Novi Hondin chopper

cobRRa said:
nisam nikada vozio copera. kada gledam ove fotke stalno pomisljam na udobnost ove honde i ne izgleda mi kao da je nesto previse ima. ispravite me ako grijesim.
Killex said:
Ko je ikada rekao da je choper ili custom udoban? Možda jeste 20-30 km,ali zamisli taj položaj 200-300 km,daleko je to od udobnog.

sorry, ali nisam niti ja rekao da je udoban, vec da mi se gledajuci fotke cini da nije udoban. :misli: paziti na nastavi malo. :mrgreen:

 
Killex said:
Ko je ikada rekao da je choper ili custom udoban? Možda jeste 20-30 km,ali zamisli taj položaj 200-300 km,daleko je to od udobnog.

Ja, moj custom je bio super ugodan za vozit...moga san danima bit na njemu...
 
pak said:
a priznaj da ti je žao što si ga se riješio?

Je, al nema smisla (ima smisla al nema računa  :mrgreen:) imat dva motora kad samo jednog mogu vozit ...
 
alien said:
Ja, moj custom je bio super ugodan za vozit...moga san danima bit na njemu...

koji je to custom bio? zanima me jer kompa zeli kupiti customa pa bi mu tvoj odgovor puno znacio za kupovinu. hvala (y)
 
cobRRa said:
koji je to custom bio? zanima me jer kompa zeli kupiti customa pa bi mu tvoj odgovor puno znacio za kupovinu. hvala (y)

Honda VT 750 Shadow, al pazi ne ovaj novi Spirit ili kako se već zove.
Evo slike sa weba da ne tražim svoju, doduše moja je posli imala dosta opreme al eto ovo je početna slika...

vt750cshadow07gallery03xf6.jpg


 
alien said:
Honda VT 750 Shadow, al pazi ne ovaj novi Spirit ili kako se već zove.
Evo slike sa weba da ne tražim svoju, doduše moja je posli imala dosta opreme al eto ovo je početna slika...

vt750cshadow07gallery03xf6.jpg

ha! za nju mi je i rekao da mu se najvise svidja i da bi najradje otisao u hondu i dogovorio da da jedno 30 tisuca kuna kesa a ostalo na kredit. jer znas jel se prodaju kaj polovne, to bi mu trebao biti prvi motor u zivotu i jel mozes potrazit fotku svog, zanima me s opremom kak onda izgleda a i pokazao bih kompi fotku. tvoje misljenje za shadow kao prvi motor. hvala alien. (y)
 
Nema ovakvog u Rutingu-izgleda da su kupili previše Spirita pa dok se ne riješe njih nema šanse da nabave običnu Hondu Shadow.
Za Shadow Spirit su čak i spustili cijenu na 59900
 
Beco said:
Nema ovakvog u Rutingu-izgleda da su kupili previše Spirita pa dok se ne riješe njih nema šanse da nabave običnu Hondu Shadow.
Za Shadow Spirit su čak i spustili cijenu na 59900

pa nije ruting jedini diler. ja npr. svoju hondu nisam kupio u rutingu. :mrgreen:
 
cobRRa said:
ha! za nju mi je i rekao da mu se najvise svidja i da bi najradje otisao u hondu i dogovorio da da jedno 30 tisuca kuna kesa a ostalo na kredit. jer znas jel se prodaju kaj polovne, to bi mu trebao biti prvi motor u zivotu i jel mozes potrazit fotku svog, zanima me s opremom kak onda izgleda a i pokazao bih kompi fotku. tvoje misljenje za shadow kao prvi motor. hvala alien. (y)

Satra si me dok san je naša...al evo je..bilo je dosta slika po forumu u Putovanjima pa malo prčkaj po tražilici za ostale slike...  :D


makadam24wb.jpg


 
alien said:
Dobro jel se na kraju ustanovilo koliko konja klopoče u ovoj mašini?  :misli:

Pa obično tvornice ni ne daju podatke o jačini nego samo o momentu, koji je puno bitnijo kod čopera. A iz kubature se može izračunati oko 105Nm, što jako dobro povuče iz pete brzine.

BTW: meni smeta mali rezervoar, što znači malu autonomiju iako potrošnja verovatno neče puno preko 5 litara, a izgled je stvar ukusa.
 
da, velicina rezervoara je jedini razlog zasto ova honda nikad nebi bila opcija
 
pa kaj vam toliko smeta velicina rezervoara? :misli: ako je zbog estetike onda je to stvar ukusa, ako je zbog litraze onda ne kuzim. pa necete ovakvim motorom na proputovanje kroz afriku!? tamo gdije se ovakvim motorom vozi ima benziska svakih ne znam koliko kilometara. s druge strane kazete da ste na kicmi i da nije za neke duze dionice za odvozit. meni ispada da je motor savrsen... lijepo kad te zaboli kicma, stanes na tankanje i dobro se ispruzis. ja bi i pivo popio. :wink: :D
 
cobRRa said:
pa kaj vam toliko smeta velicina rezervoara? :misli: ako je zbog estetike onda je to stvar ukusa, ako je zbog litraze onda ne kuzim. pa necete ovakvim motorom na proputovanje kroz afriku!? tamo gdije se ovakvim motorom vozi ima benziska svakih ne znam koliko kilometara. s druge strane kazete da ste na kicmi i da nije za neke duze dionice za odvozit. meni ispada da je motor savrsen... lijepo kad te zaboli kicma, stanes na tankanje i dobro se ispruzis. ja bi i pivo popio. :wink: :D


pravo chopperaško razmišljanje  :mrgreen:

ja sam ovako: motor je bio Suzuki LS 650 - chopper i još jako premali za moju visinu. Svakih 100 km cigareta, svakih 200 tankiranje i cuga. 400 km za pet sati, bez umora i bez boli
 
a sto ako ona pumpa na 200tom kilometru ne radi?