), manje važno. Nije bilo pokazivača, svakih 200 zbog matematike. da ne otvaram čep ko u doba Tomosa  :mrgreen:
 
meni motor izgleda cist ok jedino mi par sitnica bode oci tipa ovi fuzici s gumom - mislim jasno mi je da se na takvom motoru gro stvari odma mjenja aftermarketom al da nisu mogli stavit neke alu il nekaj sl. motor bi zgledo manje tvornicki vec u startu ... a i mogli su neke grafike puknut po tanku
 
DacMan said:
ja si uspijem slozit paniku s autom koji ima autonomiju min 900km, tak da sam u ovom slucaju pravi specijalac i sigurno bi vec na prvom putu na more ostal bez benge :jesus:


s kamionima sam uvijek upadal u probleme nakon ugradnje dodatnog tanka  :mrgreen:
 
neko je prije pitao za snagu ,75ks na 1312 ccm

inače meni je motor lijep,mada je tank mogao biti i malo veči ,pa bi čisto i vizualno lijepše popunio rupu između glave motora i rame.......drago mi je da je neko konačno počeo raditi nešto što liči na choppera a ne kao i večina dosada samo cruisere....
 
To sa rezervarom i tom "rupom" između rezervara i mašine je sasvim normalna stvar kod custom motora. A vjerujem da su u Hondi na to i ciljali.