Novi Kawasaki Z1000

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=zDJnFvXmuBc

Očekivao sam bolji dizajn, prednji kraj mi je skroz čudan.
No treba ga vidjeti uživo  :misli:
 
Razočaran sam. Ružan, pre težak, besmislen motor. Prodadat će ih se manje nego H2, kojeg na putu nigdje nisam vidio...
 
Očekivano sam više od dizajna...
Ovako? Z900 na steroidima.

Ok... 200ks i sve prave elektroničke spravice, Brembo itd...
Podatak o težini nisam uspio nigdje pronaći, no poznavajući Kawu, to je oko 210-220kg.

Međuosovinski razmak 1.455 mm. ZZR ima 1.480mm.

Nema mono vilicu. Šteta, trebao je to biti doslovce goli H2 s malo redizajniranom maskom od trenutnog Z-a.

Kog briga za sjedalo suvozača na 200ks nakedu?

Dizajn...  :palacdolje:

Čekam EICMA-u da ga vidim uživo i prdnem u sic.
 
Ovo će ostat na razini freak show kurioziteta ala B-King. Super Naked mora bit lagan, agilan, zabavan, ekspozivan...
240kg je preteško i za sport touring kategoriju :bac:
 
BeLa-Vg said:
Podatak o težini nisam uspio nigdje pronaći, no poznavajući Kawu, to je oko 210-220kg.

Tu piše, spreman za vožnju 240kg

https://www.visordown.com/news/new-bikes/kawasaki-z-h2-all-pictures-spec-and-details-new-supernaked

Generalno, izgleda mi preglomazan za super naked klasu na koju ciljaju
 
Skines top(cinu), stavis neki lagani i valjda 10kg ode
 
Razvili su mashinu za koju nema neke super prodaje pa sad prave redom..sport, sport touring naked..cekamo H versysa  :mrgreen:..mashina 200ks..nabacit jos kardan i razroka svektla kljun od paje patka i jebo govno svapsko..gs
 
koja je razlika? oba su bezveze i besmislena motora, čisto izdrkavanje koje će prodat u 7 primjeraka

u razvoj nisu uložili dodatne kune, samo su skinuli oklop i naprdjosali kinesku maskicu

ko to kupi je fakat idiot



Srki
 
Supernakedi su prodajno marginalna klasa u najboljem slučaju, a ovaj Kawin monstrum će bit marginala unutar marginale. Ne kužim logiku iza ovog modela niti zašto bi ga netko kupio naspram tuona, mta, ili čega već... Kompliciran, skup, težak, ružan. 

Možda je dobar u slučaju da želiš impresionirat nekog pripitog gabora na motorijadi, a i za to je dobar samo dok se novelty efekt ne istroši...

:razočaran:
 
Sad je bilo uživo predstavljanje Ducatija za 2020. Cijena u Italiji za običan SF V4 je 20000 eurića, a za SF V4S je 23000 eurića. 208 ks, dry weight 392 lb= 178 kg. Sa Akrapom titanium slip-on dobiješ 216 ks i manje 4 kg, a sa Akrapom titanijum racing dobiješ 220 ks i 6 kg manje. (y)
A sad koliko dođe to eurića? :misli: :D
Ipak se nitko ne može stavit sa Ducatijem!!!!!!!!! :0648: :0648: :0648: :0648: :0648: :0648:
 

Attachments

  • ZZR.PNG
    ZZR.PNG
    484.5 KB · Views: 168